Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bu arada dalış takımlarını hazırlayın.Çünkü batıyoruz

Dolar : 4.76
Dd2uqTaUwAIc35L.jpeg

Ben şaşkınım.Ben daha iyi performans bekliyordum .Gelen gideni aratır derler ,Kılıçdaroğlu'nu da fazla sevmezdim ama yine O sakin ,daha kibar bir uslubu vardı en azından.CHP seçmeni abartıyor İnce'yi,ben fazla başarılı bulmuyorum.

Necip Fazıl geçmişini inkar etmiyor zaten.Sonradan dönüş yapmıştır kendisi.Geçmişimi dürdüm ,büktüm ,çöpe attım ,geçmişim çöplüktür ,çöplüğü karıştıran ise yalnızca kediler ve köpeklerdir demiştir.Ha bu sözüyle size hakaret ettiğim anlamını çıkartmayın.

O neydi gız:confused:

Herkes beğendiyse şiirlerini kimseye söz söylemek düşmez,sonuçta renkler ve zevkler tartışılmaz demişler.:ıslık:

Üstüme alınmadım zaten geçmişi karıştırıp siir safsatasını ortaya atan ben değilim zira...Muharrem İncenin şiir kitabını geçmişten getirenlere hakaret edebilirsiniz olsa olsa
evet bu var bir kesimde yaptım oldu bitti geçti tüh kandırılmışız yanılmışız..
ne kolay yahu yap yap sonra sildim de ....adam olan yaptığının arkasında durur...Muharrem İnceyi abartan (!) CHP degil yalnızca...parti gözetmeksizin abartmaktan pek memnun olan ciddi bir kitle olduğu çok açık

Ooo zenginler var aramızda :p
Yok vallahi canım arkadaşım... ithalat yapcam da ondan.. % 2 kârım var.. Ama dolar 7 lira olsa kur artışından süper kazanırım. Aslında kur artışı alamancıılar gibi benimde işime geliyorda ülkeme insanıma kıyamıyorum.. açgözlülük kanımda yok. İstiyorum ki herkes de olsun benim soframda olan ama beni bu çileden ayırma Tanrım diyenleri gördükçe de..
Biz yemeyelim eller alemler yesin... 3 kuruşluk yaŕı mamul işte.. bir dönem kendimiz üretsek ithal etmesek diye kafa yordum ama tesis makina işçilik vergi işletme elektrik su vs masrafları ithalattan daha pahalıya geliyor. Hadi yaptın diyelim kar koymasan bile o fiyata satamazsın da..

Ayyy yine mesaj verdim galiba :)))

Yok vallahi canım arkadaşım... ithalat yapcam da ondan.. % 2 kârım var.. Ama dolar 7 lira olsa kur artışından süper kazanırım. Aslında kur artışı alamancıılar gibi benimde işime geliyorda ülkeme insanıma kıyamıyorum.. açgözlülük kanımda yok. İstiyorum ki herkes de olsun benim soframda olan ama beni bu çileden ayırma Tanrım diyenleri gördükçe de..
Biz yemeyelim eller alemler yesin... 3 kuruşluk yaŕı mamul işte.. bir dönem kendimiz üretsek ithalat etmesek diye kafa yordum ama tesis makina işçilik vergi işletme elektrik su vs masrafları ithalattan daha pahalıya geliyor. Hadi yaptın diyelim kar koymasa bile o fiyata satamazsın da..

Ayyy yine mesaj verdim galiba :)))
Az kaldı zaten doların 7 lira olmasına
İnsanların iş yapabilirliklerinin de önünü kestiler daha ne diyeyim

Sabah 4.7445 den aldım...

Dolardaki dalgalanma daha da devam edebilir, bu arada Sayın Şimşek açıklama yaptı, umarım bakanın açıklamasına rağmen dolar lobisi faiz lobisinin işi bu diyen olmaz çünkü dolardaki dalgalanma küresel.
Daha önceleri de defalarca belirttiğim üzere hemen hemen 7-8 yıldır sürdürülebilir bir ekonomi politikamız olmadığı, dolar rezervimizin yetersiz olması, mb müdahalelerinin gecikmesi, ekonomiye nasıl yön vereceğimizi bilemediğimizden dolar yükselişine faiz artırımı yaparak tampon yapmaya çalışmamız bazı kötü sonuçlar doğuruyor, bu bize has bir durum değil, şu an Arjantin ekonomisi ve borsasını da takip etmenizi öneririm, gelişmekte olan bazı ülkeler yeterli tedbiri almadığından küresel dalgalanmalardan etkileniyor, yine daha önce söylemiştim, benim iddiam değildir, hatrı sayılır ekonomistlerin Global piyasalardaki verileri inceleyerek çıkardıkları sonuçtur, 2019 da küresel kriz yaşanma riski büyüktür, bu krizden eli sağlam olan ülkeler az hasarla çıkacak ama yeterli önlemi almayan ülkeler kötü etkilenecek.

Ha bu arada necip fazilın siirleri direk müstehcenlik içerir...enflasyona bağlanmış mastürbasyonu erotizme bağlamak da farkli bir zihin ürünüdür...

Uzun uzun tartışmaya da gerek yok biz yaparsak sebebi meşrudur zihniyeti ile tartısamazsınız...
Kendisi tövbe etmişmiş
Ömrünün 30 yılını çöpe atmış
Doğru yolu bulmuş
Savunan arkadaşlar bu minvalde savundu :KK66:

Kendisi tövbe etmişmiş
Ömrünün 30 yılını çöpe atmış
Doğru yolu bulmuş
Savunan arkadaşlar bu minvalde savundu :KK66:
Tövbeden sonraki mektubunu paylaştım.
İster istemez etmeseymiş diyesi geliyor insanın. Zira öncesi kendi ile Allah arasında sonrası vebal.. siz bana bakın besleyin karşılığında sizin için bunları bunları yaparım diyor.. Hiç istemediğim şeyler yazıyorum.. beni kitapla dövün. Kafama ansiklopedi fırlatın.. Ne bilim benimle arama girmeyin falan..:kızgın:

X