Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
İşte aynısını karşı tarafta yapıyor iki tarafta yanlış zaten ama sizde bizde bu furya ya katılıyoruz maalesef

Kılıçdaroğlu man adası belgelerini çarşaf çarşaf yayınladı.. Ama belgeler sahte denildi.. Bunun ispatı için tarafsız bir yargı gerekiyoe.. Ama yok..

Söyleyecek tabiki yapsa bile yaptım der mi böyle büyük sözler söyleyecek hepsi
Ona bakarsanız Kılıçdaroğlu da bin bir çeşit iftira ile gelmiştir karşısında kim kabul etti ki evet diye ispatla istifa ederim diyerek cevap veriliyor o zaman bu cevaplar karşısında da aynı şeyi düşünelim

Neden o zaman yargılayın beni dedi..
Madem öyle yargılansaydı ne olduğu ortaya çıkardı...

54 yaşındayım ilkokulda hiç 5 kişilik sıralarda oturmadım arkadaş yaaa..

Ah ablam bende oturmadım 35 yaşındayım otursaydık da görseydik nasıl birşey acaba hayır yani tüm okulda yoktu öyle bir sınıf. Ha bir de değinmeden geçemiyiciğimm hani Akp gelince dinimizi yaşamaya başlamışız ondan önce orucumuzu bile gizli tutuyormuşuz, namaz kılamıyormuşuz, kuranı gizli okuyormuşuz yaa, ben ortaokuldayken oruç tutmaya başladım son dersimize denk gelirdi ezan o zaman kış öğretmenimiz Coğrafya öğretmeni fen biyoloji falan hani din kültürü de denk gelmiyordu ama son ders ezan okunduğu zaman hepsi oruçlular varsa orucunu açsın diyordu yani neden tutuyorsun ediyorsun diyen yoktu.

Ben yazları kuran kursuna da gittim tüm mahalle kızları toplanır başımızı örter kitaplarımızı elimize alır camiye giderdik kimse de yasaklamazdı. Ama o zamanın imamları da öyle hükümet lehine vaazlar vermezdi işlerini yaparlardı sadece. Hiçbir parti lideri de diyanet başkanının altına hazineden parayla mercedes çekmezdi kimsenin de böyle bir talebi olmazdı din başka siyaset başkaydı hey gidi günler heyy..

Hakaret kıstaslarımız farklı abla zorlama bence :KK66:

Olsun sonuna kadar zorlarım..

Ah ablam bende oturmadım 35 yaşındayım otursaydık da görseydik nasıl birşey acaba hayır yani tüm okulda yoktu öyle bir sınıf. Ha bir de değinmeden geçemiyiciğimm hani Akp gelince dinimizi yaşamaya başlamışız ondan önce orucumuzu bile gizli tutuyormuşuz, namaz kılamıyormuşuz, kuranı gizli okuyormuşuz yaa, ben ortaokuldayken oruç tutmaya başladım son dersimize denk gelirdi ezan o zaman kış öğretmenimiz Coğrafya öğretmeni fen biyoloji falan hani din kültürü de denk gelmiyordu ama son ders ezan okunduğu zaman hepsi oruçlular varsa orucunu açsın diyordu yani neden tutuyorsun ediyorsun diyen yoktu.

Ben yazları kuran kursuna da gittim tüm mahalle kızları toplanır başımızı örter kitaplarımızı elimize alır camiye giderdik kimse de yasaklamazdı. Ama o zamanın imamları da öyle hükümet lehine vaazlar vermezdi işlerini yaparlardı sadece. Hiçbir parti lideri de diyanet başkanının altına hazineden parayla mercedes çekmezdi kimsenin de böyle bir talebi olmazdı din başka siyaset başkaydı hey gidi günler heyy..

İlkokul 5 sınıfta camiye gittim kuran kursuna düşün yani..
Kimse gizli gizli oruç tutmazdı üstelik..

Cevabımı vermiştim zaten

Eğer böyle bir durum vardı isee yargılanması gerekirdi .. Yani beni yargılayın diyip blöf yaptığını ima ediyorsunuz da o blöf geçreğe sökmez yalnız.. Eğer öyle bir durum var ise devlet icabına bakacaktı.. Siyasetten men edeceketi... Mesela.. Neden yapmadı diyoruz biz?

Neden o zaman yargılayın beni dedi..
Madem öyle yargılansaydı ne olduğu ortaya çıkardı...
Bu arada size ve Saraylim Saraylim a saygı duyuyorum... yaşınızdan ve yaşanmışlıklarınızdan ötürü
Bu platformda tartışıp kırmak kırılmak istemem
:KK200:
Belki başka bir konuda sizlerin tecrübelerinize ihtiyacım olacaktır...

Eğer böyle bir durum vardı isee yargılanması gerekirdi .. Yani beni yargılayın diyip blöf yaptığını ima ediyorsunuz da o blöf geçreğe sökmez yalnız.. Eğer öyle bir durum var ise devlet icabına bakacaktı.. Siyasetten men edeceketi... Mesela.. Neden yapmadı diyoruz biz?
Bilemem o görünen yüzü görünmeyen yüzü hakkında fikrim Yok

Bu arada size ve Saraylim Saraylim a saygı duyuyorum... yaşınızdan ve yaşanmışlıklarınızdan ötürü
Bu platformda tartışıp kırmak kırılmak istemem
:KK200:
Belki başka bir konuda sizlerin tecrübelerinize ihtiyacım olacaktır...

Teşekkür ederim öncelikle,bizler cidden zor zamanlardan geçtik o yıllarda bu kadar imkanlar yoktu..
Şimdi öyle değil tabiki,herşeyler değişiyor dünyada..

Tabiki elbette sevinirim...
Kmseyi kırmak gibide düşüncem yoktur..

Bilemem o görünen yüzü görünmeyen yüzü hakkında fikrim Yok

İşte görünmeyen yüzünü biz göstermeye çalıştığımız için anlaşamadık bir türlü:) Siz bana boş konuşuyorsun demiştiniz sanırım yanlış hatırlıyorsam özür dilerim.. Ama eğer öyle ise ben hakkımı size helal ederim... Siz de hakkınızı helall edin... Sonuçta hepimiz bir şekilde bu ülkenin vatandaşıyız ve derdimiz çocuklarımızın geleceğini gerçekten emin ellere bırakmak.. Yanlışa yanlış demekten korkmamak... Sevgiler:)

Olsun sonuna kadar zorlarım..

İlkokul 5 sınıfta camiye gittim kuran kursuna düşün yani..
Kimse gizli gizli oruç tutmazdı üstelik..

Ama öyle lanse etmiyorlar işte ve malesef çoğu kişi Akp giderse din elden gidecek falan zannediyor sanki İslam Akp ile yayıldı. İftar çadırları bile Akp iktidarı ile geldi sananlar var. Asıl eskiden öyle şaşaalı iftar sofraları kurulmazdı liderler ünlülere iftar vermezdi lüksten kaçımılırdı göz önünde yapılmazdı hiçbirşey. Şimdi maşallah dev sofralar kuruluyor bir kuş sütü eksik ama normal halk yok olsa da gördük bantlarla çevirip halkı ayırmışlardı. Namaz kılarken bile camiye kamera sokup çekim yaptıran kişi de ben dindarım demesin ibadette reklam olmaz!

Evet aynen varsa böyle birşey yargılanacaktı...
Zaten kendiside yargılayın beni demiş..

Ama öyle lanse etmiyorlar işte ve malesef çoğu kişi Akp giderse din elden gidecek falan zannediyor sanki İslam Akp ile yayıldı. İftar çadırları bile Akp iktidarı ile geldi sananlar var. Asıl eskiden öyle şaşaalı iftar sofraları kurulmazdı liderler ünlülere iftar vermezdi lüksten kaçımılırdı göz önünde yapılmazdı hiçbirşey. Şimdi maşallah dev sofralar kuruluyor bir kuş sütü eksik ama normal halk yok olsa da gördük bantlarla çevirip halkı ayırmışlardı. Namaz kılarken bile camiye kamera sokup çekim yaptıran kişi de ben dindarım demesin ibadette reklam olmaz!

Eski hükümetlerde yoktu zaten yada vardı bizler çok fazla görmezdik..
Şimdi öyle değil maalesef şatafatlı sofralar filan işte..

İşte görünmeyen yüzünü biz göstermeye çalıştığımız için anlaşamadık bir türlü:) Siz bana boş konuşuyorsun demiştiniz sanırım yanlış hatırlıyorsam özür dilerim.. Ama eğer öyle ise ben hakkımı size helal ederim... Siz de hakkınızı helall edin... Sonuçta hepimiz bir şekilde bu ülkenin vatandaşıyız ve derdimiz çocuklarımızın geleceğini gerçekten emin ellere bırakmak.. Yanlışa yanlış demekten korkmamak... Sevgiler:)
Doğru söylemiştim
Sizde hakkınızı helal edin

X