Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bu benim çok desteklediğim bir adım değildi.
CHP gerekli görüşmeleri yapmadan, erken bir karar verdi diye düşünüyorum.
Nitekim Akşener de 100 bin imza toplayıp seçime girmeyi tercih etti.
Değerlendirilir değerlendirilmez. Yapılan çok güzel bir jest ve demokratik bir adımdır bana göre.
2. turda birbirlerine verdikleri destek sözü de öyle..

Ne de olsa şiir yazan adam canııııım ,sosyal medya şiirleriyle çalkalanıyor

Mhp liderine zamanında onca laf söyleyen ne zürriyetsizliğini ne çocuksuz ailesizliğini bırakan mitinglerde Bahçeli hakkında ağıza alınmayacak laflar söyleyen Erdoğan neden peki Cumhur ittifakı adı altında Bahçeli ile ortak oldu.

Muharrem İnce için Meral Akşener'in yardımını isteyen kendine güvenmeyen diyorsunuz Erdoğan çok mu güveniyor? Eğer güvenseydi böyle bir birliğe girmeye gerek duymazdı ki bu zamana kadar duymadı bu bile onun için tehlike çanları çaldığı anlamına geliyor. Ayrıca şu andaki sonuşlar Muharrem İnce'nin hiçbir partiden destek almadan sağladığı anket sonuçları.

Kimse kapalılara gerici demedi demiyor sa söylenenleri çarpıtmayın burada Akp ye oy vermeyen herkes açık değil annesi büyükleri hatta kendisi kapalı olan çok insan var Akp yandaşı olmayan. Kim ne zaman maaş alamadı emekli maaşı alamadı pardon bunu da ispat eder misiniz? Şimdi siz asgari ücreti mi emekli maaşlarını mı savunuyorsunuz. Valla benim annem 900 tl emekli maaşı alıyor bozdur bozdur harca.

maas kuyrugunda olenleri bilirmisin şimdi evlerine gidiyor maaslar bunu biliyormusun
rabbim bebeğini kucagina almayı nasıp etsin inşallah.
ben bebegimi kucagima aldim sonrasindada kalp kapağı ileri derecede hasar varmış amaliyat oldum özelde bunlar devletimin imkaniyla oldu
onceden olsa nerde böyle birşey
bugunumuze hamdolsun şükürler olsun

Hayatında şiir okumamış insanların Muharrem İnce'nin şiirleri üzerinden goygoy yapması

Cağğnım Cemal Süreya ne demiş misal

Seni bir kere öpsem ikinin hatırı kalıyordu
İki kere öpeyim desem üçün boynu bükük
Yüzünün bitip vücudunun başladığı yerde
Memelerin vardı
Memelerin kahramandı
Sonra
Sonrası iyilik güzellik...

Şiirde, romanda ahlak arayın siz anca, devam böyle.

Bankalar kapatıldı da bizim haberimiz mi yok ?
Nasıl maaşlar eve gidiyor ??
Ayrıca hastane masrafınızı devlet ödemiyor
Sizden kesilen vergilerle hizmet alıyorsunuz
Bunu bi öğrenin önce
Nete sgk payı ne kadar diye yazıp inceleyin
Neredeyse nefes alıyoruz çok şükür hükümetimize diyeceksiniz !?

Yine yazdığımdan sadece bir yeri alıp yazmacalar falan filanlar. Allah aşkına şimdi teknoloji var o zaman yoktu bankomatlar var zaten farkındaysanız o zamanla bu zamanı kıyaslayıp durmayın kimsenin evine de maaşı gitmiyor nereden uyduruyorsunuz kayınpederim 85 yaşında daha evine maaş gelmedi!! bu 1...

Herşeyde Chp yi örnek veriyorsunuz Chp en son 1950 de iktidar oldu sonrasında yaşananlar Chp ile nasıl ilişkilendiriliyor bu halk başka birşeyi denemeden nasıl ön yargılı olup bunlar devlet yönetemez bunlar şöyle böyle diyebiliyor bu 2..

Ben o alıntıladığınız yazıda Erdoğan kendine güveniyorsa neden Mhp ile ortak oldu o kadar hakaret ettiği adamı yanına aldı Muharrem güvenmiyormuş kendi çok mu güveniyor şimdi demek ki korkuyor dedim ona neden cevap veremediniz yine cımbızla çektiniz bu 3..

Özele gidiyorum muayene ücretine her seferinde 150 tl veriyorum eğer kan tahlili vitamin vs yaptırmam gerekirse en aşağı 50 tl veriyorum her seferinde en basitine. Sadece bebek yoğun bakımı ücretsiz. Arkadaşımın bebeği 1 ay yattı bir rahatsızlıkta oda parası ayrı işlem parası ayrı verdi.

Ben tedavilerle bebeğime hamile kaldım 4. tüp bebek denememde en ufak bir rahim filmine 2012 yılında 500 tl verdim miyom ameliyatına 3 milyar verdim. Hani diyor ya 3 çocuk yapın falan diye bir tüp bebek parası en az 7 bin tl. İlaç parası falan hariç. Bizim durumumuz iyi okumuş mesleğini almış insanlarız ama arkadaşım malesef tedavi olamıyor!! Ha özel sigortanız vardır o ayrı. bu 3!!

Devletin imkanı dediğiniz ülkede ilaç bulunamıyor kanser hastaları ilaç arıyor farkındamısınız. Emekli maaşı belli asgari ücret belli siz bu maaşların neresini savunuyorsunuz ben merak ediyorum.

Son düzenleme:

Çok olalım biz olalım dedii ayol...
Bak gör sonra nasıl şutlayacak partiden..

Çok olalım biz olalım dedii ayol...
Bak gör sonra nasıl şutlayacak partiden..

Tabii ki öyle o sadece bir maşa o kadar. Bir insan düşünün karşısındaki hakaretler etmiş, zürriyetsiz demiş sırf baraj altı kalacaksın diye bu adamla ortaklık yapıyorsun kendi cümlelerin bile yok Erdoğan ağzından konuşuyorsun!

Bir Cunhurbaşkanı düşün çok güveniyor sözde kendi asrın lideriyim diyor kimseye ihtiyacım yok diyor başkalarını başkalarıyla ortak olmakla suçluyor ama tutuyor başka partiyle hem de o kadar laf saydığı biriyle ittifak yapıyor. Al birini vu ötekine!

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/turkiyeden-almanyaya-adil-oksuz-cagrisi-40870415

Muharrem İnce ak partiye katılma kararı olacak diyor,nasıl bir fantazi ey yarabbimmm...
Bu Bekir Bozdağ çok komik bir adam... :) hürryetin de adı sadece hürriyet... Bu kadar lağım medyasının içinde tüm adaylar kendi propagandasını çooook başarılı yürüttüler... Yahu bu kapalı oturumla ilgili bir yandaş bir şey dedi mi? Yalanladı mı? Yoksa Reis ne eylerse güzel eyler mi dediler? Ben kaçırdım herhalde oraları...

Chp ve iyi parti birleşince demokrasi adına atılan çok güzel bir adım oluyor.
Akparti Mhp ittifak kurunca öyle olmuyor. Bu mudur?
Bu kadar sığ olamaz düşünceler.
İnanılmaz gerçekten, insan hayret ediyor.

Mesele birlik ve beraberlik,bunun için devletin geleceğini düşünenler birleşti,çok ayrılardı,birbirlerine kızgınlardı ama mesele büyük olunca birleştiler.
Bu neden kabul görmüyorsa.
Keşke bu kadar at gözlüğü ile bakılmasa.
Tek taraflı,yandaş düşünceler...
Hiçbir zaman galip gelemeyeceksiniz böyle düşünenler!

İttifaktan memnunuz.
Kendi adıma milli ve dini değerlerime sahip çıkan-çıkacak olan seçimi yapıcam.
Hizmet gördük,özgürlük gördük,enkaz olan ülke daha toparlanamadı bile.
Bir fırsat daha verip,devam diyeceğiz.
İnşallah da galip geleceğiz.
Amacı sadece "Tayyipi devirmek" olan kişilere fırsat vermicez elbette.
Amacı hizmet olan,bu ülkeye aşık olanlar gelsin,varolsunlar.
Bugün Erdoğan,yarın başkası.
Ama dustür hep hizmet,hep Türkiye refahı olacak inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…