Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Ben bu gibi GERÇEKliklerle fikrimi paylaşırım.
Alınanlar ise sadece laflarla söylerler.
Kimseyle münakaşa etmeme gerek yok benim.
İşe yarasa ederim de zorlamaya gerek yok. Herkes bildiğini yapsın.
Ben anayasanın gerektirdiği gibi davrandığımı düşünüyorum ama şu anki iktidar destekleyicilerinin yorumlarına baktığımda sorgulanmamış, boşa giden bir hayat anlayışı görüyorum.
Sonumuz hayrolsun.

size de rabbim çocuklarımızın geleceğini çalanlara oy vermemeyi nasip etsin.
amin.

Muharrem incenin kim olduğunu Fatma Büyükkömürcü ye sormak lazım.
Ama ona karşı sağır dilsiz bunlar.
Ağzınıza sağlık.
Allah bunlara fırsat vermeyecek.
Ülkemizin çocuklarımızın geleceğini çalmak isteyenlere fırsat elbet vermeyecek.
Neyseki güzel ülkemin zihnyeti belli.

Siz de yazılanları ciddiye almayın
Onların tek yapabildiği bu,konuşmak :)

Herkes kendi cebini dolduruyor!Gösterişle,müsriflikle yaşıyor !En iyi şartlarla !
Biz birimizi yiyoruz yaşam kaygısıyla,elektrik,su,doğalgaz ,kira,oraya buraya borçla geriden geriden devam eden hayatlarımızla Erteleye erteleye yaşıyoruz güzelim 3 günlük dünyayı.
Ben faturama bakarım ,dolabıma bakarım sonra cüzdanıma bakarım ... haksızlıkmı var razı gelmem ,oyumu veririm gelenle değişmedi mi bir dahakine başkasına veririm oda gider .güç ben de sende BİZDE.Kimseye aptal yerine koydurmazsak kendimizi en azından bu konuda azla yetinmezsek ,kimse koltuğu sahiplenemez ve gitme korkusuyla yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır ...Eski günlerdeki gibi ayrışmadan ,dostlukla sarılsak birbirimize ..kindar öfkeli insanlar olmasak çok şeymi istiyorum

meral aksenere yardimci olma teklifi bile yapan kendine guveni olmayan birisi ..
Yeni sistemde, yani sizin evet dediğiniz "cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi"nde cumhurbaşkanı istediği sayıda kendisine yardımcı atayabilir. Rte kazanırsa o da sınırsız sayıda yardımcı atayabilecek. Kendisine güvenle ne alakası var? Yardımcı deyince illâki aklınıza yandaş olması gerektiği gelmesi de çok normal tabii Demokraside farklı parti ve farklı görüşten insanların cumhurbaşkanı yardımcı olması olumlu sonuç bile doğurur. Da kime anlatıyorsak.

[
QUOTE="Birumut55, post: 56379733, member: 814667"]yazik utaniyorum buradaki yazilardan[/QUOTE]

Neden utana utana yazılanları okumaya devam ediyorsunuz? Utanıyorsanız siyaset forumundan çıkış 2 saniye. İnsanların fikrinden utanmak siz mi düştü? Şov yapmayın.

CHP reklam filmi.
Bu seçimde reklam filmleri yaratıcılıktan uzak, seçim şarkıları akılda kalıcı degil, sloganlar yavan falan diyordum, bu geldi.
Güzel olmuş.
Ama reklam filmi KK ile çekilmeseymiş keşke.

meral aksenere yardimci olma teklifi bile yapan kendine guveni olmayan birisi ..

Yeni sistemde, yani sizin evet dediğiniz "cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi"nde cumhurbaşkanı istediği sayıda kendisine istediği kişileri yardımcı atayabilir. Rte kazanırsa o da sınırsız sayıda, kimi istiyorsa yardımcı atayabilecek. Yoksa bunu bilmiyor muydunuz? Refarandumda neye evet dediğinizi biliyorsunuzdur heralde diye düşünüyorum. Kendisine güvenle ne alakası var? Yardımcı deyince illâki aklınıza yandaş olması gerektiği gelmesi de çok normal tabii Demokraside farklı parti ve farklı görüşten insanların cumhurbaşkanı yardımcı olması olumlu sonuç bile doğurur.

Son düzenleme:
Benim bahsettiğim Pervin Buldan'ın katıldığı TV programında oldu.. Demirtaş Buldan'a tepkiliydi..
Erdoğan'a zaten neden yeşilışık yaksın ki ? Erdoğan'ın kardeşim dediği 3 gün yaşamıyor..

Türk siyaseti adına çok güzel bir adım olur.
Böylece İnce Cumhurbaşkanı olamasa bile kesinlikle daha kaliteli bir muhalefet olur.
Bu da gidişatı çok değiştirir.
Bu seçim öncesi demokrasi adına gayet güzel adımlar attı. CHP ve İYİ Parti... Seçim dışı bırakmayı çok istediler Akşener'i biliyorsunuz..

selo yada yardimcilik teklifi yapacakmis bunu biliyormusun

44 yaşındayım ve maaş alamamış ne memur ne de emekli oldu bu ülkede..
Borç ile ödendi maaşlar diyorsanız evet hala borçla ödeniyor. Gelenek değişmedi..
Bende sizi okuyunca hayretler içinde kalıyorum..
Bu nedir acaba ?

30 Mart 2018 Cuma, 12:07

Türkiye'nin brüt dış borç stoku 31 Aralık itibarıyla 453,2 milyar dolar, net dış borç stoku 291,2 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Hazine Müsteşarlığı, 31 Aralık itibarıyla brüt ve net dış borç stoku, Hazine garantili dış borç stoku ve kamu net borç stoku ile AB tanımlı genel yönetim borç stoku verilerini açıkladı.

Bu dönemde Türkiye'nin brüt dış borç stoku 453,2 milyar dolar oldu, stokun milli gelire oranı yüzde 53,3 olarak hesaplandı. Türkiye'nin net dış borç stoku da aynı dönemde 291,2 milyar dolar olarak gerçekleşti, stokun milli gelire oranı yüzde 34,2 olarak kayıtlara geçti.

Söz konusu dönemde Hazine garantili dış borç stoku da 13,8 milyar dolar oldu.

Kamu net borç stoku ise bu dönemde 262,1 milyar lira olarak gerçekleşti, stokun milli gelire oranı yüzde 8,4 olarak belirlendi.

AB tanımlı genel yönetim borç stoku 877,9 milyar lira, bu rakamın milli gelire oranı ise yüzde 28,3 olarak kayıtlara geçti.

Bu seçim öncesi demokrasi adına gayet güzel adımlar attı. CHP ve İYİ Parti... Seçim dışı bırakmayı çok istediler Akşener'i biliyorsunuz..

Bu benim çok desteklediğim bir adım değildi.
CHP gerekli görüşmeleri yapmadan, erken bir karar verdi diye düşünüyorum.
Nitekim Akşener de 100 bin imza toplayıp seçime girmeyi tercih etti.

Fatma Büyükkömürcü
Bahse konu olan olayın 2010 da gerçekleştiği iddia ediyor kadının söylemlerinde. Ama o tarihte susuyor. Sonra olan bu hadise ile ilgili 2012 nisan ayında para alıyor, (güya olayı ispatlamak için) ispat edemeyipte paranın ikinci kısmı gelmeyince konuşuyor. bu mu mağdurelik ? Elinde dekont var. Ver basına rezil et amaç buysa. Niye 6 ay bekliyorsun da parayı alamayınca konuşuyorsun diye sorarlar adama...
İnce'yi takip edip konuşabildiğiniz kadar, Ensar tecavüzcüleri hakkında da konuşabilseniz keşke...
Ama mağdur da sizden, katilde konuşmak bu durumda yakışık almaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…