Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sanmıyorum.. yine her zaman ki gibi cirkefleseçekler vs. Sakin kalmak lazım.
Her bina da bir kaç gönüllü avukat oluyor zaten. Geçen seçimde 2. Defa sayım talep ettiğimde sandık başkanı cirkeflesmisti mesela. Şüphe etmistim. Pusulayı kaldirip mühürlü olan oyu söyleyip pusulayı ters ceviriyordu. Nitekim avukatı çağırıp tekrar sayıldığında 27 oy fazla çıkarıldığını gördük..

Yuh

Kılıçdaroğlu’nun baştan beri Muharrem İnce’yi harcayası var zaten, seçim güvenliği konusunda insanlara ‘sandığa sahip çık’ mesajı vereceğine, rehavete kapılacakları söylemlerde bulunuyor.

Mu demek istedin?

KK gitti sayın İnce'nin ayağına sıktı ve bunu gören yok. 1 Ay önce de yazmıştım bana kızdınız. Olay rehavet olayı değil bambaşka ... Koltuk için yapmayacağı yok insanların. Şimdi gidip hile var kimse diyemez kimse. Neden ? Kılıçtaroğlu sandıklar emin ellerde dedi. CHP kaybederse hile yapıldı da denemeyecek ? Fatura kime kesilecek ?

neyse bu başlıkta yazmayacağım demiştim tutamıyorum kendimi ....

Sanmıyorum.. yine her zaman ki gibi cirkefleseçekler vs. Sakin kalmak lazım.
Her bina da bir kaç gönüllü avukat oluyor zaten. Geçen seçimde 2. Defa sayım talep ettiğimde sandık başkanı cirkeflesmisti mesela. Şüphe etmistim. Pusulayı kaldirip mühürlü olan oyu söyleyip pusulayı ters ceviriyordu. Nitekim avukatı çağırıp tekrar sayıldığında 27 oy fazla çıkarıldığını gördük..
Zaten yapılan en bilimsel iş çirkefleşmeleri. Bu sindirme politikası uyguluyorlar. Video da ki markaj ın şifresi nedir? Pansilvania daki Yaratık da ''Ölüleri kaldırın'' diyerek şifre vermişti.

KK gitti sayın İnce'nin ayağına sıktı ve bunu gören yok. 1 Ay önce de yazmıştım bana kızdınız. Olay rehavet olayı değil bambaşka ... Koltuk için yapmayacağı yok insanların. Şimdi gidip hile var kimse diyemez kimse. Neden ? Kılıçtaroğlu sandıklar emin ellerde dedi. CHP kaybederse hile yapıldı da denemeyecek ? Fatura kime kesilecek ?

neyse bu başlıkta yazmayacağım demiştim tutamıyorum kendimi ....

İlk aday açıklandığından beri bunu söyledim ben, adayı açıklama üslubundan bile rahatsız oldum.

Kemal Kılıçdaroğlu, akp’nin gizli müttefiki gibi davranıyor. Koltuk sevdası mı, başka hesaplar mı, merak ediyorum bende.

İlk aday açıklandığından beri bunu söyledim ben, adayı açıklama üslubundan bile rahatsız oldum.

Kemal Kılıçdaroğlu, akp’nin gizli müttefiki gibi davranıyor. Koltuk sevdası mı, başka hesaplar mı, merak ediyorum bende.

Şunu unutuyor ama bu seçimde Sayın İnce çok güçlü çıkacak.

Ona bakarsanız ben hepsinin üslubundan rahatsızım. Bana 500 vercem 600 vermeyecem Bayramda 1000 verecem seyranda 2000 verecem diyerek sadaka anlatıyorlar. Ben sadaka istemiyorum ki. Sadakayı …. verin.
Söylediklerini bile yapamadılar. 1000 tl dendi 750 verildi.

Ancak laf salatası yapıyorlar. Yapacaksanız domates veya havuç salatası yapın da bir işe yarasın.

Yılmaz Erdoğan'ın bir sözü var:
Ağzı laf yapanlara, ağzı laf yaptığı için kendini adam sanalara duyurulur: Lafla adam olunmuyır

Ama Kemal Kılıçdaroğlu televizyonlarda ve meydanlarda gayet çatır çatır söylüyor her şeyi.. Ankarada bugün Etimesgut ve Altındağ da muhtarlarla toplantılar yapıyor ve canlı yayınlanıyor... Ben öyle düşünemiyorum ya... Kemal Kılıçdaroğluna hergün neler söylüyor RTE... Muharrem İnceyi başından atmak istese partiden de bir şekilde ihraç edip tamamen kurtulamaz mıydı? Eğer bu kadar kötülük yapacaktıysa geçen sene hak, hukuk,adalet yürüyüşünü milyonlarla birlikte neden yürüdü? İzlediniz mi o yürüyüşün belgeselini.. Ben asla böyle bir düşüncede olduğunu düşünemem...

Şunu unutuyor ama bu seçimde Sayın İnce çok güçlü çıkacak.

Öyle mi dersin? Kazanamadığı takdirde, kk ‘bakın nasıl İnce kaybetti’ diye ellerini ovuşturacak.
‘Genel başkanlığı da iyiki vermedim, ben partimi korudum’ diyecek.
İnce daha doğru isim olmasına rağmen Kılıçdaroğlu neredeyse 2 ye 1 aldı genel başkanlığı.
Aynı CHP ders alır mı?

Hala çoklu alıntı yapmayı beceremiyorum :))
Daha evvelde yazmıştım bulmaya üşendim şimdi.. Muharrem cb için planlanmış bir isim değildi. Çok spontane oldu bence.
Gül ün adaylığı chp tabanında kabul görmeyip boykot edilince.. akşener cephesinden de olur almayınca ve se gül de şartlı şurtlu gönülsüz olunca muharrem birden çıktı. Ve halk tarafindan kendinin bile tahmin edemeyecegi bir kabul gördü. Iyi de oldu . Ama akılda ve planda yoktu. Hem iktidar hem.muhalefet için.
2. Ekmeleddin Vakasının önüne gecildi. harcanmak diyemiyorum bi yüzden.
Kılıçdaroğlu na gelince yani tamam adam efendi dürüst namuslu vs ama olduramıyor sanki evet... Yani teyzemin eşi falan olsa enişte olarak çok seveceğim biri ama muharrem e şans vermeliydi. RTE bile mitinglerinde kk yi değil muharremi muhatap alıyor..
Cb ince demiştim mv de akşener.. meclise girebilsin diye. Anketler zaten girebileceğini gösteriyor artık. O yüzden hem muharrem hem chp diyorum yeniden...

Son düzenleme:
Ama Kemal Kılıçdaroğlu televizyonlarda ve meydanlarda gayet çatır çatır söylüyor her şeyi.. Ankarada bugün Etimesgut ve Altındağ da muhtarlarla toplantılar yapıyor ve canlı yayınlanıyor... Ben öyle düşünemiyorum ya... Kemal Kılıçdaroğluna hergün neler söylüyor RTE... Muharrem İnceyi başından atmak istese partiden de bir şekilde ihraç edip tamamen kurtulamaz mıydı? Eğer bu kadar kötülük yapacaktıysa geçen sene hak, hukuk,adalet yürüyüşünü milyonlarla birlikte neden yürüdü? İzlediniz mi o yürüyüşün belgeselini.. Ben asla böyle bir düşüncede olduğunu düşünemem...
gel bakalim :rolleyes:
cumlealem biliyor sen uyuyorsun galiba

Herkesin kaybettiği bir sınav vardır.
Kılıçdaroğlu genel başkanlıkta (bana göre)
miadını doldurmasına rağmen geri çekilmedi.

İnce’yi partiden ihraç etmek akıllıca olmazdı, sonuçta elinde tutması gereken seçmeni var.
Böyle bir ihraç karşısında bugün duyduğunuz saygıyı korur muydunuz mesela Kılıçdaroğlu’na?

Aynı partinin Cumhurbaşkanı adayı ‘sandıkları koruyun’ çağrısı yaparken, genel başkanının ‘merak etmeyin, seçim güvenli’ demesini nasıl yorumluyorsunuz?

Öyle mi dersin? Kazanamadığı takdirde, kk ‘bakın nasıl İnce kaybetti’ diye ellerini ovuşturacak.
‘Genel başkanlığı da iyiki vermedim, ben partimi korudum’ diyecek.
İnce daha doğru isim olmasına rağmen Kılıçdaroğlu neredeyse 2 ye 1 aldı genel başkanlığı.
Aynı CHP ders alır mı?
Bence ders alır. Hatta almaya da başladı..

gel bakalim :rolleyes:
cumlealem biliyor sen uyuyorsun galiba

Bana bulaşma ya Allahını seversen.. Ben çok konuştum senşn gibilerle.. Hiiiiiççç uğraşacak halim yok... Neden olduğunu sen söyle de ben de aydınlanayım? Uyumuyorum.. Sen gözü açıksın belli.. Takıl sen.. Hadi bakim...

Ona bakarsanız ben hepsinin üslubundan rahatsızım. Bana 500 vercem 600 vermeyecem Bayramda 1000 verecem seyranda 2000 verecem diyerek sadaka anlatıyorlar. Ben sadaka istemiyorum ki. Sadakayı …. verin.
Söylediklerini bile yapamadılar. 1000 tl dendi 750 verildi.

Ancak laf salatası yapıyorlar. Yapacaksanız domates veya havuç salatası yapın da bir işe yarasın.

Yılmaz Erdoğan'ın bir sözü var:
Ağzı laf yapanlara, ağzı laf yaptığı için kendini adam sanalara duyurulur: Lafla adam olunmuyır
sen ancak yazar yazar durursun eskiden imf den borc alip maas odenirdi ..
simdi ikramiye veriliyor devletin butcesinden
2bin tl verseydi verecekmiydin oyunu
ruyalarinizda goremiyceginiz seyleri yasatiyor yaranamiyor

X