Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
cumhurbaşkanımizi allah'ım basimizdan eksik etmesin inşallah
sandikta belli olacak gercek anket
burdaki anketi ezip gececek
gercekleri tarih yazar
tarihide SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ
RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Cano Afrin operasyonu konusunda hıssıyatım şu yönde.
RTE afrin operasyonunda hesap hatası yaptı. Şöyle ki ; başarıya kesin gözü ile baktı ve erken seçim istedi. Başarı oy getirecekti ancak ABD ve Rusya nın tavrı gölge düşürdü plana...
Son dönem ki mutsuzluğunu ve enerjisizliğini, kapalı kapılar arkasında markaj planları yapmasını, sandik başına geceden gidin kendi adamlarınızı yerleştirin gelmeyenlerin yerine demesini buna bağlıyorum.
Ve kafamda deli sorular. İnsanlar neden gelemeyecek ? Neden çok sayida gidin gelmeyenlerin yerine yerleşin. Herkesten önce gidin dendi.insanların başına ne gelecek de görev başına gelemeyecek ?

Ben gelmeyenlerin yerine gidin dediğini duymadım yalan yok.. Sadece erken gidin ve mahallaede kimin kime oy vereceğinizi bilmeniz gerek dediğini duydum.. Bir de kapılardan kim sizi geri çeviriyorsa onlardır dediğini duydum.. Ama tutmayacak o plan.. Tüm önlemlerin alındığı konusunda gerçekten içim bu sefer rahat... Meral akşeneri dinliyorum halk arenasında halk tv de şu an.. Kadın bülbül gibi şakıyor... Kimse korkmasın bu sefer ysk yı da çözdük. Seçsisi de... Algıya gelmeyin minvalinde konuştu.. Ben ikna oldum:)

Türkiye'de kim insan yerine konuluyor da; onlar konulsun? Ama şu da var: Hindistan da inekler kutsal diye burda da suriye kaçanları kutsallaştırılmamalı.
Arap baharı diye göbek atanlar bugün yüzleri kızarıyor mu acaba? Herkes orucu nerede kiminle tuttuysa; iftarı orada onunla yesin. Türkiye Küçük Ordadoğu eşliderliği falan yapamaz.
Valla bu bop ilk ortaya atıldığında demiştim ki ; "o coğrafyayı sana yedirmezler başkan."
Oooo niye öyle diyorsun demişlerdi.
Buyursunlar.. :)))

Ben gelmeyenlerin yerine gidin dediğini duymadım yalan yok.. Sadece erken gidin ve mahallaede kimin kime oy vereceğinizi bilmeniz gerek dediğini duydum.. Bir de kapılardan kim sizi geri çeviriyorsa onlardır dediğini duydum.. Ama tutmayacak o plan.. Tüm önlemlerin alındığı konusunda gerçekten içim bu sefer rahat... Meral akşeneri dinliyorum halk arenasında halk tv de şu an.. Kadın bülbül gibi şakıyor... Kimse korkmasın bu sefer ysk yı da çözdük. Seçsisi de... Algıya gelmeyin minvalinde konuştu.. Ben ikna oldum:)
Herkesten önce gidin. Gelmeyenlerin yerine yerleşin diyor... tutmasın zaten.

Herkesten önce gidin. Gelmeyenlerin yerine yerleşin diyor...

Artık o kafasında ne kuruyor aklımın alamayacağı bir şey hakkaten... Kendi müşahiti niye gidemesin.. Allah Allah...? Dur biraz düşüneyim:) düşünüyorum..... Düşünemedim:)

Valla bu bop ilk ortaya atıldığında demiştim ki ; "o coğrafyayı sana yedirmezler başkan."
Oooo niye öyle diyorsun demişlerdi.
Buyursunlar.. :)))
Orayı Beşar kimseye yedirmez. Daha önce Anadolu kimseye yedirilmediyse; Orasını da yedirmeyecekler. Beşar çok akıllıca bir askeri strateji uyguladı. Silahlı Kuvvetlerini güneye çekti ve tekrar kuzeye saldırttı. Aynısını Atatürk İstiklal Harbi nde yapmıştır.

Senin söylediğin o fikir alaya alınır. Neden? Çünkü bu ülkede %90 hiç düşünmez, ne denirse onu alkışlarlar. %10 düşünün ise düşünce suçundan cezalandırırlır.

9 yıldır Türk vatandaşı değil. Saraylim paylaşmış, orada kendisi 2012 de geldiğini söylemiş.
Milletvekili olmak için askerliğini yapmış olmak gerekiyor benim bildiğim. Acaba nerede yapmış.?

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Askerlik yapma şartında bedelli ile yaparak muafiyet kazanmakta geçerli oluyor mu bunu da bilmiyorum.
Böyle bir tercih yapmış olabilir eger oluyorsa.

Artık o kafasında ne kuruyor aklımın alamayacağı bir şey hakkaten... Kendi müşahiti niye gidemesin.. Allah Allah...? Dur biraz düşüneyim:) düşünüyorum..... Düşünemedim:)
Kendininkine demiyor zaten. Diğer partilerin musahidleri gelmezse yerleşin diyor.
Şimdi normalde 7 gibi görevli olduğun sandığa gidersin. Tüm partilerin musahidleri orada olur. Ve pusulaları sayılır mühürlenir. Gelmeyen gorevli musahidleri varsa yerine adam konur.
Hemen yerleştirme yapılır. Sonra pusulaları sayılır. Oylama saati gelince başlar.
Yani zaten bu şekilde işleyen bir sistem varken üstüne basa basa erkenden orada olun kalabalık olun falan demek beni rahatsız etti...

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Askerlik yapma şartında bedelli ile yaparak muafiyet kazanmakta geçerli oluyor mu bunu da bilmiyorum.
Böyle bir tercih yapmış olabilir eger oluyorsa.
Rica ederim,
büyük ihtimalle öyle olmuştur maalesef.

Aradan geçen altı ay olsun varsın o 50 bin de şimdi 100 bin olsun yine de fark yaratacak bir rakam değil.
Herhangi bir dalavere olmadıkça başkan #incedir ikinci umrumuzda olmasın❤

Kılıçdaroğlu: Sandıklar güvende, endişe etmeyin
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 24 Haziran'da Türkiye'nin hep beraber gülerek, eğlenerek, oynayarak sandıklara gidip oyunu kullanacağını ifade ederek, "Sandıkların güvenliğini sağladık, hiç endişe etmeyin" dedi.

Kendininkine demiyor zaten. Diğer partilerin musahidleri gelmezse yerleşin diyor.
Şimdi normalde 7 gibi görevli olduğun sandığa gidersin. Tüm partilerin musahidleri orada olur. Ve pusulaları sayılır mühürlenir. Gelmeyen gorevli musahidleri varsa yerine adam konur.
Hemen yerleştirme yapılır. Sonra pusulaları sayılır. Oylama saati gelince başlar.
Yani zaten bu şekilde işleyen bir sistem varken üstüne basa basa erkenden orada olun kalabalık olun falan demek beni rahatsız etti...

Hah şimdi anladım.. Diyorum noluyo...Orayı atlamışım... Diğer partilerin müşahitlerin gazozuna ilaç atacak halleri yok ya... Öldürecek de değiller... Hiçbir fikrim yok... Bir şey diyemem vallla.. Ne desem yalan olur .. Bir fikir yürütemedim... Burdaki hanımlar sayesinde aydınlanırız birazdan... :)

bugün yeni kapi yikiliyordu maşallah sübhanallah..
ince yi ezip geçecek
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Bu mesajı buraya koydum ne demek istedim sizce ?
Sandıklar güvende.. en azından benim ki :)))
Ama biliyorsunuz ki son 3 seçimdir STK nın katkısı çok büyük. Hile secsis de yapıldı son seçimde. Orası da bizde diyor ince ve akşener.
Hoppp döndük mü tekrar sandık güvenliğinin sağlanmasına...
Bu markajlar falan ne ola ki...
O videoları da kim çekti sızdırdı valla çok merak ediyorum.

X