Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
O zaman çözüm bulsunlar demi ama 16 yildir?

Gelde buradan yak işte getirdi ülkemize bunlari bizi eZik duruma düşürdü

Tey tey teyyyy
Müslüman Türkler asla hristiyan monarsisi gibi olmamistir. Tarih okumaya davet ediyorum. Zaten MKA nin basarili olmasinin bi sebebi de budur.
Tey tey teyyyy'' ne demek istiyorsun???? Bunun anlamı meali nedir?

MKA yazdığın 3 harfli nedir?

Burada tekrar monarşiye mi geçelim diyorsunuz?

Ayrıca ben tarih okuyorum. Fesli deli kadir izlemiyorum.

Evet Türkiye için en uygunu şu anda İnce

Zaten ölecegız neyin savaşı bu :)

Olan bizim askerlere oluyor

Hayvana yapılan her türlü cinayet ve yaralama için insana yapılmış gibi ceza verecek bir adalet sistemi istiyorum. En son o rezil olayı yapanın adam öldürenden ne farkı var? Aynı canavarca his, aynı canilik...

Aramızda eli kanlı katillerle yaşıyoruz.

Ceza yok 1-2 ay yatıyorlar çokıuorlar

Var ya bu konu beni delirtiyor.Dayanamıyorum bizim vergilerimizle sefa sürmelerine, kendi vatandaşlarımızın

birçok eksiği ihtiyacı varken bu paraların onlara harcanmasına.

Var ya bu konu beni delirtiyor.Dayanamıyorum bizim vergilerimizle sefa sürmelerine, kendi vatandaşlarımızın

birçok eksiği ihtiyacı varken bu paraların onlara harcanmasına.

Secim yatirimi. Bunlari maasa bagliyor, cocuklarini sinavsiz universitelere sokuyor, bayram harcligi veriyorlar, sonra da vatandasliga alip "Bakin biz sizler icin neler yapiyoruz, baska parti gelirse sizi geri gonderir, o yuzden oyunuzu Tayyip'e ve AKP ye vereceksiniz" diyorlar. Iste size bir markaj turu. Aynisini makarna komur dagitirken soyluyorlardi, oradan biliyorum.
Simdi bir an once secim gelmeden hepsinin vatandas olmasi lazim ki AKPye oy versinler. O yuzden Nufus memurluklarinda oncelikleri var.

Lanet olsun hepsine. Yan kesici mi ararsın para isteyen mi tehdit eden mi küfür wden mi . Bunlarla ilgili çok anım var hepsi birbirinden sinir bozucu. Kimse şunlara para falan vermesin sizden bizden zenginler vallahi !

https://www.instagram.com/p/BkFrqlojn2d/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1rpotue9qj51v yetiştirmeyi bilmiyorsanız çocuk yapmayın yazık günah icim gitti hayvancagiz bagirdikca
Offf bi saniye dayanabildim çok içim acıdı çok... apartmanda kedisi apartman boşluğuna bakan odanın camına çıktığı için (6.kat) kedi sahibiyle tartıştım sorumsuzca davrandığı için. panjurlarımızın üstüne kuşlar yuva yapmış ordan kuş bitleri midir pireleri midir anlayamadığımız nokta kadar böcekler giriyor evimize annemin kaşıntıdan her yeri yara bere içinde yine de yuvalarını bozmadan bi çare bulmaya çalışıyoruz. dünya sadece bize ait değil...hayvanlara işkence yapanlara da insan deniyor , bizim gibilere de Allahından bulacaklar bunun gibiler ama bu dünyada da hesabı sorulsun artık ya !

Ben bunu izleyemiyorum bile. Korkuyorum çünkü sinirden ağlarım.
Allah kahretsin bu mahlukları. Suçu neydi ki?
Yazıklar olsun.
SADECE fotoğrafı gördüm bugün, detayı bile okuyamadım içim gitti yahu nasıl insanlık bu?
Yok mu şunlara ağır bir yaptırım uygulayacak bir kanun çıkarsınlar yaa yazıklar olsun!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…