Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Satır aralarındaki bu Bahçeli reklami nedir yahu:)arama motorunda aramadığım tek isim oysaki:)

Eğer ülkede her şey yolundaysa neden erken seçim yapıyoruz?

Eğer ülkede işler yolunda değilse neden "aynı kişiyi" cumhurbaşkanı seçiyoruz?

Eğer ülkeyi kurtaracak kişi Erdoğan ise ülkeyi bu halde getiren kim?

Not: alıntıdır..

Bu 3 soru her şeyi açıklıyor.

Fazla söz eşşek yükü demiş atalarımız...koca 16 yılın özeti...

.
Cidden mi yakmayı anca siyasal islamcılar bilir... eleştirdiğin üye de türbanlı yalnız, yavaş gel o yüzden! Sefalet dönemi de kuyruklar da duruyor,
Nasıl geleceğim seni ilgilendirmez herkes kendi işine baksın neyin nerde durduğunu görüyoruz zaten dönüp geçmişe bakınca.. Biraz araştırında türban yasağının kaldırılması istendiğinde kimler kaldırılmasın diye imza attı

Nasıl geleceğim seni ilgilendirmez herkes kendi işine baksın neyin nerde durduğunu görüyoruz zaten dönüp geçmişe bakınca.. Biraz araştırında türban yasağının kaldırılması istendiğinde kimler kaldırılmasın diye imza attı
Hala mi turban?
Senin inancinda, her ne ise, turban; kac gemicigin, kac ayakkabi kutucugunun, kac Man adasi rusvetinin, kac sinav kopyacilarina goz yumuldugu icin gelecegini kaybeden ogrencinin ve hakki yenen kac memur adayinin, ogretmenin, PKKnin gomdugu bombalara goz yumulmasi sonucu can veren kac sehitin, rant icin yagmalanan kac ormanin, uretimi kisilan, ekmegi elinden alinan kac ureticiye yapilan haksizligin, PKK ile catisip da PKK teroristlerinin sahitligi ile yillarca hucrelerde curutulup "pardon" diye salinan kac askerimizin yasamindan calinan senelerin gunahini ortecek kadar buyuk?

Siz türban yasağının nasıl geldiğini biliyor musunuz???

Sen çok şey biliyosun ağzına bile alma türban kelimesini ağzınıza dahi yakışmıyor islam cahilleri...evet biz türbanı iyi biliriz çokta severiz..

Şunlara bakın yaa bide herkesimi kucaklıyorlarmış ellerinden gelse başörtülerini yakarlar,müslümanlığı kurutmaya çalışırlar..
Hastanelerde ,eczanelerdeki kuyruklarıda unutmadık..yolları,ulaşım zorluklarını ,sefalet dönemini. siz anca konuşursunuz o yapar
Hiç nickin gibi cici değilsin. Sana bir hoşt diyorum çünkü sen bu dilden anlar birisin.
Greenin başındaki örtünün sen bir ilmeği olamazsın o yüzden o lağım ağzını kapat. Senin yüzünde bayramda banlı olacağım değmezsin ama neyse.

Ağzını topla burdan konuşacak kadr zavallısın sen..kurban ol o başörtüsüne..
Şurda günlerdir seviyeli yazışırken neden saldırgan mesajlarla huzur bozuyorsunuz
Sizin başörtünüze bişey diyen mi var? İnsanlara hakaret edip iftira atmayın.

Nerelerden neler okuyup buraya tasimissin gene.. Yine bilip bilmeden..
Bahsettigin Avrupa Yerel Yonetimler Ozerklik ile ilgili konular butun partilerin beyannamesinde olan birsey, acilimla ilgisi yok. Zaten o kanun 1988 de gecmis, yarim yamalak uygulanirken AKPnin butun valiler dahil butun yurutmeyi kendine baglamasiyla tam sekteye ugramis bir kanun.. Partiler de bugun biz bu isi halledecez diyorlar.

Acilim, sacilima gelince.. Seninki biz cozum surecini bitirdik demedi hic bir zaman, rafa kaldirdik dedi. Git onlarin secim beyannamesini oku bir kez de, ne de olsa oyunu onlara veriyorsun, Inceye degil. Once oy verdigin partinin secim beyannamesini bilecek ve o kafana yattigi icin oy vereceksin. Yani bunun normali budur, bu yuzden secim beyannameleri yayinlanir. Ama senin kendi oy verecegin partinin secim beyannamesinden bihaber oldugun cok belli. Bak AKP brosurlerinde bu konuda ne yaziyor:
TOPLUMSAL UZLAŞI VE TEMEL HAKLAR • Toplumsal uzlaşma hedefi doğrultusunda bütün kimlikleri ve yaşam tarzlarını bir zenginlik olarak devam ettirecek politikalarımızı sürdüreceğiz. • Çözüm Süreci, Türkiye’nin normalleşmesinin yol haritasıdır. Çözüm Süreci, eski Türkiye’nin antidemokratik uygulamalarının bir daha tekerrür etmemesinin garantisidir. Çözüm Süreci, insan onurunu merkeze alan AK Parti’nin ‘insani kalkınma ve 2023 hedeflerine ulaşmasının’ önemli dinamiklerinden birisidir.

• Süreci bozan ve sabote eden, terör eylemleriyle kan akıtan, kardeşliğimizi zehirleyen örgüte rağmen, özgürlük-güvenlik dengesini koruyarak hedeflerimize ulaşacağımıza inancımız tamdır. Devletin siyasi, idari, yargısal ve ekonomik düzenini, insan onurunu ve temel hakları merkeze alacak şekilde tasarlayacağız. Kamu düzeni tesis edilinceye kadar terörle mücadelemize; hukuk ve kardeşlik tam anlamıyla tesis edilinceye kadar da Çözüm Süreci anlayışımızı korumaya devam edeceğiz.
http://www.akparti.org.tr/site/dosya/78613

Yani canimcim, seninkiler secimden sonra tekrar raftan indirip cozum surecine devam, gene kendi bildikleri gibi, "Sayin" Apo'larinin pesine dusecekler anlayacagin. Cunki onlarin gozunde Kurtlerin de, PKKnin oldugu gibi liderleri bebek katili Apo. Demirtas'a bile degil, Imralida bal borek ile besledikleri Apo'ya verecekler ozgurluk..
saraylım terör örgütlerine pkkya ragmen diyor bu bir.ikincisi 2015 in seçim beyannamesini koymussun.Yasindan ötürü bilmen lazım insanlar 15 sene öncesine kadar aleviyim_ kürdüm diyemiyordu peki neden? zarar görmekten korktukları için .En basiti annem memleketimizi soylemezdi bizi alevi sanarlar diye.Toplum asıl şimdi normal ha siz niye göremiyorsunuz onu bilmiyorum. Ayristirdigimiz kürdü, alevisi, kazı,cerkezi değil.... ülkeyi bölmeye çalışan pkk hdp ypg herneyse. Ve evet Erdoğan iyi yada kötü niyetle, tecrubesizlikten yada bilerek bilmiyorum yapti etti tuttu hataliydi diyelim o bi dursun şimdilik. Ama şimdi ne diyor ona bakarım. Ya da karşısında aday olarak çıkan kisinin ne demediğine ya da dedigine.Kiminle bayrak salladığına. Neden şimdi, ince ile kol kolalar bana bunu açıklayan yok.Erdigan yaptı. Yok rafa kaldırdı. Haburda karşıladı. Neden dönüp dönüp aynı muhabbete geliyoruz biz.Bana şimdi sayın incenin neden niçin hangi amaçla hdp ile miting yaptığını ve video yüklemiştim feto terör örgütü olarak ilan edildikten sonra işbirliği yaptı. Bunun cevabını istiyorum.Erdoganin ne yaptığını ya da yapmadığını değil.
Şaka mı yapıyorsunuz uyanıklığa bak” pişman olduk” deyip cezadan yırtıyorlar, hak hukuklarını yedikleri insanlar ve işledikleri suclar için bedel ödemeden kenara cekilmek bu kadar kolay mı... salalım o zaman bütün pkklıları belki onlarda pişman olmuşlardır, la havle ya!!!!
Gerekiyorsa bedelde öderler,ödesinler .Ben vatanımi, dinimi, bayrağımı ,insanmnı bilirim.Yukarıda yazdım ince neden şimdi hdp ile kol kola.Erdoğanı değil inceyi ve beyannamesini anlatin

Hakaret Suçu Nasıl İşlenir? Hangi Sözler Hakaret Suçunu Oluşturur?
Hakaret suçunun vücut bulması için kişinin onur, şeref veya saygınlığını rencide edecek somut bir fiil veya olgu isnat edilmeli veya sövme yoluyla kişinin onur, şeref veya saygınlığına saldırılmalıdır.Görüldüğü üzere, hakaret suçunda önemli olan kişiyi rencide eden, toplum içinde değersizleştiren fiillerin cezalandırılmasıdır.

Bir kişiye açık açık “ “hayvan”, “vb. gibi sözler söylemenin hakaret suçunu oluşturacağı kuşkusuzdur.

Screenshot_20180614-034030.png
ıstanbul.......
Screenshot_20180614-034020.png
buda ankara ....su an bu ayin 29 una kadar her iki şehir dede randevu alınabiliyor. Nasıl bulamazsınız.hangi şehirde yaşıyorsunuz merak ettim

saraylım terör örgütlerine pkkya ragmen diyor bu bir.ikincisi 2015 in seçim beyannamesini koymussun.Yasindan ötürü bilmen lazım insanlar 15 sene öncesine kadar aleviyim_ kürdüm diyemiyordu peki neden? zarar görmekten korktukları için .En basiti annem memleketimizi soylemezdi bizi alevi sanarlar diye.Toplum asıl şimdi normal ha siz niye göremiyorsunuz onu bilmiyorum. Ayristirdigimiz kürdü, alevisi, kazı,cerkezi değil.... ülkeyi bölmeye çalışan pkk hdp ypg herneyse. Ve evet Erdoğan iyi yada kötü niyetle, tecrubesizlikten yada bilerek bilmiyorum yapti etti tuttu hataliydi diyelim o bi dursun şimdilik. Ama şimdi ne diyor ona bakarım. Ya da karşısında aday olarak çıkan kisinin ne demediğine ya da dedigine.Kiminle bayrak salladığına. Neden şimdi, ince ile kol kolalar bana bunu açıklayan yok.Erdigan yaptı. Yok rafa kaldırdı. Haburda karşıladı. Neden dönüp dönüp aynı muhabbete geliyoruz biz.Bana şimdi sayın incenin neden niçin hangi amaçla hdp ile miting yaptığını ve video yüklemiştim feto terör örgütü olarak ilan edildikten sonra işbirliği yaptı. Bunun cevabını istiyorum.Erdoganin ne yaptığını ya da yapmadığını değil.
Gerekiyorsa bedelde öderler,ödesinler .Ben vatanımi, dinimi, bayrağımı ,insanmnı bilirim.Yukarıda yazdım ince neden şimdi hdp ile kol kola.Erdoğanı değil inceyi ve beyannamesini anlatin
Eski filan degil, bu onlarin en son secim beyannamesi. Daha yenisi varsa sen koy, senin partin degil mi, beyannamelerini okumus olman lazim. Bak ne diyor: Süreci bozan ve sabote eden, terör eylemleriyle kan akıtan, kardeşliğimizi zehirleyen örgüte rağmen" diyor. Surec 2015te bozuldu, daha sonra degil ki bu 2015ten kalma olsun. Bu bozulduktan sonrasi icin temennileri, hedefleri..
Erdogan herkese ve butun kesimlerin itirazlarina ragmen bu secim surecini kimseye kulak asmayarak kendi basina gerceklestirdi. Burada biz bile gunlerce, aylarca itirazlarimizi yazmadik mi? Sorumlulugu ustleniyor, sorunu olan bana soylesin diyordu. Simdi bilmiyorduk, kandirildik, tecrubesizdik diyerek o gun ustlendigi sorumluluktan siyrilamaz. Kaybettigimiz onca canin, dokulen onca kanin hesabini vermesi gerekir. Trafik kazasinda bile istemeden olume sebep verdiginde yargilaniyorsun. Bu ulke Muz Cumhuriyeti mi?

Eski filan degil, bu onlarin en son secim beyannamesi. Daha yenisi varsa sen koy, senin partin degil mi, beyannamelerini okumus olman lazim. Bak ne diyor: Süreci bozan ve sabote eden, terör eylemleriyle kan akıtan, kardeşliğimizi zehirleyen örgüte rağmen" diyor. Surec 2015te bozuldu, daha sonra degil ki bu 2015ten kalma olsun. Bu bozulduktan sonrasi icin temennileri, hedefleri..
Erdogan herkese ve butun kesimlerin itirazlarina ragmen bu secim surecini kimseye kulak asmayarak kendi basina gerceklestirdi. Burada biz bile gunlerce, aylarca itirazlarimizi yazmadik mi? Sorumlulugu ustleniyor, sorunu olan bana soylesin diyordu. Simdi bilmiyorduk, kandirildik, tecrubesizdik diyerek o gun ustlendigi sorumluluktan siyrilamaz. Kaybettigimiz onca canin, dokulen onca kanin hesabini vermesi gerekir. Trafik kazasinda bile istemeden olume sebep verdiginde yargilaniyorsun. Bu ulke Muz Cumhuriyeti mi?
Haklısın diyorum.Ince'den nameler duymak istiyorum.2015 in beyannamesini koymussunuz.2018 in değil.

Eki Görüntüle 2157148 ıstanbul....... Eki Görüntüle 2157150 buda ankara ....su an bu ayin 29 una kadar her iki şehir dede randevu alınabiliyor. Nasıl bulamazsınız.hangi şehirde yaşıyorsunuz merak ettim
lamelif ayın 14'üne kadar tüm cildiye randevuları doluydu İstanbul'da, biliyorum çünkü anneme telefonla randevu almak için Haziran'ın 2'sinde aradım, ayın 14'üne kadar ki tüm günlerin dolu olduğunu söyledi telefondaki hanım, 14'ünden sonra arayın dedi.

lamelif ayın 14'üne kadar tüm cildiye randevuları doluydu İstanbul'da, biliyorum çünkü anneme telefonla randevu almak için Haziran'ın 2'sinde aradım, ayın 14'üne kadar ki tüm günlerin dolu olduğunu söyledi telefondaki hanım, 14'ünden sonra arayın dedi.
Abla bu sekil dolu olan doktorlarin yogunluk sebebiyle gece 00:00 ve 00:15surelerinde aciyorlar oyle deneyebilirsiniz benimde besiktasta saitciftcide gittigim bir cildiye dr vardir ki super bir dr oyle alabiliyordum randevuyu cunku asiri yogunluk oluyordu
Eki Görüntüle 2157148 ıstanbul....... Eki Görüntüle 2157150 buda ankara ....su an bu ayin 29 una kadar her iki şehir dede randevu alınabiliyor. Nasıl bulamazsınız.hangi şehirde yaşıyorsunuz merak ettim

Abla bu sekil dolu olan doktorlarin yogunluk sebebiyle gece 00:00 ve 00:15surelerinde aciyorlar oyle deneyebilirsiniz benimde besiktasta saitciftcide gittigim bir cildiye dr vardir ki super bir dr oyle alabiliyordum randevuyu cunku asiri yogunluk oluyordu
Gece mi arayayım yani? Bunu bilmem iyi oldu, annemin internetten e randevu sistemine kaydı yapılmış ama kaydı yapan yeğenim şifreyi unutmuş sanırım, değiştirebilmek içinde annemle yan yana olmam lazım, o bilemiyor benim yapmam lazım, onun telefonuna gelen onay kodunu bana söyleyene kadar süreyi kaçırıyoruz, bir sürü ıvır zıvır anlayacağın, o yüzden telefonla randevu almam lazım evla, bayramdan sonrası için anneme sorayım da ona göre gece yarısı arar hallederim randevu işini, sedefleri kötüleşmiş bir an önce gitmesi lazım :KK43:

Haklısın diyorum.Ince'den nameler duymak istiyorum.2015 in beyannamesini koymussunuz.2018 in değil.
Sen Ince'yi soramazsin. Neden soramazsin? Cunki bu ulkenin cumhurbaskani Apo ile gorusmeler yapmis, teror orgutu ile kolkola girmis, halaylar cekmis ve hesap vermemis. Yuzlerce insan olmus fakat yargilanmamis. Bu, teror orgutu ile gorusmeyi, elele olmayi, hatta halay cekmeyi mesru hale getirir. O yapip yargilanmadan siyirabiliyorsa herkes yapabilir demektir. Anayasada esitlik maddesi var.
Bugun sen bir suc islediginde ceza almazsan ben ayni sucu isledigimde seni emsal gosterir, ceza almam. Demokrasilerde hukuk bu sekilde isler. Demokrasiyi rafa kaldirdik, hukuk islemedi diyelim, Turkiye'de bugunlerde oldugu gibi.. Kamu vicdanina birakirsan gene "Ince neden Selo ile gorusmus, FETOcular niye Ince'yi destekliyor" diyemezsin. Iste boyle cikip sana her seferinde Erdogan'i hatirlatirlar. Bundan kurtulus yok anlayacagin.

X