Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tüm yorumları okuyamıyorum fakat aynı görüşte oldugum kişilerin yorumlarını okurken alıntı yaptıkları kişilerin yorumlarına da göz gezdirmiş oluyorum. İlk günden de banlandım ben, o yüzden çok yorum yapmıyorum çünkü yazışma uzarsa sakin konuşamayabilirim.

E devlet şifresi olmadan cıkmazmı bu soyağacı acaba
E-devlet girişi lazım.
Ben ilk haber çıktığında girip bakmıştım ve 1 gün sonraya sıra verdi sanki bankada kuyruktayım :))
Milletteki merak tavandı o vakit tabi ben de haliyle bilgisayarda saatlerce beklemiştim şimdi sıra da vermez sanırım bakan azdır, millet duruldu.
Soy ağacına bakmak çok zevkli :)

Evet e devletten baktım. Baba tarafım Yıldızeli 'nden merkeze göç etmiş...
Pir Sultan' da Yıldızeli'nin Banaz köyünden.
Büyük dedem de Banaz'da doğmuş. Çanakkale'de şehit olmuş. Onun mezarını bulamadık ama annemin dedesi de yine Çanakkale de şehit olmuş. Onu bulduk. Dedelerimle gurur duyuyorum.

ncarenot forum kurallari artı https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/yasalara-gore-suc-kapsamina-giren-haller.658251/ bundan bahsettim. Insanlar görüşleri fikirleri yüzünden ceza almamalı. Hakaret, tehdit ,küfur, ülke bölme vb.dusunceler ile insanları kin ve nefrete sürükleme olarak gider bu.Bunlar suçtur suç sayılmalıdır. Ancak sen chplisin ,o biri iyi partili diye kabahatli olamaz.Veya Erdoğanı sevmiyor diye.Ben inceyi sevmiyor olabilirim. ama saygi duymak zorundayim.Erdogani sevmeyen icinde ayni.Ama terör yanlısı partiyi desteklerse işler değişir.

Benim ki böyle göstermiyor, soyadı vardı geosinde isim soyisim anne baba adı vardı, böyle su oglu bu gibi yazmıyordu. Sasırdım azıcık

Tatlım işte tam da bunu dedim. Terör yanlısı demek deniz de damla bizzat terörist başını seven, yere göğe koyamayan bir iktidarla yaşıyoruz son 10 yıldır. Bugünkü mesajlarımı belli ki okumamissiniz.
Bugün sevmiyor olması tuuu kaka yapmıyor o teröristleri.. dün seviyorken hepsi " sayın" idi. . Ne tavizler verildi siz de biliyorsunuz.. geçmişte kaldı demek suçu ve suçluyu aklamıyor.. anladın sen onu...

Benim ki böyle göstermiyor, soyadı vardı geosinde isim soyisim anne baba adı vardı, böyle su oglu bu gibi yazmıyordu. Sasırdım azıcık
Canım o resim Çanakkale sehitl iginde çekilmiş dedemin mezari..soyağacım değil zaten..

Hanımlar,
üsluplara dikkat edin lütfen, birbirinizi tehdit, aşağılama, aba altından sopa gösterme olmasın, siyaset altı üstü deyince kızılıyor bana ama evet altı üstü siyaset, burada kalp kırmanız boşa, hepiniz kararınızı verdiniz veya vermek üzeresiniz, adaylarınız belli, gider sandıkta demokratik hakkınızı kullanır oyunuzu verirsiniz olur biter, unutacaksınız nasılsa, seçim gecesi hepinizin içinden trafik canavarı gibi birşeyler çıkacak ama şunu da hatırlatayım, siyasi demek, parti demek, seçim demek futbol takımı demek değil, holiganlık demek değil, sandıktan çıkacak sonuç çoğunluğun azınlığı ölün geberin, kuruyun, defolun, makarnacı, kömürcü, beleşçi diyerek ezmesine onay demek değil, hiçbirinizin karşısında düşman yok, birbirinizi ezmek için oy kullanmıyorsunuz, sizden farklı siyasi görüşü olanları yok etsinler diye oy vermiyorsunuz partilere, aksine kime oy verirseniz verin ama sizin gibi düşünmeyenlerinde hakkını koruyun, çünkü korumak ve ezmeye çalışan partilere dur demek sizin göreviniz.

Nurlar içinde yatsınlar, topraklarımızı korumak için canlarını hiçe sayan yiğit dedelerinizle ne kadar gurur duysanız azdır, biz onlara olan minnet borcumuzu asla ödeyemeyiz.

Büyük dedeniz şehitlik de değil mi acaba? Bazı illerde eski mezarlar taşınmış, bizde eşimin anne tarafından akrabaların mezarlarını soruştururken eski mezarlık taşındı dediler, çok uğraşsam bulurdum belki ama epey süre o şehirde kalıp eski kayıtları araştırmam lazımdı yapamadım maalesef

Anladım tatlım, bizim köyden de 16-17 kişi gidip bir tek büyük dedem dönüyor üç de kaçak varmış... büyük dede öldü diye toplanmış ingiliz esiriymiş vs vs.... ne acılar ne hayatlar...
Şimdi ne kadar kolay bölmek parçalamak satmak peşkeş çekmek kanla yazılmış bir tarihi.. annemin babaannesini evlat edinmiş bir türk subayı ve ailesi ile birlikte İzmir e göreve gitmiş. Ekmek almaya baba nneyi gönderiyormuş cici anne. Diğer çocuklar küçük olduğu için.. ekmek torbası dikmiş kadın yunan askerleri yollarda tükürdükleeri için babaanneye. Ekmeğe değmesin tükürükler diye. Her eve geliş dede hem üstünü başını hem babaanneyi yıkıyormuş kadincağız. sonra da dede ile evlendirmisler o da sehit olmuş... hayatının son yıllarında sadece 1 kelime konuşur olmuş... o da " neden ..
Simdi cok kolay hilafet istemek... kağıt üstünde sattı memleketi 2 ayyaş demek..
Amannn dertlendim yine gece gece...

Evet şehitlikte munecim... 6 yıl önce bulduk. Taşımadan önce mi sonra mı bilemedim şimdi. ..
Nur içinde yatsınlar..

Neden evlat edinilmiş özelden yazarsan sevinirim. İyi geceler!

Neden evlat edinilmiş özelden yazarsan sevinirim. İyi geceler!
Baba çok küçükken ölmüş. Anne de ölünce kimsesiz kalmış. Sivas 'ta yetimhaneye verilmiş... Türk subaylar oradan evlatlık almışlar kız çocuklarını... babaannemde İzmir e gitmiş işte.. annemin anlattığı bu.. evlilik de çok kısa sürmüş dede şehit olunca. Sadece 1 evladı olmuş o da annemin babası.. başka da evlenmemiş işte.
İyi geceler herkese...

Son düzenleme:
Arkadaşım ben de diyorum ki evet haklısınız. Ve Erdoğan bunu kabul ediyor.Secmeni kabul ediyor.Pişmanlık var mı var.Yapilabilecek zamanı geri döndurebilecek bir formül var mı?Yok.Gerçi bunu sevgili fizik hocamız bulur işi formüllerle. Üniversite mezunudur sonuçta Ben şimdiden bahsediyorum ama bi türlü anlatamıyorum. Hadi Erdoğan kandirildik dedi de.Ince ne diyecekhayırlı geceler

Hahhh işte tamda budur. Pişmanlık yasasından herkes faydalanabilmeli değil mi ?
Fikrim bu değil tabi ama yorumlar karsisinda zikretmek zorunda kalıyoruz işte...
Umarım kandırılmaz sn ince..
Diplomalı olmak bunu gerektirir zira..
Sendeki değişim gözümden kaçmıyor yalnız..
De hadi iyi geceler o vakit..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…