Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Hahhh işte tamda budur. Pişmanlık yasasından herkes faydalanabilmeli değil mi ? :bicak:
Fikrim bu değil tabi ama yorumlar karsisinda zikretmek zorunda kalıyoruz işte...
Umarım kandırılmaz sn ince..
Diplomalı olmak bunun gerektirir zira..
Sendeki değişim gözümden kaçmıyor yalnız.. :KK200:
De hadi iyi geceler o vakit..
Sizede ncarenot ♡ama ben hala Erdogani cok seviyom:) tasvip etmedigim onaylamadigim noktalari var elbet kopmak kolay degil ki:)

Tarih bilgisinden yoksun olursan; İttihat-Terakki bayrağı altında Abdülhamid yürütürsün... :)
Gülmeyip de ne yapayım ben şimdi
FB_IMG_1528848438498.jpg
:))))

Sizede ncarenot ♡ama ben hala Erdogani cok seviyom:) tasvip etmedigim onaylamadigim noktalari var elbet kopmak kolay degil ki:)
Ben bu gece çok duygusalım kız... deme öyle şeyler... hayat insanı öyle bir noktaya getiriyor ki bir bakmışsın vazgeçiyorsun. :))) Allah sevdiklerimizle sınamasın inşallah. ..

:))) ondan güldün demek, herkes herkesi sevecek diye birşey yok, çoğu kadın Brad Pitt'i sever ama ben sevmem mesela, Brad Pitt Kadınlar Kulübü'ne selam yollarsa lütfen Mune hariç desin :KK70:
Lamelifte haric desin :) zaten şaşıyorum ya milletin bu Türk olsunn yabanci olsun ayyy cok yakisli bilmem ne diyerek diplerinin düşmesine :KK11::ukala:

Ben bu gece çok duygusalım kız... deme öyle şeyler... hayat insanı öyle bir noktaya getiriyor ki bir bakmışsın vazgeçiyorsun. :))) Allah sevdiklerimizle sınamasın inşallah. ..
Amin ♡hic kimseyi düşmanım yok Benim ama dusmanimi bile, yani keyfinden bana düşman olan varsa

Çok doğru, yeri geliyor insanlar 20-30 yıllık eşinden vazgeçiyor, tek bir söz tek bir hareketle, ben siyasilere bağlılığı anlamıyorum o yüzden.

Lamelifte haric desin :) zaten şaşıyorum ya milletin bu Türk olsunn yabanci olsun ayyy cok yakisli bilmem ne diyerek diplerinin düşmesine :KK11::ukala:
:KK70:

16 yaşlarındayım, rahmetli babam deniz aşığı adam, o yüzden her yaz 3 ay kampa giderdik, o zamanlar dizilerde oynayan ünlü bir kız vardı, yaşı benle aynı, neyse kamptayız kızlı erkekli grubumuz var, sahilde yürüyoruz gırgır şamata yapıyoruz, bu kız da arkadaşlarıyla sahildeymiş tatile gelmiş, bizim arkadaşlar özellikle erkek olanları dediler gidelim imzalı foto alalım, olmadı fotoğraf çektiririz, ne fotosu, ne imzası, bakın bakalım kaç kolu var 2, ağzı burnu kaç tane 1 :KK70:e demek ki bizle aynı özelliklere sahip o zaman o bizden foto alsın dedim, ama o ara kız tanıdılar beni havasıyla hafifçe bir doğruldu, yanından yürüyüp geçtik, hatun şok:KK70:

1 _Ağızları açılınca; Yok Habur, Yok Oslo, Yok Dolmabahçe... Bütün bunlar,40 yıldır akan kan dursun diye yapıldı. Ya siz? -Seçim beyannamesine 'Ermeni soykırımını tanıyacağız' diyenleri Meclis'e taşıdınız mı? -Taşıdınız!++

2)Bugün! -Kendi seçim beyannamenize 'ÖZERKİĞİ' koydunuz mu? -Koydunuz? -52 kişinin katiline,Demirtaş'a 'özgürlük' istiyor
3)Türkiye'de ve sınırötesinde... -PKK'ya tarihinin en ağır yenilgilerini tattırıp bitirme noktasına getiren komutanları 'apıletlerini sökmekle' tehdit ediyor musunuz? -Ediyorsunuz! -Bu seçimlerde PKK'nın siyasî uzantısıyla ittifak yapıyyap
4)Peki amacınız ne? Emperyalizmin büyütüp beslediği, 30 yıldır bu ülkenin beşikteki benekler dahil kurşun sıkıp 40 bin kişiyi katleden, Henüz tüyü bitmemiş yetimlerin 2 trilyon dolarına malolan,++
5)Bize karşı kullanması için ABD,nin 3 bin uçak dolusu,5 bin tır dolusu silah verdiği PKK'yı ülke yönetimine ortak etmek mi? Bu mu amacınız?
Nerelerden neler okuyup buraya tasimissin gene.. Yine bilip bilmeden..
Bahsettigin Avrupa Yerel Yonetimler Ozerklik ile ilgili konular butun partilerin beyannamesinde olan birsey, acilimla ilgisi yok. Zaten o kanun 1988 de gecmis, yarim yamalak uygulanirken AKPnin butun valiler dahil butun yurutmeyi kendine baglamasiyla tam sekteye ugramis bir kanun.. Partiler de bugun biz bu isi halledecez diyorlar.

Acilim, sacilima gelince.. Seninki biz cozum surecini bitirdik demedi hic bir zaman, rafa kaldirdik dedi. Git onlarin secim beyannamesini oku bir kez de, ne de olsa oyunu onlara veriyorsun, Inceye degil. Once oy verdigin partinin secim beyannamesini bilecek ve o kafana yattigi icin oy vereceksin. Yani bunun normali budur, bu yuzden secim beyannameleri yayinlanir. Ama senin kendi oy verecegin partinin secim beyannamesinden bihaber oldugun cok belli. Bak AKP brosurlerinde bu konuda ne yaziyor:
TOPLUMSAL UZLAŞI VE TEMEL HAKLAR • Toplumsal uzlaşma hedefi doğrultusunda bütün kimlikleri ve yaşam tarzlarını bir zenginlik olarak devam ettirecek politikalarımızı sürdüreceğiz. • Çözüm Süreci, Türkiye’nin normalleşmesinin yol haritasıdır. Çözüm Süreci, eski Türkiye’nin antidemokratik uygulamalarının bir daha tekerrür etmemesinin garantisidir. Çözüm Süreci, insan onurunu merkeze alan AK Parti’nin ‘insani kalkınma ve 2023 hedeflerine ulaşmasının’ önemli dinamiklerinden birisidir.

• Süreci bozan ve sabote eden, terör eylemleriyle kan akıtan, kardeşliğimizi zehirleyen örgüte rağmen, özgürlük-güvenlik dengesini koruyarak hedeflerimize ulaşacağımıza inancımız tamdır. Devletin siyasi, idari, yargısal ve ekonomik düzenini, insan onurunu ve temel hakları merkeze alacak şekilde tasarlayacağız. Kamu düzeni tesis edilinceye kadar terörle mücadelemize; hukuk ve kardeşlik tam anlamıyla tesis edilinceye kadar da Çözüm Süreci anlayışımızı korumaya devam edeceğiz.
http://www.akparti.org.tr/site/dosya/78613

Yani canimcim, seninkiler secimden sonra tekrar raftan indirip cozum surecine devam, gene kendi bildikleri gibi, "Sayin" Apo'larinin pesine dusecekler anlayacagin. Cunki onlarin gozunde Kurtlerin de, PKKnin oldugu gibi liderleri bebek katili Apo. Demirtas'a bile degil, Imralida bal borek ile besledikleri Apo'ya verecekler ozgurluk..

Son düzenleme:
Arkadaşım ben de diyorum ki evet haklısınız. Ve Erdoğan bunu kabul ediyor.Secmeni kabul ediyor.Pişmanlık var mı var.Yapilabilecek zamanı geri döndurebilecek bir formül var mı?Yok.Gerçi bunu sevgili fizik hocamız bulur işi formüllerle. Üniversite mezunudur sonuçta :KK48:Ben şimdiden bahsediyorum ama bi türlü anlatamıyorum. Hadi Erdoğan kandirildik dedi de.Ince ne diyecek:olamaz:hayırlı geceler

Şaka mı yapıyorsunuz uyanıklığa bak” pişman olduk” deyip cezadan yırtıyorlar, hak hukuklarını yedikleri insanlar ve işledikleri suclar için bedel ödemeden kenara cekilmek bu kadar kolay mı... salalım o zaman bütün pkklıları belki onlarda pişman olmuşlardır, la havle ya!!!!

Günaydın dostlar dolar 4.60 :işsiz:
Neden hiç kimse dolar'ın, euronun hatta bulgar levasının bile karşımızda yükselişi hakkında konuşmuyor? Dış mihraklar açıklaması haricinde neden böyle olduğunu bilmek istiyorum. Zira somali parası da karşımızda yükselmekte. Somalinin de bize garezi yoktur heralde:KK14:

X