Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Doksanlar ben bunu tehdit algilamadim muhtemelen bir yerde dek geldi o da kk kulübünü soyledi ve bakan da selam soyleyin dedi.Siz arka arkaya yazinca paniklemis sekilde korkmayin dedim hakaret, kufur etmedikten sonra herkes düşüncesini yazar.Sonucta mune bu topige suc sayilacak ogeler ile ilgili başlık acmis .ordaki kurallarin disina cikmadiktan sonrada korkmayin tabi.Buralar zaten okunuyordur illaki.
Suç kriteri nedir acaba ?
Suç kime göre neye göre ?

Neyi sordunuz?Benim önceki mesajımda mesajımda kastım buydu
Dedim ya forum kuralları olarak düşünüyorum onu ben. Suç başka şey bana göre... şu ara fikir beyan etmek de bir suç aslında demek istedim.. fikrinizi biri beğenmez ise ne olur gibisinden..
Amannn neyse boşver...

Bu arada kizlar Sayin icisleri bakani bugun Sariyerdeydi kadinlar kulubune selami var:KK70:

Aleyküm selam Hoppa selama niye güldün ablacım, arada espri mi oldu, olaya Fransız kaldım da:confused:

Mune Mune bu mesaja bakar mısın bi lütfen ?

Mune Mune abla etiket yağmuru oldu kusura bakma ama ben anlayamıyorum :uykucu:

Yine ne oldu da ortalık karıştı? Ah bu civelek siyaset sizi strese sokuyor sürekli, konu nedir anlayamadım çünkü okumaya fırsatım olmadı henüz ama anlarız şimdi durumu Hoppa

Aleyküm selam Hoppa selama niye güldün ablacım, arada espri mi oldu, olaya Fransız kaldım da:confused:

Yine ne oldu da ortalık karıştı? Ah bu civelek siyaset sizi strese sokuyor sürekli, konu nedir anlayamadım çünkü okumaya fırsatım olmadı henüz ama anlarız şimdi durumu Hoppa
Ayyy o selam karıştırdı ortalığı:KK45:mohöm adam sonuçta:kahve: bi selamım yeter derler ya öyle oldu hakkaten :KK53::KK53:

Doksanlar ben bunu tehdit algilamadim muhtemelen bir yerde dek geldi o da kk kulübünü soyledi ve bakan da selam soyleyin dedi.Siz arka arkaya yazinca paniklemis sekilde korkmayin dedim hakaret, kufur etmedikten sonra herkes düşüncesini yazar.Sonucta mune bu topige suc sayilacak ogeler ile ilgili başlık acmis .ordaki kurallarin disina cikmadiktan sonrada korkmayin tabi.Buralar zaten okunuyordur illaki.
Ya neyden korkucaz Allah aşkına napacaklar onu de bi içeri mi atarlar çok da tın neyle suçluyacaklar bizi erdoğanı sevmiyoruz diyemi korkmuş muşuz korkmuyoruz şükür kimseden orada ki tehdit vari mesaja tepki gösterdik

Ya neyden korkucaz Allah aşkına napacaklar onu de bi içeri mi atarlar çok da tın neyle suçluyacaklar bizi erdoğanı sevmiyoruz diyemi korkmuş muşuz korkmuyoruz şükür kimseden orada ki tehtid vari mesaja tepki gösterdik
Biz sizle ayrılmıştık sanki:63: hakkaten anlaşamıyoruz hakkaten:KK76:tepki tamam da:KK66: cok tepki annecim:KK45:

Ayyy o selam karıştırdı ortalığı:KK45:mohöm adam sonuçta:kahve: bi selamım yeter derler ya öyle oldu hakkaten :KK53::KK53:

:KK70:
Eskiden Tansu Çiller'de möhömdü, Melih başgan da möhömdü, Mesut Yılmaz'da möhömdü, ben de möhöm'üm, sen de möhömsün, herkes möhöm, herkes etten kemikten, bir fark göremiyorum makamdan başka, ay durun ben de makam sahibiyim, kıdemli eş, kıdemli anne, kıdemli evlat, kıdemli site üyesiyim bir sürü ünvan ve makamım var, şu an makamımdan yazıyorum üzüm hoşafı içip gevrek gevrek gülüyorum :KK70:

Eskiden Tansu Çiller'de möhömdü, Melih başgan da möhömdü, Mesut Yılmaz'da möhömdü, ben de möhöm'üm, sen de möhömsün, herkes möhöm, herkes etten kemikten, bir fark göremiyorum makamdan başka, ay durun ben de makam sahibiyim, kıdemli eş, kıdemli anne, kıdemli evlat, kıdemli site üyesiyim bir sürü ünvan ve makamım var, şu an makamımdan yazıyorum üzüm hoşafı içip gevrek gevrek gülüyorum :KK70:
Sen de ortaya helva yapıp gidecen şimdi dimi abla:deli:kk'nın ışıkları tek tek sönerken:bicak:en az 3 _5 gün banları yerken:KK48::KK70: Ama söndürme ışıklarımızi seçim gecesi burda olalım hep beraber el eleEn Büyük TÜRKİYE:halay:göz göze: )

Dolu buralar dolu Mune...
Soyağacıma baktım bende yeni...
Pir Sultan Abdal ın köyüne kadar gidiyor bizim kütük. Bende ki bu ruh neredenmiş 40 ımdan sonra anladım.En Büyük TÜRKİYE

Sen de ortaya helva yapıp gidecen şimdi dimi abla:deli:kk'nın ışıkları tek tek sönerken:bicak:en az 3 _5 gün banları yerken:KK48::KK70: Ama söndürme ışıklarımızi seçim gecesi burda olalım hep beraber el eleEn Büyük TÜRKİYE:halay:göz göze: )

:KK70: Vallah söndürürüm ışığınızı möhöm insanım çünkü :KK70:

Dolu buralar dolu Mune...
Soyağacıma baktım bende yeni...
Pir Sultan Abdal ın köyüne kadar gidiyor bizim kütük. Bende ki bu ruh neredenmiş 40 ımdan sonra anladım.En Büyük TÜRKİYE

Saygılar efendim, Pir Sultan Abdal candır:KK52: e devletten mi baktınız? Baba tarafım biraz karışık, Doğudan göç etmişler karışıklık çıktığı dönemlerdeki dedemin anlatmalarından 1800 sonları diye tahmin yürütüyorum, var ben de birşeyler ama ne var tam soy ağacı çıkartmam lazım :))

Bazı yorumlar yüzünden ifadelerden soğudum. Bunlar da birer hakaret sayılmalı bence. Laubali ve alaycı.
Başından beri okudunuz mu bilmiyorum ama ciddi ciddi bilgi fikir barındıran vizyonlu yorumlar okunmuyor foruma yazanların yarısı tarafından.
Çatlayın patlayın. 24 haziranda konvoy yapcaz. Geberin kökünüz kurusun eksenli cevaplardan sonra açıkçası ben de vazgeçtim.. aynı hizaya denk getiremiyorum kendimi ne yazık ki..
Ve evet haklısınız hoş değil...

:KK70: Vallah söndürürüm ışığınızı möhöm insanım çünkü :KK70:

Saygılar efendim, Pir Sultan Abdal candır:KK52: e devletten mi baktınız? Baba tarafım biraz karışık, Doğudan göç etmişler karışıklık çıktığı dönemlerdeki dedemin anlatmalarından 1800 sonları diye tahmin yürütüyorum, var ben de birşeyler ama ne var tam soy ağacı çıkartmam lazım :))
E devlet şifresi olmadan cıkmazmı bu soyağacı acaba

X