Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yalnız o kuyruklarda bekleyen insanların parası vardı alabiliyorlardı... Şimdi insanların parası yok... İşsizlik ayyuka çıkmış.. Boş beleş sallayın bakalım... O kuyurukların yerine şimdi işkurun önündeki kuyruklar ve ucuz et kuyrukları var.. İki yüzlülüğünüz midemi bulandırıyor...

Sapla samanı iyice karıştırmışsın deynep... ne güzel değil mi Erdoğan kürtlere gider “ hepimiz kardeşiz, aynı ümmetiz “ der olay biter... hdp barajı geçemezse kaybettiği oylar yüzünden en az 80 milletvekili akpye geçer, akp meclis cpgunlugunu alır, istediği herşeyi yapar baska insanların oylarıyla, haketmeden aldıkları milletvekilleriyle... bu ülkede siddete bulasan sadece hdp değil efendim mhp icinde de epey siddet yanlısı ve zanlısı tip vardır ve hatta maras corum katliamlarında bizzat bu “legal” partinin mitilanı yer alır ama devlet onlara terorist demiyor diye sorun yok sanırım... nede olsa “ sağcılar cinayet işliyor demirtemeyiz” değil mi!

Ayrıca demirtaş hangi suctan iceride hakkındaki iddianame nedir? Ben söyleyeyim cumhurbaşkanına hakaret! Başka bir suctan değil komedi de hurası zaten!
fetö de terörist idi ee akp epey yardım ve yataklık etti kendilerine, tckyı ac bak bakalım bir terör örgütüne yardım ve yataklık eden, propoganda yapmasın izin verenin cezası neymiş ve nasıl adlandırılıyormuş... ezbere konuşmanın anlamı yok.

sen niye banlandın ki şimdi

https://www.facebook.com/
Şunu da şuraya iliştiretyim de.. Halay çekin akpliler...

Bunu izleyin.. Dün de paylaştım .. Her gün paylaşacağım ... Bir tane akpli şu video için bana cevap versin... Utanmıyor musunuz? Bugün hdp yi niye ziyarete gitti diye bık bık edenler o gün de bunlar için tek bir kelime söylediniz mi? Bugün hdp ye bu cesareti veren sadece akpdir... Hiç boşa kıvırmasın kimse... Yalanlarınız dikiş tutmaz artık... Çözüm süreciymiş? Heee... Çözüm süreci diye illa barzani ile kolkola megri megri de ağlamak mı gerekirdi? Kim için ağladı megri megri de.? Apo için mi? Kelle dediği şehit için mi? Yoksa ölen pkk için mi? Dansöz gibi anca kıvırın... Öyleydi de böyleydi de...! Nabza göre şerbet..! Bugün yine aynı süreçten geçse erdoğan yine alkışlayacaksınız... Adı çözüm süreci olacak çünkü.... Ama bugün ince mitingde konuşurken orda bağıram insanlar için sesini çıkarmadı diye laf söylüyorusnuz... Siz bana şunu bir söylesenize... Bugün apo ya da barzani ile yine çzöüm süreci diye aynı masaya oturmasını destekleyecek misinşz? Eveeeeeeett....! O yüzden bize burda vatanseverlik, milliyetçilik kasmayın boşa.. Herkes vatanını en az sizin kadar seviyor .. Türkiye Cumhuriyetini Erdoğan kurmadı...

Bence de. Size katılıyorum. Ben şahsen milliyetçi bir insanım. Pkk'ya ne kadar karşı olduğumu bir ben bir de Tanrı bilir. Ama onların da söz hakları var. Onlar da bu ülkenin vatandaşı. Meşru yollara izin vermezsek illegal yollara yönelecekler.O yüzden kafamızı kuma gömmemeliyiz.

Bursa AKP'nin kalesidir, videoyu izledim çok şaşırdım. Üstelik bangır bangır duyurdular. Miting saatinde başlamamış zaten dolsun diye beklediler olmadı herhalde

Anlaşılan Bursa da "tamam" diyor
Bursa Akp'nin kalesi mi? Bilmiyordum vallahi. Ailemin yakın dostları Bursalı,biz de bazen gidiyoruz Bursa'ya. Pek öyle bir yere benzemiyor ama...

Bursa Akp'nin kalesi mi? Bilmiyordum vallahi. Ailemin yakın dostları Bursalı,biz de bazen gidiyoruz Bursa'ya. Pek öyle bir yere benzemiyor ama...
Bursa dışarıdan çok göç almış bir il. Geçtiğimiz yıllardaki seçim sonuçlarına bakarsanız görürsünüz çok büyük bir oy yüzdesi var. Ama bazı ilçelerden o kadar oy alamıyorlar. Mesela Nilüfer, Mudanya gibi yerlerden aynı çoğunlukta oy çıkmıyor AKP'ye.

Yalnız üyelerle aramızdaki farkı gördünüz mü. Bize geberin,kudurun,kökünüz kurusun diyorlar. Ama aynı zamanda kendilerinin mağdur ve birleştirici olduğunu düşünüyorlar. Tüm yorum yapanlar üzerine alınmasın ama bu lafları edenler siz zalimlerdensiniz. Burada ve günlük hayatta mağdur numaralarınız yenmiyo artık haberiniz olsun

Chp nin 60 yıl önce yaptığı suç.(lafın gelişi). Bunları yapanlar ölüp gitti. Ama onlarınkinin 5 yıl önce yaptıkları suç değil artı milleti de suçlamaya devam ediyorlar. Ben ömrümde böyle utanmazlık görmedim

Hmm anladım :)

Bana Ermeni dediler ya:))

Hımmmm kaçıncı kez bu sitede akepeli değiliz diye hakaret yiyoruz. Tabii sadece siz kapalısınız saece siz dincisiniz. Islâm akepe ile başlamadı akepeye endeksli değil yeter artık YETER!!!!!!!!

Reis insin de Apoyu getirsinle umurlarinda degil o insinde bir arada inceyi savunduklari gibi ekmelettin diyorlardi bu satirlar da eee hanii neredegoremedim

evla,
yanlış ve genelleyerek konuşuyorsun ablacım, ne sen ne de muhalif grup genelleyerek konuşmamalı, senin nezdinde herkese uyarı olsun bu, yapmayın lütfen, bu ülkede tek bir kişi yok, tek bir seçmen gurubu yok vatansever ve ülkesini düşünen, birbirinizi suçlayıcı konuşmayın rica ediyorum.

Bu cümleyle diyorsun ki Cumhurbaşkanından başka biri seçilirse İmralı'daki teröristi getirirler, orada bir dur bakalım.

Burada eşi, oğlu, babası, yeğeni, dayısı, amcası, sevgilisi, nişanlısı asker olan seçmenler var, ailesinde şehitlik makamına ulaşmış olanlar var, milyonlarca şehit ailesi var, hiçbiri İmralı'daki o haini başa geçirtmez, bugün o teröristi bu insanların eline verseler öldürürüz ablacım öldürürüz. O yaşamayı asla hak etmiyor, bizim vergilerimizle orada hapsedilmeyi bile hak etmiyor, aldığı her nefes hepimiz için acı vericidir.

Fetö'den de bahsedilmiş, ona da değineyim , bu fetö denen illeti de bir kaşık suda boğar bu millet merak etmeyin, yeniler bilmez ama eskiler hafızasını yoklasın, kpss sınav soruları ilk sızdırılmaya başlandığında bu örgüte demediğini bırakmadı buradaki üyeler, haklarını helal etmediler, o yıllardaki seçim topiklerinde dahi konusu oldu, 2014 de açılmış bir iki konu, bu seçmen neler demiş okuyun, keşke YÖK itiraf ettiğinde, hakim sınav sorularını çalarak atanan kişilere takipsizlik kararı verdiğinde Sayın Cumhurbaşkanı olaya el atıp hepsini ihraç etseydi, belki o zaman darbe olmazdı.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...l-dedigi-kpss-kopyacilari-akpli-cikti.790009/

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/kpss-skandali-yokten-tarihi-itiraf.755304/

Bu insanlar başlarına hiçbir teröristin gelmesini istemez merak etmeyin, Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanır bilinmez ama dilerim kazanan tüm halkı hakkaniyet adaletle yönetsin, tüm halka eşit davransın, hepsinin haklarını korusun, teröristleri temizlesin, çocuklarımıza iyi bir gelecek sağlasın, laik cumhuriyet ilkelerine uysun.

La havle vela kuvvet ! Mune bizi yönlendirme !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…