Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
bana bak seninle ben düzgün konuşuyorum sen bu rahatlığı nerden alıyosun bende türbanlıyım ama sizin kadar ağzıma almıyorum rahat bırakın insanı açığıyla türbanıyla ortalığı sizler karıştırıyosunuz hep her gün şehit muayene ücretleri çıkyo her hastaneye gitmede hala bıçak parası var bir koli yumurta olmuş 30 lira tüp olmuş 80 90 lira ekmek olmuş 1.5 2 llira suriyeliler beslensin vergilermizle halkımız kanaat etsin asgari ücrete herşeyi satın soğana çevirin ülkeyi herşeyi dışardan alın cebinizide doldurun konuşturma beni yok ya çok uyanıksın sen

yok kardeşim yok karşında düşman yok türban karşıtı yok kendi kendinize düşman yaratıp savaşmayın...

Şunlara bakın yaa bide herkesimi kucaklıyorlarmış ellerinden gelse başörtülerini yakarlar,müslümanlığı kurutmaya çalışırlar..

Ittifakiniz ne soylemis bak

MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır ise şunları söyledi: "Hükümetin oluşturduğu gündem dışında, bir de halkımızın gündemi var. Ve bunların çözümünün sorumluluğu TBMM'nindir. Yeni derslikler açtığını söyleyen bu iktidar, yaklaşık 160 bin dersliği de kapatmıştır. Bu konunun toplum tarafından acaba bir yolsuzluk mu var, başka bir amaç mı var, bir yerlerde bir şeyler mi uygulanıyor şeklinde sorgulanmasını talep ediyoruz.AKP tarihe, okul kapatan, cami yıkan, kilise açan bir iktidar olarak geçecektir."
http://www.mhp.org.tr/htmldocs/tbmm...ilise-acan-bir-iktidar-olarak-gececektir.html

yok kardeşim yok karşında düşman yok türban karşıtı yok kendi kendinize düşman yaratıp savaşmayın...
Sen hala bu tarz yazan birini ciddiye mi alıyorsun banada kokleriniz kurudukça yazmış kökümü ne sandıysa ne yiyip iciyor acaba yazık ya bi rahatsızlığı var demek

Bir pkk bir fetöye kandırılınca 3.kandırılma hakkı bedava

Birazda ince kandırılsın bıktın reisimizin kandırılmasından yazıktır günahtır

.
Cidden mi yakmayı anca siyasal islamcılar bilir... eleştirdiğin üye de türbanlı yalnız, yavaş gel o yüzden! Sefalet dönemi de kuyruklar da duruyor,

Ben diyorum ki Cumhurbaşkan ı Erdoğan İnce'nin TV programına karşılıklı çıkma teklifini kabul etsede iki tarafıda dinlesek ne güzel olurdu.
Erdoğan olduğu için izlerler kıyıdan köşeden lafların aralarından seçilmişleri dinlememiş olurlar da anlarlar belki.

O yüzden çıkmak istemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…