Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Aklınızı başınıza alıp iyi

Sen ne diyosun be böyle konuşarak zaten teröristleri ne kadar desteklediğini belirtiyorsun..adam zaten onlara güvenerek hata yaptığını ve farkına vardığında da neler yaptığını gördük kazıdı onları kazıdı ..sen heralde hiç iki yüzlü insanlara denk gelmedin,sana yanlış yapan kimse olmadı çünkü sizler sütten çıkma ak kaşıksınız böyleleri sizi bulmaz
Valla çok komiksiniz çok egleniyorum ben :KK70: kazıdı mı :KK70:

Ahahahahaaaaaa toplumun her kesimini kucaklıyormuş görüyoruz cnm görüyoruz türbanlıları okullara işyerlerine,sınavlara almadıkları zamanlarıda gördük

canım ozaman açık bir bayan olarak üniversitede sırf türbanlı arkadaşlarıma destek için sapka ile okula girmiş biri olarak söylüyorum o konuda hiç kimse kazanılmış hakkı elinizden alamaz alırlarsa aynı safta oalcağımızdan emin olabilirsin.
ayrıca 81 anayasasının dayttığı sert politikanın eseri CHP değil sadece. askari darbe ilereferandumdan %90 küsür oyla geçmiş darbe zihniyetinin oluşturulmuş bir yasanın dayatmasına da karşıydık şuan rejimi ilkeler ayrılığını yerle bir etmiş anayasa değişikliğinede karşıyız.
Ha bu arada Kenan Evren'ide yargılaşmıştı AKP ama adamın anayasası %90 küsür referandumda geçmişti.

valla tuttuğum parti o sırada izin veriyosa ona bile kızarım yanlış yapmışlar aynısını sen diyebilcek misin akp için
elbette derim mesela nasıl aday
Sayın apoda ben diyordum zaten la bunlar cok komik harbiden ya :KK70: apoyu siz seversininiz cicim fetöcülerede bayılıyordunuz bir ara ne çabuk unuttunuz :deli:
Hmmmmm yani doğrudur diyorsunuz.Eskiden yapılmış olmasi şimdi yapiliyor olmasini hakli çıkarır.Anladım!!

Pusula ve zarfın üstünde ki. Mühürden mi bahsediyorsun canım yoksa bizim basacağımız mühür mü iki tane ayrı ayrı olmalı

canım hem zarfın hem de oy pusulasının üzerinde iki tane mühür olmalıymış. O mühürlerden biri ilçe seçim kurulunun mühürü diğeri de o sandığın mühürüymüş.. Ona dikkat etmek gerekli.. Aksi takdirde geçersiz ya da sahte anlamına geliyor

valla tuttuğum parti o sırada izin veriyosa ona bile kızarım yanlış yapmışlar aynısını sen diyebilcek misin akp için
tabiki derim mesela nasıl aday olabiliyor onu bile anlamış değilim. Suriye ve oy meselesine fikrimi belirttim zaten.Onlari meclise sokarken ki niyetin iyiydi belki ama yine karşıydım içine hiçbir zaman sinmemişti.

tekme-ic.jpg

MHP'nin birkaç yıl önceki seçim pankartı :KK51:
MHP unutsa da Soma unutmamıştır zaten.

bildiğiniz başka bişey yok türban aşağı türban yukarı bıktım artık şu konudan
Sen çok şey biliyosun ağzına bile alma türban kelimesini ağzınıza dahi yakışmıyor islam cahilleri...evet biz türbanı iyi biliriz çokta severiz..

Şunlara bakın yaa bide herkesimi kucaklıyorlarmış ellerinden gelse başörtülerini yakarlar,müslümanlığı kurutmaya çalışırlar..
Hastanelerde ,eczanelerdeki kuyruklarıda unutmadık..yolları,ulaşım zorluklarını ,sefalet dönemini. siz anca konuşursunuz o yapar

canım hem zarfın hem de oy pusulasının üzerinde iki tane mühür olmalıymış. O mühürlerden biri ilçe seçim kurulunun mühürü diğeri de o sandığın mühürüymüş.. Ona dikkat etmek gerekli.. Aksi takdirde geçersiz ya da sahte anlamına geliyor
Paris'te bir vatandaşın videosunu izledim az önce. Burnuma kötü kokular geliyor maalesef.

Gel sen de Amerikan vatandasi ol ve oy kullan Amerika'da o kadar kolay ise.. Multeciler burda pat diye vatandasliga alinmiyor Turkiye'deki gibi.. Sinirlardan elini kolunu sallaya sallaya girenlere de iltica hakki vermiyorlar aninda. Sirf islemlerin tamamlanmasi bile 9 ayi buluyor muracaattan sonra. Multeci hakki alabilmek 12-24 ay arasinda. Bize milyonlar sinirdan kimlik bile sorulmadan elini kolunu sallaya sallaya girerken Trump bu yil sadece 10 bin Suriyeli alacak multeci olarak.. O da aylarca suren islemler ve mulakattan sonra. Once Ic Guvenlik onemli, kendi halkinin guvenligi, bizdeki gibi dilencilik, hirsizlk yapamazlar, sagda solda bombalar patlatamazlar.. Hele kopru tepesinde asker hic olduremezler..
Ben bizzat şehirlerarası yolcu otobüsünde bir suriyeli tarafından uyurken elle tacize uğradım. Korkunçtu. 4 yıl öncesiydi.

elbette derim mesela nasıl aday

Hmmmmm yani doğrudur diyorsunuz.Eskiden yapılmış olmasi şimdi yapiliyor olmasini hakli çıkarır.Anladım!!
Ney doğru demişim okuduğunuzu da anlamıyorsunuz hem ayrıca ne var yani incede kandırıldım der :KK53: Allahın hakkı 3 müydü o_O

X