Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bilime katkı için kesinlikle Muharrem İnce.
Alternatif olarak Meral Akşener olabilir. Şuan hükümet laikliği unutmuş tamamen din ticaretine girmiş ve Atatürk'ü silmek adına çaba içerisinde. Hoş şeyler değil bunlar. Ayrıca koskoca cumhuriyet'i onca çaba emek ve kanlarla kazanmış vatanımı, askerimi ve vatandaşımı bir başkanlık sistemine satamayacağım.. Eksileri çoğalmasaydı kuvvetli zekasına inanarak bende erdoğan diyebilirdim. Yine de umarım ülkemiz için en doğru en hayırlı ve adaletli karar çıkar. Herkese hayırlı kandiller

Size iki soru?
Nobel odulu nedir? Kimlere verilir ve Muharrem İnce kimdir???

Ben merak ediyorum KKdan onceye dek tepede duran chp simdi neden gosterissiz ve halktan insan seciyor. Bir rol modellerimi var. Rizeli anne reklam mi oldu?
Vallahi sen çok komiksin ihihihiihigigi böyle bir yargıya nerden kapıldın???? İnsanlarımıza böyle diyorsun çok yazık...gösterişli hahahahha yaa ne diyorsun arkadas

Ayy burasi siyasi tartisma platformuna mi (!) dönmüş bunun icin ugranacak en son site. Gidin gazete falan okuyun secim oncesi gundemi takip etmek icin. Vaktinizi harcamayin buralarda.

Size iki soru?
Nobel odulu nedir? Kimlere verilir ve Muharrem İnce kimdir???

Ben merak ediyorum KKdan onceye dek tepede duran chp simdi neden gosterissiz ve halktan insan seciyor. Bir rol modellerimi var. Rizeli anne reklam mi oldu?

Promptersiz konusuyor nobel odulu icin bir sebep bence
Iki soru demissin 6 soru sormussun, ben sana tek soru sorayim, erdogan mitinglerinde kac prompter kullaniyor? cevap cumlenin icinde

ERDOĞAN, MİTİNGİNDE 6 TANE PROMPTER KULLANDI
AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Diyarbakır'daki konuşmasının yarıda kesilmesi 'prompter arızası' iddialarına sebep olmuştu. Ankara'daki mitinginde konuşma yaptığı sahneye 6 adet prompter yerleştirildi.

09 Haziran 2018 Cumartesi 22:30

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın partisinin Ankara’daki mitinginde konuşma yaptığı sahneye 6 adet propter yerleştirildi. Geçen hafta Diyarbakır’da bir iftar yemeğine katılan Erdoğan’ın konuşması yarıda kesilmiş ve bu duruma prompter’ın arızalanmasının sebep olduğu iddia edilmişti.

Yeniçağ gazetesinin haberine göre, Türkiye'nin siyasi gündemindeki prompter tartışması sıcaklığını korurken, Erdoğan'ın Ankara mitingindeki detay dikkatleri çekti. Erdoğan'ın bulunduğu sahnede, 6 tane prompter olduğu görüldü.

http://m.abcgazetesi.com/erdogan-mitinginde-6-tane-prompter-kullandi-89084h.htm

Promptersiz konusuyor nobel odulu icin bir sebep bence
Iki soru demissin 6 soru sormussun, ben sana tek soru sorayim, erdogan mitinglerinde kac prompter kullaniyor? cevap cumlenin icinde

Sizinki kağıttan okuyor,bizimki teknoloji kullanıyor.aramızdaki fark bu
Kafa eski kafa işte.teknolojiden faydalanmak yok,üretim yok,yapılanları yıkıp eski türkiye ye dönmek var hedeflerinde

Kafa eski kafa işte.teknolojiden faydalanmak yok,üretim yok,yapılanları yıkıp eski türkiye ye dönmek var hedeflerinde
Sizin erdoğan hep aynı şeyleri dediği için kağıt kullanmaz tabi cehape kötü pislik yol yaptık bunlar hain bir mitingde farklı bişey diyor mu ki kağıttan baksın bide erdoğan ne üretiyo bana açıklar mısın

Merhaba hiç bir şekilde yıkacağım demesi gerçekten yıkmak değil “bunca israf olan harcamanın hesabını soracağım” anlamında dediğini söyledi kaç kez bunu belirtmek istedim. kötü bir niyetle değil yanlış anlamışsınız diye yazmak istedim üretim için dediği ise karşı değil yola kanal İstanbul’a hastaneye üniversiteye yerli otomobile ama şu an buna ihtiyacı yok Türkiye nin dedi önce kalkınmaya tarıma kendi ektiğini biçtiğini tüketip satmaya ihtiyacı var dedi paraya ihtiyacı var dedi savurmak saçma olmaz mı şimdi eldeki parayı betona ne güzel tarım arazilerimiz var neden dışardan alalım yiyeceğimizi üretip satmak varken mantığıyla önceliklerimiz bunlar değil mi gerçekten

Ülkemiz hakkında söz hakkı verilenlere bak

Bir de milletvekili adayı vardı AKP Bursa milletvekili adayı Muhammed Erdoğan
Seçilince mecliste ne gibi çalışmaları olacak acaba?
Şu videoyu izleyip ülkesinin haline üzülmeyeni anlamak mümkün değil.Başkaları senin ülkenin ve evlatlarının geleceği hakkında söz sahibi.

Ben öyle kavga gürültü olsun da insanlar benim istediğim partiye oy versin diye bir şey yapmam kimsenin sandık oyunda da laf sahibi olamam, kim kime verirse versin bu saatten sonra değişen pek bir şey olmaz zaten ama bana anlamsız gelen şey şu;
Tamam iktidarı destekliyor olabilirsin, bazı gerçekleri henüz görmüyor ya da görmek istemiyor olabilirsin ama hiç mi mitinglerdeki konuşmalarda kimin daha mantıklı olduğunu, ülke yararına kimin daha net cümleler ile kendini ifade edebildiğini görmüyorsun ?
Bu bizim vatandaşlık görevimiz. Sadece tarafımızı dinlemekle siyaset olmaz millet olarak en iyisini seçmek olmalı asıl amacımız.
Ben özellikle bu seçimde 2 parti hariç 4 partinin de konuşmalarını, vaatlerini dinledim.
Bir anda karar vermedim. Kalıplaşmış laflara bakıp da bundan CB olmaz demedim.
4 partiyi de dinledim.
Ülke için hangisi daha mantıklı konuşuyor diye bir sezinledim önce.
Bazı vaatler çok komik gelirken bazıları "gerçekten neden olmasın ki" dedirtti.
Hepimizin özgür iradesi oy vermek ama lütfen mantıklı oy vermek için dinleyelim.
Ülkedeki bu işsizlik, torpil ne zamana kadar sürecek?
Bu çiftçiler ne zaman topraklarını diledikleri gibi kullanıp kâr edecek?
Sınava giren/girecek gençlerin geleceği kime emanet olmalı?
Eğitim sisteminden memnun muyuz?
VS.
Ben hepsini harmanlayıp düşündüm en mantıklısı da Muharrem İnce geldi (en güçlü gördüğüm ve ilk turdan bile alabileceğine inandığım kişi)
Meral Akşener'in de güzel vaatleri vardı gerçekten, bir kadın olarak onu da isterdim fakat güç bakımından İnce'yi geçemeyecek gibi duruyor.
Bu durumda en doğru kararım İnce olacak.
Bu benim görüşüm.
Umarım herkes devletin ve milletin yararına olacak kişiyi destekler.
Bizim artık lafa değil, icraate ihtiyacımız var.
Bu millet rahat bir nefes alsın artık.
Fazlasını değil HAK olanı alsın yeter.
Liyakatın olduğu gelişmiş bir ülke oluruz umarım

Sana kim soylemisse " yapilanlari yikacak" diye yalan soylemis. Tuh goruyon mu yine kandirmislar.
Bir tane Muharrem İnce'nin mitingini izleseydin yikmayip gencler icin bilim merkezine cevirecegini duyardin.
Ya bir karsilikli konussunlar bakalim promptersiz olmuyor di mi??
Spikerler icin iyi bir teknoloji siyasetciler icin degil.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201806111033812274-berat-albayrak-muharrem-ince-bor/

Muharrem İnce diyor ki dışarı satmayalım kendimiz üretip satalım... Enerji bakanı da çıkmış biz borcam bulalı yıllar oldu... Damat olunca tabi istediğin kadar saçmalasan sa yinr bakan olabiliyorsun.... Madenleri satmayalım, işleyelim diyor ... Farbika açalım diyor.. Ama tabi fabrika açmayın, insanlar çalışmasın... Onları yardıma muhtaç edip lütufmuş gibi para,kömür, makarna dağıtın... Siz de işi biliyorsunuz...

Çok güzel söylüyorsunuz ama milletçe problemimiz bu kimse 1. ağızdan dinlemiyor. Biri bişey diyor karşı taraf o dediğini çürütcek veya alay edecek bişey buluyor onun izinden konular işleniyor ve herkes kendi tarafını dinliyor.
Bende sizin gibi herkesi dinliyorum anlamaya çalışıyorum.
Geçenlerde açtım you tube seçim ile ilgili sokak röportajlarını izledim. Biz ne kadar anlamaya anlatmaya çalışsakta karşı tarafda bir kitle var Mitingde söylenilenin yalan olduğunu bile bile inanıyor. Hatta o yalanın söylenmesini makul gören kişiler var. Ezbere alınmış konuşmalar.

yıllardır fettullah gülen dersaneleri okulları kadrolaşmaları var yıllarca bunlardan olmayınca iş hayatında bişey kazanılamayacağını empoze ettiler. Sırf kişisel çıkarları için insanlar bunlara yanaştı biz hep dik durduk tü dedik kaka dedik bizi linç ediyorlardı şimdi yine biz onlara onlarla işbirliği yapanlara tü diyoruz kaka diyoruz ama biz gülen cemeati ile yandaş olmakla suçlanıyoruz.
Ben bu ülkeyi bu ülkenin insanını anlayamıyorum.
onlar bu ülkenin vatandaşı ise ben neyim, ben vatandaşı isem onlar ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…