Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Valla burada oyle adami abartiyorlar ki tam nobel almis saniyorum bi bakiyorum ki muhaMuha İnce. İkinci KK sendromu, kısasa kisas yapıyorum aslında.
Herkesin adayı kendine güzeldir!Kaldı ki Muharrem İnce Nobel ödülu alabilicek kapasite de bir insandır.Zekidir,hazırcevap tır, nüktedan dir.Aslinda biz onun sade ve gosterissiz hallerini çok sevdik.Allah yolunu açık etsin diyorum ve sizin adayiniza da basarilar diliyorum:)

Size iki soru?
Nobel odulu nedir? Kimlere verilir ve Muharrem İnce kimdir???

Ben merak ediyorum KKdan onceye dek tepede duran chp simdi neden gosterissiz ve halktan insan seciyor. Bir rol modellerimi var. Rizeli anne reklam mi oldu?

Ülkemiz hakkında söz hakkı verilenlere bak

Bir de milletvekili adayı vardı AKP Bursa milletvekili adayı Muhammed Erdoğan
Seçilince mecliste ne gibi çalışmaları olacak acaba?

Size iki soru?
Nobel odulu nedir? Kimlere verilir ve Muharrem İnce kimdir???

Ben merak ediyorum KKdan onceye dek tepede duran chp simdi neden gosterissiz ve halktan insan seciyor. Bir rol modellerimi var. Rizeli anne reklam mi oldu?
Genelde Fizikçilere verilir diye biliyorum, Muharrem İnce Fizik ogretmenidir.Annesini ve ya başörtülü kız kardeşini ya da Hacı babasını reklam yaparak başa gelmek gibi bir düşüncesi olduğunu hiç sanmıyorum.Rize li olmak ta Cumhurbaşkanı seçilmek için bir kriter değil sonuçta

Sana bol bol gulmeler..
Ben senin yerine de utanirim.. Ne de olsa benim ulkemin cumhurbaskani koltugunda oturuyor bu zat.

Yeminle sonuna kadsr izledim... Nasıl bir katalulli ile mv olmuş bu ya... Vallahi şeytan utanır... Ben tabi o zamanlar 16 yaşındaydım... Şiödi bakıyorum da vallahi büyük oyunla gelmiş... Siirtten %85 oy nedir?

Buralardan mi takip ediyorsunuz??? Size hayırlı işler

Evet bunları takip ediyorum....Tövbeestağfurullah ya.. Bu kadar olmaz ki.. Sadece ekşi sözlükte yok ki bunlar... Girin bakın...illa bütün linkleri buralara mı atalım... Var işte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…