Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Araptan cok Kurt var, o zaman Kurtce yazsaymis.. Tepkiniz ayni mi olurdu?
Ingilizce bir dunya dili. Kac kelime ingilizce biliyor da ingilizce yazacak?
Simdiye dek hic bir Cumhurbaskani boyle seylere gerek duymadi. Yoksa kendi getirdigi Suriyeliler, Afganlar, Katarlilardan mi bahsediyorsunuz Arap kokenli derken? Ya da ulkeye doldurdugu OSO, ISID, EL-Nusra teroristlerinden?

Hayır canım.benim tanıdığım güneydoğulu araplardan bahsediyorum.
Türkte kürtte arapta çerkezde lazda bizim milletimiz.
Her dilden yazabilir.kürtçede yazsın.bizim kürt kardeşlerimizle sorunumuz yok pkk ile var.

Hayır canım.benim tanıdığım güneydoğulu araplardan bahsediyorum.
Türkte kürtte arapta çerkezde lazda bizim milletimiz.
Her dilden yazabilir.kürtçede yazsın.bizim kürt kardeşlerimizle sorunumuz yok pkk ile var.
Hatay, Adana civarinda Arap diye bilinen, Fellah denilen vatandaslarimiz Turkce konusur, Turkce okutulan okullardan mezundur hepsi de, Arapca cogu okuyamaz bile.. Ozrunuz kabahatinizden buyuk..

Cirkin diyen siz, banlanmasi gereken ben mi oluyorum?:oha:
:confused:

Liva yazdı sandım karıştırmışım kusura bakma :)

Hatay, Adana civarinda Arap diye bilinen, Fellah denilen vatandaslarimiz Turkce konusur, Turkce okutulan okullardan mezundur hepsi de, Arapca cogu okuyamaz bile.. Ozrunuz kabahatinizden buyuk..

Evet türkçe eğitim alırlar ama kendi aralarında arapça konuşurlar.o bölgede bulundum zamanında ondan biliyorum.
Benim eşimde arap kökenlidir ama ailesinde arapça bilen yoktur.
Kabahatimde özrümde yok :KK66:

Turkiyenin resmi dili Turkcedir. Teki dil, tek din... Bu benim lafim degil, reisinizin lafi.. Her zamanki gibi laf baska, icraat baska..

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun suçlamalarının aksine “tek dil” ya da “tek din” olsun demediğini, bunu yerine “tek millet ve tek devlet” vurgusu yaptığını ifade etti.

Kendi açıklaması bu yönde :KK66:

Liva yazdı sandım karıştırmışım kusura bakma :)

Evet türkçe eğitim alırlar ama kendi aralarında arapça konuşurlar.o bölgede bulundum zamanında ondan biliyorum.
Benim eşimde arap kökenlidir ama ailesinde arapça bilen yoktur.
Kabahatimde özrümde yok :KK66:
Madem Turkce konusuyorlar, esinizin bile ailesinde Arapca bilen yok, demek ki RTE Arapca tweeti onlar icin atmamis. Gene benim dedigim yere geldiniz yane..:KK66: Biraz dolambacli yoldan oldu ama..:KK64:

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun suçlamalarının aksine “tek dil” ya da “tek din” olsun demediğini, bunu yerine “tek millet ve tek devlet” vurgusu yaptığını ifade etti.

Kendi açıklaması bu yönde :KK66:
Bosverin siz onun soylediklerini.. Kafaniz karismasin.. Bir gun oyle, bir gun boyle..:KK53:

M.İ nasil bir RTE benim rakibim diyor... Agzini doldura doldura nasil gururlaniyor. İki aylik aylik gurur ona bir siyaset hayati boyunca yeter :)

X