Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
En az Sözcü kadar hiçbiri tarafsız değil
%50nizin ayni anda ayni manseti atan Atvsi, Sabah'i, Hurriyet'i, Milliyet'i, Star'i, AHaber'i, hatta TRT Devlet tvsi var. Birakin da diger %50nin de bir Sozcu'su olsun yav.. Bizim gercek haber dinlemeye ihtiyacimiz var, sizin RTE haber bultenini dinlediginiz kadar...

Vay be, seçim vaadlerine bak.

Kiraathane gelecekmiş.

Ve atanamayan öğretmenler başka bir iş bulsunmuş. Neticede üniversite mezunu olmak yeterliymiş. Hem iş ne ki? Işsiz gençlik gitsin kiraathaneye.
Dün akşam misafirlerim vardı izleyemedim haber filan neeee kıraathanemi biri bana şaka desin internetten baktım az önce içinde kitap kek kahvede olucakmış amaaaan ne büyük lütuf kütüphaneyi kıraathaneye çevirmek içine kahve koymak valla kimsenin aklına gelmez güzel seçim vaadi olmuş size seçim vaadi çok bile der gibi hey allahım Yaaa bu vaadi ona oy veren arkadaşlarımın fikrini almak isterdim ama neyse güleriz ağlanacak halimize olduk yemin ederim

Bu mesajını yeni görmüşüm. Tamamen doğru düşüncedesiniz. Teşekkür ederim.

Hepsi yalan Sözcü gerçek yani :)
Bu kadar çoğunluk aynı noktada bir olabiliyor bir tanesi ayrışıyorsa çoğunlukta değil o bir tanesinde acaba diye düşünürüm ve tabiki hiç bir haberine itibar etmem size göre gerçek bana göre de gerçek dışı....

En büyük hata çoğunluğun olduğu tarafı doğru görmektir. Sadece seçim, siyasi durumdan bahsetmiyorum. Kısaca örnek vermek gerekirse Nazilerin seçimle başa geldiğini be ne kadar oy oranı ile lider olduğunu biliyorsunuzdur eminim. Şimdi Nazileri savunabilir misiniz?

Dipnot: liderleri kıyaslama niyetinde değilim çoğunluğun jer zaman doğru tarafta olmadığını sadece bir örnek ile açıklamak istedim umarım naziler hakkında görüşünüzü yazarsınız.

kuzey korede televiyonlarda ulkenin liderinin propangandasi donuyor 24 saat. Turkiyede ayni oyle oldu. Aksama kadar malum sahsin propagandasi donuyor her kanalda. Hangi gazeteye baksak hemen onun yuzunu goruyoruz ilk mansette her allahin gunu malesef. Bizim millet bile bile kendi getirdi bu ulkeyi bu hale .
Not:Kimse sahsi olarak uzerine alinmasin.

Y
Yok hepsi yalan A haber gerçek
Ver mehteri ver mehteri

Vallahi psikolojim bozuldu artık yaa arkadaşlar bağımlılık yaptı okumakta istiyorum ama gözümüzün içine baka baka bizi aşağılayan hiç bir şey yapmayan abuk subuk gereksiz vaatler veren biri var ve körü körüne inanmak bağlanmak nedir. Yaa insan babasına bile güvenemiyorken bu bağlılık neden bu ülkenin ilk başta tarıma ihtiyacı var tatillik özel saraya değil yola köprüye otomobile üniversite binalarına değil içini dolduramadığın iş veremediğin öğrenci onlarca üniversite okuyup ne yapsın içtiğimiz suyu bile dışardan alacağız artık o kadar rezil haldeyiz anlamak zor mu yaa adam resmen beni indirin yoruldum diyor cebine attığı paralarla milyon dolarlık Saray’lara bizim ömür boyu biriktirip ancak alabileceğimiz bir ev parasına üst başa yatırıyorlar bizim aldığımız maaşın yarısı bile değil içtiği çayın kilosu bi bakın adam akıllı sadece rakiplerini yerden yere vuruyor gözünüzü seveyim yaa içim sıkıldı yemin ederim seçim gelsin bi an önce rahata Erelim artık değişiklik olsun bakalım ne olacak sanki indiremeyecekmiyiz kötü bir lider olsa görevini yapamasa bi oturup yalnızken düşünün herşeyden bağımsız yoksa bizim sonumuz da Suriyeliler gibi olacak ama sığınacak bi ülke bulamayacağız Allah korusun

Anlamıyorlar anlamıyorlar kulakları kapalı diğer adayları dinkemiyorlar bile zaten tvler göstermiyor doğru düzgün onları aç internetten bir dinle ne diyor yok a haber ne diyorsa doğrudur diyip geçiveriyorlar yeniliğe açık değiller aynı Hama'm aynı tas gelsin diyorlar içim sıkıldı ama anlamak istemiyorlar işte sanki bizim bir düşmanlığımız var onlara of of

Sorma vallahi içim daraldı savunmaları da sadece karşı rakip adayları eleştirmek Allah doğru yolu göstersin ne diyeyim pişman olduklarında nasıl savunmaları olacak merak ediyorum isyanlar havada uçuşur artık

Gülmek için sebeb olmalı ben aglamak istiyorum:)

Aynen Allah sonumuzu hayır etsın...bile bile oy veren kişiler ülkemızın geleceğini etkileyecekler

Bide Ince'nin vaadleri ile dalga geçiyorlardi. Şu noktada artik milli araba olsa ne olur, olmazsa ne olur. Adam resmen diyor, sirf adiniz üni mezunu olsun diye üni yaptik. Yani gençlerin geleceği hiç umrunda bile değil.

Bazen diyorum ki bu seçimi acaba kazanmak için değil, kazanmamak içinmi öne aldi? Sonuçta biliyor ekonominin patlama noktasinda diye. Seçilmezse, halk onu değil, Inceyi suçlayacak. Yani bide böyle vaadler veriyor, canli yayinda sufle verildi (tatli olani değil).

Ancak 16 yilda akp'ye oy verenler ona o kadar bağlanmiş ki, adam ne yaparsa yapsin, asla kopmazlar. Bir taraftanda bu olaya gülmem geliyor, aslinda ağlanacak olduğumuz haldeyken.

osmangazi köprüsünü kullanıyoruz çünki çok sık izmire gidip gelmem durumumuz oluyor.
zaman kazanmak için köprüyü tercih ediyoruz ama Maşallah sadece gidiş otobanla bağlıyor çıkışta ödediğimiz ücret 100 tl ye yakın.100 de dönüş.200 tl şahsımca çok iyi para....
köprü yapmış....sağolsun...

Allah aşkına dün bir video izledim cumhurbaşkanı seçilemezse ne yapar diye nasıl seçilmez o seçilcek o başa gelcek ondan başkası yok o gelicek başka yolu yok adam diyo ki hiçbirşey kesin değil dünyada gelmezse diyo akpli gene aynı gelcek nasıl gelmez asgari ücreti soruyo bu ülkeye fazla bile diyo güler misin ağlar mıısn videoyu bulym atıcam izleyelim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…