Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
olurdu yok mu sanki köyde o halde çalışan annelerimiz babannelerimiz kıvırmasın çalışmasın demek yerine her işte çalışamaz dyp kıvırmış sözde kadını koruyo yersek

bu kibir onu felakete sürükler haberi yok bu ne ego bu ne kibir anlamıyorum

Yurt dışında yaşayanlar lütfen oy kullanmasınlar,hem ülkeden uzaktalar hemde oy kullanıyorlar..
Özellkle Almanya,en yoğun Türklerin yaşadığı ülke,ülkem için ahkam kesmeyin artık..
Sıkıyorsa gelin burada yaşayın herşey bol nasılsa hepimiz refah içinde yaşıyoruz ohhh mis gibi missssss...

BU Sözlerimi sadece içimden geldiği için yazıyorum eğer eşitlik varsa eşitlik arıyorsanız türbanlı turbansiz her ne koşulda olursa OLSUN eşit olabilmek 1990 li yillar 2000 li yilları hatirlarmisnz bilmem ama tek bildiğim şey millete rahatlık batıyor galiba sağlık koşulu süper vaziyette bir geçmişe dönün amvulans yok kimi hastasini sirtinda tasiyor kimide caresizlikten ölüyor bumu vicdan sabahın 5 inde hastane köşelerinde pis les gibi hastaneler bakmıyorlar hiçbiri eğitimde bunu ben birebir yaşadım kitap bulamiyodum düzgün okula gidemiyorum eğitim seviyesi sıfırdı türban konusu turbanlilara suçlu gibi bakan bir ulkeydi ozamanlar benim 2. Sınıf ogretmenim benim gözüm göre göre okulun kapısına gelirdi türbanını çıkarıp peruk takardı ama simdi öylemi asla şuan herkes rahatlıktan başka heycanlar peşine düşmüş bunları bilmeniz gerektiğini düşünüp kendi özgür irademle yazdım karar verirken 2 kere düşünün 15 temmuzu düşünün geçmiş yağ yok ekmek yok herşeye zam üstüne zam tüp kuyrukları düşünün ya nekadar RAHATIZ herşey bol doğu bölgelerinde teroristlerden gecilmezken şimdi bazılarına rahat rahat gezilebiliyor bunu sizinle tartışmak için yazmiyorum yada herhangi bir ceza almak için değil sadece 2 kere dusunun 1 kere cevap verin derim yıllar içindeki düzen rahatlık her koşulda sağlık egitim HİZMET sektör son yazacağım kendi fikrim tabi herkesin fikrine saygı duyuyorum rabbim cumhurbaskanimizi basimizdan eksik etmesin yoksa bu ülkenin hali hiç iyi olmaz

İnsanlari asagilayarak nereeye varacaksiniz???? Zaten adamlariniz bu yuzden basa geçemiyor.

olurdu yok mu sanki köyde o halde çalışan annelerimiz babannelerimiz kıvırmasın çalışmasın demek yerine her işte çalışamaz dyp kıvırmış sözde kadını koruyo yersek

Doğru anladım değil mi ,öyle birşey söylemiş olsaydı gözünüzde daha makbul olacaktı? Ve olurdu dedinizPeki..

Ama yurtdışında yaşayıp muhalefet yapanlara da muhalefet etme diyemiyoruz. Vatanım vatanım diyip her türlü çamuru atıyorlar uzaktan onu ne yapıcaz?

15 temmuzun mimarı kim peki..
Eğitim çökmüş biliyorsunuz değilmi..
Dolar almış başını gitmiş..
Daha ne olsun,reisiniz olmazsa halimiz nice olur ...

Ama yurtdışında yaşayıp muhalefet yapanlara da muhalefet etme diyemiyoruz. Vatanım vatanım diyip her türlü çamuru atıyorlar uzaktan onu ne yapıcaz?
ben ikisinede karşıyım ama arkadaş haklı oy kullanmasınlar hem iktidarcı hem muhalefetci olanlar onlar orda rahat buraya müdahale etmesinler oy kullanıp ayrıca demin suriyeli oy kullannları gördünüz dimi videoda

O zaman gelecekler vatanlarına,yok öyle uzaktan oy vererek ülkenin kaderini değiştiriyorlar..
Bu sadace hükümet için değil diğer partiye giden oylar içinde ..

15 temmuzun mimarı kim peki..
Eğitim çökmüş biliyorsunuz değilmi..
Dolar almış başını gitmiş..
Daha ne olsun,reisiniz olmazsa halimiz nice olur ...
Sonuc itibariyle 15 temmuzdan nasıl ciktigimzda belli eğitim çökmüş derken hiç de öyle değil fikrim olan şeyler hakkında yorum yaparım olmayana susarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…