Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ben de hatirlamiyorum. O zamanlar siyasetle pek ilgim yoktu. Ozal basbakan olana dek her evde konusulan bir konu da degildi siyaset. Levent Kirca, Zeki-Metin gibi tiyatrocu ve komedyenlerden takip ederdik siyaseti desem yeri var..

Ozal ve kopru ile ilgili bir tek sey hatirliyorum, o da "kopru borcu odenene dek parali, sonra ucretsiz olacak" demisti, ama hic bir zaman ucretsiz olmadi. Kopru hisselerinin bir kismi da halka satilmisti, millet guzel karlar etmisti.

Anladım. Teşekkürler..
Benim rahmetli dedem hiç kaçırmazdı.
Haber ve siyasi programları.. o zamandan beri hep takipteyim ben. Ama son dönem hafızam pek iyi değil unutuyorum... biri hatırlatırsa hatırlıyorum..

Devekusu kabare, olacak o kadar evet..
Bir de kıyak emeklilik yapmıştı. 35 yaşında emekli olan bilirim...

Muharrem ince mi hayal olarak kalacak akıllarda:)
Siz ogretmensiniz değil mi? İyi hatırlıyorum..çünkü 5. Girişimde atandım. Atanamayan öğretmenler İnce 'ye mesaj atardı ve o da bazılarına cevap verirdi. Hepsine veremez takdir edersiniz. Ama mecliste çıkar bunla ilgili konuşurdu. Onun için çok uzun zamandır ismini bilirim. Ama meslektaslarimiz için biz her yere üniversiteyi yavrularimiz üniversite okuduk diyebilsin diye açtık demedi hiç. Mesela siz bunun için mi okudunuz. Gidenlerin yüzde doksan beşi eli ekmek tutsun diye gidiyor"vay ne üniversite okuduk" diye değil. Meslektaslarinizla empati kurmak zor olmamalı.

Muharrem ince mi hayal olarak kalacak akıllarda:)
Ince hayal olursa yesil alanlar da hayal olur. Ormanlar bile AKP tarafindan imara acilip parsel parsel satiliyor. Amerikaya ilk geldigimde donerken ucak Ataturk havalimanina yaklasirken deniz, yesil agaclar ve sehir gorunurdu. Simdi havadan bakinca sadece deniz, ardindan da betonlar gorunuyor. Sokaklarda bile agac kalmamis..Bakin burasi Amerika'nin metropol sehri New York'un gobegi. Oradaki 20-30 katli gokdelenlerin her bir dairesi 1 milyon dolar civarinda, ama koskoca Central Park'a dokunabilen yok, sehrin cigerleri. AKP Taksim'in gobegindeki minicik Gezi Parki'ndan bile rant elde etmeye calisti yav.. O minicik Gezi Parki kalsin diye millet canindan, gozunden oldu..

Buradaki İnsanlar yuva terbiyesi aile terbiyesi gördüğü için sana cevap vermiyorlar. Sende bunu bir üstünlük sanıp da kendini bir şey zannetme.
Çok haddinizi aşan yorumlarda bulunuyorsunuz
Sizi alakadar etmeyen yorumumu etiketleyip cevap vererek demek ki bahsettiğiniz yuva terbiyesini aile terbiyesini siz almamışsınız

Ben bunu duyunca şok oldum zaten. Bırda birçok insan var. Elbet birinde kesin bilgi vardır diye sordum. Arkadaşın çarpıttığı gibi ortalık karıştırıp "vayy tacizciymiş" demek değil niyetim. Olayın aslı astarı var mo diye merak ettim. İnşallah iftiradır, bunu çok isterim. Çünkü bugün beni epey üzdü.

Gerçekten iftira olmasını dileyerek araştırıyorum. Bi anda duyunca şok oldum. Kayıtlı numarada isim olması beni de düşündürdü. Ama konuşulması taraftarıyım. Arkadaş demiş ya ulu orta yazma diye. Sizlere güvendiğim için sordum. Burda çok bilgisi olan, belgelerle konuşan arkadaşlar var çünkü.

Yok be yavrum. Adam varsa böyle birşey dokunulmazlığım kaldırılsın diye kendini paraladı... aslı astarı olsa çoktan miting malzemesi olurdu.. maden demek bu birileri için.. Kadın olarak en hassas olduğum konudur bu. Kim olursa olsun ve kime yapılırsa yapılsın.. Çok çirkin birsey çok..

Kötü niyetle dememiştir. Çok hassas bir konu.. Çok rencide edici.. neticede teknoloji sayesinde hiç birşey gizli kalmıyor ki.. yazılsa ne yazılmasa ne burada.

Valla çok şükür. İnanır mısın bugün üst üste ağrı kesici içtim. Demek o kadar etkilenmişim. Çok çirkin bir iftira çünkü. O yazılan cümleler falan

Şu mübarek gecede ramazan yüzü suyu hürmetine herkesin kendine ver Ya Rabbim.
Hiç bir kulunu namerde muhtaç, merde yük etme. Kimseyi şu hale koyma... Amin..
İçim cız etti gece gece..

Amin. Geçenlerde aynı böyle çöp toplayan birine arkadaşım yardım etmek istedi. Para verecekti. Parayı uzatınca ''Abla ben dilenci değilim.'' dedi. Oldukça duygulandıran bir durumdu.

Bugün Rte Hatay’da idi..kıraathane kuracakmiş yaaa sen önce ülkeye gerekli olan sağlık ve eğitime önem versene..işsizliğe ulkedekı acliga çözum bulsana...konvoy geçecek dıyor yolları kapatmalr her 50 adımda polis bulundurması her apartmandan çıkan keskin nişancılar geçeceği yolu kapatmalr..neyin korkusu bu? Ramazan ayında sıcakta bekleyen onca insan..ve üstüne ceza kesmeler.. pes artık!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…