Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Vakfı karalama politikası başladığı için haber yasağı gelmiş olabilir mi acaba
Çok güzel çarptırıyorsunuz biz doğrusunu dile getiriyoruz diye sanki yapılan tecavüzü önemsememişiz gibi bizlere de iftira atmış oluyorsunuz
Nereden biliyorsunuz ceza almadığını
Sizin yaptığınız burada tecavüzü kınamaktan ziyade kişiye partiye saldırmaktır tecavüzden çok sn bakanın söylediği sözü çarptırıp mana ekleyerek sunuyor olmanızdır
O zaman okullar da kapansın öğretmenlerin hiç birisine güvenmeyelim hepsi gözümüz de potansiyel sapık olsun bumudur doğru olan
İnce üzerinden iftira gibisinden açıklama getirmişler diyorsunuz ne aklayabiliyor nede karalayabiliyorsunuz
Maalesef çamur at izi kalsın bende bilemem doğrumudr değilmidir böyle bir konuda anılıyor olması bile iğrenç zaten

Keşke ne demek ya. Hanımefendi soylenmeyen bir sözden yola çıkarak biz onur kırıcı bir şekilde itham ediliyoruz diyorum. Sözün yalan olduğunu gösteriyorum siz hala keşke diyorsunuz.

Kadir mısıroğlu benim gündemimde değil takip etmiyorum. Burada 10 kişi toplanip onun bir sözünden yola çıkıp, yalan söyleyerek sizi çirkin bir şeyle itham ediyorsa ve bu sekilde algı yapıyorsa bu örneği verin. Ama yoksa konuyu dağıtmaya gerek yok. Bu konuda arayın bakalım kaç defa denmiş bunlar bir kereden bir şey olmazci diye. 5 sayfada bir aynı yalan tekrar ediliyor.

Ak partiyi eleştirin, Tayyip Erdoğan'ı eleştirin bura bunun için var. Eleştirinin sonuna kadar arkasındayım. Ama tek derdim yalan söylenmesin, iftira atilmasin. Bizim onurumuzu, serefimizi zedeleyecek şekilde dezenformasyon yapılmasın.

Tirsmak ne ya? Oyle birsey yazmadim ben. Alintilari iyi oku bence. Bir daha gelmez dedigi icin bende gelebilir dedim.. nerde korkuyorum yazdim.. ki ben turbanliyim demedim bile:))
Eh işte biz de gelmez imkansız mümkün değil diyoruz. İnsanlık ders aldı. Kimse kimsenin örtüsüne karışamaz. Ayrıca ben üniversitedeyken reşit insanlar (18 yaşını geçtiği için) üniversiteye onlar örtüyle girmeli diyenlerden biriydim. Yani burda olay insanlarımızı bölmekten ziyade vicdan. Sırf gelme ihtimali (ki imkansız artık) olacak şey için ülkenin batmasına göz yummak kusura bakmayın ama biraz bencillik oluyor

Hic birsey imkansiz degil bunu diyorum.. tarih tekerrurden ibarettir. Kac defa yasaklanip kac defa yasak kalkti.. neden olmasin? Sirf gelme ihtimali yuzunden gidip akp ye ya da baska bi partiye oy verin demedim.. bencillik nerede burda:)

Ben bu söylediklerinizin doğruluğunu hiç savunmadım ama.. Giyiminden dolayı sokakta dövülen kadınlar şimdi de var... İkisi de doğru değil... Ya neyse zaten geberin diye dileklerde bulunan bir kafaya bişe pek de anlatamazsın.. Uğraşmayacağım... Sevgiler...

Vah vah. 15 yılda Atatükçü askerlerin başına gelenleri yazdık burda. Şimdi kendini savunan solcular hapiste. Gazeteciler hapiste. Bu yolda yaralananlar ölenler oldu. Kimse sizin kadar ağlamadı be yeter artık
Dipnot: kimse size bunları yapamaz derken? Hiç mi internet haberlerine bakmıyosunuz ya

Geberin mi yazdı bize. Boşuna cevap yazmışım. Değmezmiş

Tamam, ceza aldıysa söyleyin biz de bilelim o zaman.. Biz madem partiye veya kişiye saldırmak için yazıyorsak o zaman siz kınayın madem. Neden ısrarla vakfı aklamaya çalışıyorsunuz? Tekrar diyorum orda tecavüz yaşandığı için değil; yaşanan tecavüzler kapatılamaya çalışıldığı ve tecavüzü yapan kişi bir şey yokmuş gibi işine devam ettiği için vakıf suçlanıyor.. Bakanın söylediği söz de,konuyu kapatmaya çalışan vakfı korumaya yönelik olduğu için onun sözü gündeme geliyor sık sık.. Okullar, vakıflar kapatmayla tabii ki sorun çözülmez; suçu işleyen görevden alınırsa sorun çözülür. Neden o kişi olay çıkana kadar görevde kalmış onun açıklamasını da yaparsanız ben susuyorum artık.
Ben iftira demedim, ''o şekilde açıklama yapılmış, doğruysa ona da tepki gösteririz'' dedim. Çamur atmıyoruz ki biz; Çamurla temiz şeyler kirlenir, tecavüzü yapan, destekleyen, gizleyenler ne kadar temiz olabilir ki??

Her şeyi her muhalif partiyi kenara bırakın. Şuan ülke yönetimi ve politikaları düşünün ve eleştirin.
Bu kadar gaddarca bu kadar acımasız bu kadar bencilce taraf olundu mu hiç? Eskiden belli kitleler vardı şimdi ise tüm ülkeye yayılmış bu kin nefret. Ülke, bir toplumun belli sınırlar içinde yaşadığı bir yerdir. Bu ülkenin birliği ve bütünlüğü için halk bütün ve birlik olmalı! Peki bu şuan böyle mi??
Dinden örnek vereyim hacca gidenler tavaf ederken beyaz giyinir.herkes aynı tiptedir. Burda ki mantık fakiri zengini ırkı mezhebi , daha doğrusu insan olması dışında hiç bir şeyi önemsenmeyeceği mantığıdır.
Şimdi soruyorum toplumda herkes kendini üstün görür benden olan çoğunluk olsun, benim hakkım benim inancım daha önemli derse ne olur? Kargaşa? Yani şuan ki durum.
Bir zahmet saygı bekleyen saygı göstersin. Ben herkes için söylüyorum bunu.
Benim inançlı insana da inancı olmayan insana da saygım var. Ancak yalancı, çıkarcı, kinci insana saygı duymam çünkü bu tip kişilerin, insanlık kriterlerini yitirmiş bir yapıda olduğu kanaatindeyim.

Bu ülkede ayrım yapan siyasetciyi seçenlerinde aynı zihniyette olduğunu düşünüyorum.
Hiç bir siyasetçin dört dörtlük değil. Kimse ak pak değil ama kişinin kendine yararı zararı değil , topluma yararı zararı sorgulanmalı?

Son düzenleme:

Sözler kişiliği yansıtır bilesin.
Kendine yakıştırdığın uslüp buysa yazık gerçekten.

Bakın bu olay olduğunda vakıf kapatılsın diye çok yazıldı çizildi. Hükümet de bu olayın münferit olduğunu, tüm vakfin karalanmamasi gerektiği yönünde bir tavır aldı. Öncelikle bunu konuşmak gerekiyor. İçlerinden bir şerefsiz çıkınca tüm kurum şerefsiz mi olur. Ha ama yine de hükümetin bu tavrı elestirilebilir. Ben ona bir şey demiyorum. Ben de o zaman elestirmistim.

Ama elinizi vicdaniniza koyun da söyleyin bu kadin bir kereden bir şey olmaz mı diyor. Defalarca sıfır tolerans, iyi hal indirimi yok, bakanlık olarak ve ben şahsen olayın takipcisiyim diyor.

Benim zamanım kısıtlı önemli bir sınava hazirlaniyorum, müdahale etmek istemedim ama burda defalarca bunlar bir kereden bir şey olmazci dendi. Bir kişi çıkıp dedi mi bu yalan diye?

İnce konusunda bir şey diyemeyeceğim. Onu yazmak istemedim. Yazmadan önce tekrar baktım yalanlamış mi diye. Olay yalan cikarsa ben özür dilerim. Ama Allah aşkına sizin çocuk tecavüzüne göz yumduğunuz defalarca söylense sakin kalabilir misiniz?

Adamlar devleti karalasin, rezil etsin, terorist hareketlerde bulunsun odul alsin oylemi... Hanimefendi hanimefendi oendinize gelin sizin savundugunuz zihniyet bizzat halkina saldirtti basortulu- modern diye ayrim yaptirtti.

Yuce kuranin cihat emrini cag dışı yaptı. Allah'ın kanunu demek olan seriati gerilik diye adletti???? Neyin sozu neyin hukuku bu??????

Yaa demek ki basortulu memur basina peruk takmadan calisabiliyor muşşs demek ki askeriyeye alinabiliyor muşş demek ki insan yerine koyulabiliyor muşş ben tesetturlu degilim ama tesetture edilen lafi dinime sayarim alayina eyvallah

Ülkenin sorunu bu. Artık o kadar yaraf olundu ki. İçlerinden kötü olanları gösterip herkes aynı kefeye konuluyor. Ben bakanla ilgili ya da İnce ile iglili yorum yapmayacağım haberleri iki yaraflı takip etmeye özen gösteren biriyim. O yüzden izlenir okunur ve mantıklı bir düşünceyle herkesin kendi doğrusu oluşur. Ülke olarak yapmamız gerekn yanlışa yanlış, doğruya doğru demek. “Bizden olanı koruyup sizden olanı dışlamak” düşüncesi bir yere varmaz. Bu hassas konu üzerinde tepkinizi anlıyorum ve farklı bir bakış açını olduğunu düşünüyorum.

Çok güzel söylemişsiniz keşke her olayda boyle olsa demi amaç üzüm yemek mi bagciyi dövmek mi dedirtmese olaylar ama ne yazikki böyle bir milletiz işte...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…