Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
bak canım fikrinden ötürü sana kimse türbanına saygın yok diyemez fakat baş örtüsü yasağı o kadar basit bir olay değil bunu sadece yasayanlar bilebilir her olayda boyle degilmidir zaten yasayan icin daha derin izler birakir sen yasin itibariyla yasamamis olabilirsin sadece bas ortusu yada yirmi sene onceki olaylara gore karar vermek yanlistir tabiki onuda belirteyim herkesin hür iradedi kendisi bilir kimse kimsenin fikrini degistiremez yalniz surekli bak sizin oy verdiginiz partiye şunlarda veriyor seklindeki toptanci yaklasimlar yanlistir
Gonderdigim videoyu sonuna kadar izler isen kimler düşman kimler değil anlarsın baş örtülü kadınlar için cumhuriyet kadınının yüzkarası zavallilar kimler demiş ve hangi kesim onları alkislamisti anlarsın tabiki farkli dusunen cok fazla insanda vardır ben bu toptancı zihniyete karşıyım hatta bunun vurgusunu defalarca yaptım burada..
Kendine iyi bak genç bir kardeşimizsin sakin ol

Teşekkür ederim:)

Ben de yazmak istemedim. Bu konuya girmek istemedim yazarken utandım ama haftalardır aynı yalanı söylediler. Hiç yüzleri kizarmadan bizim serefimize laf ediyorlar. Ben birilerinin yalanı yüzünden bir kereden bir şey olmaz diye bir zihniyetim yok, taciz ve tecavüzü hoş görmek gibi bir durum söz konusu değil diye savunma yapmak zorunda kaliyorsam, yazarım yani.

Hep yalan söyleniyor siyasette. İngiliz kraliçesinin ''Ekmek bulamayan pasta yesin.'' sözünü sizin partili birisi Atatürk söyledi diye propaganda yapıyor ve ben karşı çıkınca da sen cahilsin diye beni aşağılamaya çalışıyor. Halbuki yalanla iman birarada olmaz. Yine fesli deli kadir Atatürk e iftiralar atıyor. Bunlara diyeceğim en büyük iltifat ''Lanet olsun'' olur.

Yine gezi parkında kadinlarin üzerine idrar yapıldığı savunuldu. Maden öyle bir şey var hemen cezalandırın.

Keşke ''bir kereden biirşey olmazcı'' olmayın. Bu beni mutlu eder. O yaratıkları en ağır şekilde cezalandırın ve af da çıkarmayın. En fazla kendi evinize giren hırsızı affedin. Hükümet ortağı ''Af çıksın'' deyip kolunu havaya kaldırıyor. Ona destek vermeyin lütfen. Aynı şekilde Cumhurbaşkanı danışmanı Yiğit Bulut u da uyarın. İlk af fikri onun ağzından çıkmıştı.

"Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler!" sözü, Marie Antoinette'i (Fransa Kraliçesi ve Avusturya arşidüşesi) kötülemek ya da sözü popüler yapmak amacıyla, Marie Antoinette'e mâl edilmiştir. Onun tarafından söylendiğine dair hiçbir kanıt yoktur. Olay Fransa'da yaşanmıştır ve pasta bildiginiz yaş pasta değil makarnadır.

"kürk mantolu madonna" kitabı da şarkıcı Madonna için yazılmadı...

O dönemler gerçekten zor yıllardı.
Durup dururken; ''Rektörler dekanlar ve herkes kapalılara başörtülere saygı duruşuna duracak.'' diye beyanat veren ve boşboğazlık yapan Necmettin Erbakan ı da Allah a havale ediyorum. Herkes İstiklal Harbine katılan şehitlerimize saygı duruşunda durur. O da bizim bir vicdani borcumuzdur.

Anayasamızda açık kapalı kimse kimseden üstün değildir. Herkes eşit yurttaşdır.

Ayrıca bu sözü söyleyen Necmettin Erbakan ı sözde kapalı olanlar da şakır şakır alkışlıyor. Çünkü gerçekten inançlı bir kapalı ''Kimse bana saygı duruşunda dursun diye örtünmüyorum. Allah rızasını kazanmak için başörtüsü örtüyorum.'' der ve bu söze karşı çıkar.

Aynı şekilde bu yasağı koyan ve uygulayan Ecevit ve saz arkadaşlarını da Allah a havale ediyorum.

''Bu vakıfta böyle bir şey yaşanması tüm vakfı karalamaya gerekçe olamaz'' sözünüze katılıyorum, ancak vakıfta böyle bir şey yaşanmasından ziyade olayın tüm resmi makamlarca kapatılmaya çalışılması ve vakfın bu olaydan sonra bahsedilen kişiyi görevden almaması da o vakfın pek de masum olmadığını göstermez mi?
Üstelik bu konu hakkında getirilen haber yasağı vardı bilmiyorum devam ediyor mu; hukuki işleyişin ilerleyişi konusunda hiçbirşey duymadık henüz..
Bizim gösterdiğimiz tepki, bu olaya başka konulara gösterilen tepki kadar tepki gösterilmemesi, sahip çıkılmaması; konuyla ilgili soru soranların, karşı çıkanların susturulmaya çalışılması.. Nitekim siz de bizim vicdanımızı rahatlatacak, tepkimizin haklılığını destekleyecek hukuki ve resmi bilgi göstermek yerine, İnce'nin davasını konu ederek bakanı ve vakfı savunmaya geçmişsiniz. Yanlışı yanlışla mı savunuyorsunuz? İnce'nin davasına ben de rastladım; iftira gibisinden bir açıklama getirmişler. Doğruluk payını bilmiyorum. Doğruysa hepimiz buna da tepki gösteririz ama doğru olsaydı emin olun sizden önce iktidar bunu çoktan malzeme olarak kullanırdı.
Keşke birinizden '' Ensar vakfında yaşanan toplu tecavüzü ve bunu örtmeye çalışan vakfı kınıyorum; vakıfla ilgili her türlü desteğe karşı çıkıyorum'' tarzı bir cümle duysaydık..

Ahh ahh

Çok güldüm:) yazık ya.. Ülkeden kovulmaya kadar geldik mi? Vallahi size bir şey söylim mi..? Geberin demişsiniz ya... Ben size çok yaşa diyeceğim... Evlatlarınız varmış... Onları anasız bırakmasın Allah... Bu bir... İkincisi seviyeniz çok yerde... O yüzden beni bir daha alıntılayıp bu tarz mesajlar yazmayın... Sizin g
yüzünüzden sinirlerimi bozup ban yiyemem... Doğru düzgün konuşamayacaksanız alıntı yapmayın rica ederim.... Gerek yok böyle şeylere... Geberin ne demek? Defolup gideceksiniz bu ülkeden ne demek? Neden gideyim? Bu ülke sadece akpnin mi? Tapusu Erdoğanda mı da sadece seçmenini mi barındıracak bu ülkede? Ne kadar talihsiz bir açıklama olmuş... Diktatör olduğunu kabul etmiş oldunuz şu mesajınızla bence...

Evet geçen gün Meral Akşener de bahsetti bu konudan.Esasında bu da üstü kapatılmaması gereken bir konu.Birbirinden farklı partileri bir araya getirmek isteyen kimler?Fatih Altaylı sordu ama araya kaynadı soru.
Şimdi her partinin seçmeni farklı.Ama 2.tura kalırsa ki bence kalır,diğerleri birbirini destekleyeceğini belirtiyor zaten ,yani 2.tura kalırsa yine hepsi bir olacak...
https://gaste24.com/aksenerden-abdullah-gul-itirafi-video.html

Millet telefon yağmuruna tuttu. Neden ikramiyeler 1000 tl değil böyle söylenmişti diye. Off off. Hak sahipleri, yurtdışı hizmeti olanşar bunlar eksik( daha doğrusu eksik değil oranları doğrultusunda) ikramiye alıyor. Ama vatandaşlarımız anlamıyor tv lerde o kadar 1000 tl dedi diyorlar. Her konuşulana inanmamak gerek demek ki

Sen diyemez miyim:) hangi ulkede yasiyosun acaba dedirttin bana:) demek solcu kesim basortu dostu:) hmmss

Sen bi daha o yasak gelmez dedigin icin alinti yapmistim ama bosa yapmisim:)

Hadi eyvallah:)
Ooooo siz o kadar darbeyi durdurmuş halk kahramanlarısınız. Başörtüsü yasaklanma ihtimalinden tırsmak niye

Ooooo siz o kadar darbeyi durdurmuş halk kahramanlarısınız. Başörtüsü yasaklanma ihtimalinden tırsmak niye
Tirsmak ne ya? Oyle birsey yazmadim ben. Alintilari iyi oku bence. Bir daha gelmez dedigi icin bende gelebilir dedim.. nerde korkuyorum yazdim.. ki ben turbanliyim demedim bile:))

Bu ulkede cb dedi basortululere bu ulkeden gidin diye. Simdi avamdan biri size demis cok mu? Sinirlenmeyin gulun gecin bayan
Benim ablamlar dayak yiyordu, uzerlerine araba suruluyordu. Hamdolsun kimse size bunlari yapmaz yapamaz. Çünkü basimizda Allah korkusu olan bir yonetici var

Bu kadinin uslubu yanlis kabul.. zamaninda sayin demirel bizzat kendisi.. ortululer icin arabistana gitsinler demistir. Karsi tarafta sortlular parise gitsin der

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…