Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Siz üç nokta koymussunuz da ben soyleyim Ama öteki taraftan bunu yapan kişiye sıfır toleransla hukuki takibi yapacağız diye devam ediyor cümle. Kadın defalarca, bu olayın takipçisi olduğunu, tolerans gosterilmeyecegini, iyi hal indirimi yapılmayacağını söylüyor. Sonra bir yalancı geliyor bir kereden bişey olmaz dedi diye iftira atıyor diğerleri de videoyu hiç izlemeden inanıyor. Siz bir yalanı hepimiz söylersek o dogru olur diye falan mı düşünüyorsunuz.

Bir kere bu vakıfta böyle bir olaya rastlanmış olması tüm vakfı karalamaya gerekçe olmaz.

Bu sözün neresi hukuka aykırı, neresi etiğe aykırı? Bak ufak bir araştırma yaptığımızda (araştırma diyorum ama kusura bakmiyorsunuz inşallah, zira pek alışkın değilsiniz) iyi Parti'nin içinden terörist çıktığını görüyoruz aynı şekilde Kılıçdaroğlu'nun danışmanınin da terörist çıktığını görüyoruz. Ne yapalım terörist çıktı diye bu partileri mi kapatalım.

Allah kimseyi kendi adayının bir kadına attığı "abazayim gel" mesajı varken, kadının dava açtığı ve bir miktar para ödenerek davanın kapandigi gün gibi ortadayken, laf çarpıtarak, yalan söylerek muhalefet yapmak zorunda bırakmasın. Eleştirinin de, muhalifligin de bir duruşu vardı. Hiç ettiniz.
O kadar dogru yorumlar olmuş kı.. Tebrik ediyorum sızı..

Sen diyemez miyim:) hangi ulkede yasiyosun acaba dedirttin bana:) demek solcu kesim basortu dostu:) hmmss

Sen bi daha o yasak gelmez dedigin icin alinti yapmistim ama bosa yapmisim:)

Hadi eyvallah:)
Sen diye hitap edemezsiniz. Solcular istediğine düşman olsunlar ki benim tanıdığım solcular başörtüsüne gayet saygılı. Düşmansa direneceğim de dedim. Bence de boşa yapmışsınız. Başörtüme dil uzatanı, fikrimden ötürü senin kendi türbanına saygın yok diyeni, tutmadığım partiden ötürü beni başörtüden vurmaya çalışanı boş boş konuşanı burada rezil ederim nokta.

Bu neyin kafası anlamıyorum 100 yıl önceki teknolojiyle günümüzün teknolojisini bir tutuyor birde Atatürk'le dalga geçiyo iğrençlik diz boyu:kusmuk:

6 ayda telefonların içeriği değişiyor demir yolu nasıl değişmesin..
10 sene sonra ne olacağı belli değil teknolojinin hızına yetişmek artık mümkün değil.

Sen diye hitap edemezsiniz. Solcular istediğine düşman olsunlar ki benim tanıdığım solcular başörtüsüne gayet saygılı. Düşmansa direneceğim de dedim. Bence de boşa yapmışsınız. Başörtüme dil uzatanı, fikrimden ötürü senin kendi türbanına saygın yok diyeni, tutmadığım partiden ötürü beni başörtüden vurmaya çalışanı boş boş konuşanı burada rezil ederim nokta.
Bak ben sana kisiligine vs birsey demedim icerikli cevap verdim. sense beynimden girmis kafamdan cikmissin:) O yuzden bence devam etme daha fazla:) baya rezil oldum buarada tuh : (

Bak ben sana kisiligine vs birsey demedim icerikli cevap verdim. sense beynimden girmis kafamdan cikmissin:) O yuzden bence devam etme daha fazla:) baya rezil oldum buarada tuh : (
Başörtümü hafife aldığımı, başımdaki ayeti basit gördüğümü söylemek karakterime değil de nereme hakarettir? Sizi benim rezil etmeme gerek yokmuş zaten:)

Başörtümü hafife aldığımı, başımdaki ayeti basit gördüğümü söylemek karakterime değil de nereme hakarettir? Sizi benim rezil etmeme gerek yokmuş zaten:)
Ayy yastan vurdugumu soledin once sen diyenezsin dedin sonrada beynime hakaret ettin sonrada rezil ettim dedin:) ok

Burada haftalardır aynı yalanı tekrar Edip duruyorlar. Duzenli olarak bunlar bir kereden bir şey olmazci, bunlar tacizi tecavüzü hoş görüyor diyorlar.
Kimseye beddua etmiyorum ama laf çarpıtarak, yalan söyleyerek, iftira atarak kim kişi ve kurumlari karalamaya çalışıyorsa yanına kalmaz elbette.

O hanımefendi böyle bir şey söylemedi. Biz de bir kereden bir sey olmazci değiliz.

2.02 den itbaren dinleyin ..
Bir kere rastlanmış olması ensarın kötü olduğunu göstermiyormuş..
Yersek tabi...

Siz üç nokta koymussunuz da ben soyleyim Ama öteki taraftan bunu yapan kişiye sıfır toleransla hukuki takibi yapacağız diye devam ediyor cümle. Kadın defalarca, bu olayın takipçisi olduğunu, tolerans gosterilmeyecegini, iyi hal indirimi yapılmayacağını söylüyor. Sonra bir yalancı geliyor bir kereden bişey olmaz dedi diye iftira atıyor diğerleri de videoyu hiç izlemeden inanıyor. Siz bir yalanı hepimiz söylersek o dogru olur diye falan mı düşünüyorsunuz.

Bir kere bu vakıfta böyle bir olaya rastlanmış olması tüm vakfı karalamaya gerekçe olmaz.

Bu sözün neresi hukuka aykırı, neresi etiğe aykırı? Bak ufak bir araştırma yaptığımızda (araştırma diyorum ama kusura bakmiyorsunuz inşallah, zira pek alışkın değilsiniz) iyi Parti'nin içinden terörist çıktığını görüyoruz aynı şekilde Kılıçdaroğlu'nun danışmanınin da terörist çıktığını görüyoruz. Ne yapalım terörist çıktı diye bu partileri mi kapatalım.

Allah kimseyi kendi adayının bir kadına attığı "abazayim gel" mesajı varken, kadının dava açtığı ve bir miktar para ödenerek davanın kapandigi gün gibi ortadayken, laf çarpıtarak, yalan söylerek muhalefet yapmak zorunda bırakmasın. Eleştirinin de, muhalifligin de bir duruşu vardı. Hiç ettiniz.
Sizi tebrik ederim ne güzel yazmışsınız ama ne fayda cımcızcılar gelir seçer ve başlarlar yerden yere vurmaya
Özellikle son paragrafı defalarca bende yazmak istedim yazma cesaretinde bulunamadım zira benim yazmadığım haber üzerinden paylaştım diye neler yazdılar :KK17:

Sizi tebrik ederim ne güzel yazmışsınız ama ne fayda cımcızcılar gelir seçer ve başlarlar yerden yere vurmaya
Özellikle sok paragrafı defalarca bende yazmak istedim yazma cesaretinde bulunamadım zira benim yazmadığım haber üzerinden paylaştım diye neler yazdılar :KK17:
Aynen az once bu konu uzerıne yorum yaptım bende.. Hazmetmesı zor tabi

X