Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yalniz bu sokağa çıkın sözü 15 temmuzla ilgili degildi.
Ya olaylardan haberiniz yok boş atip dolu tutmaya çalışıyorsunuz.
Diger sozleri ise iktidari destekleyenler söylüyor.
Gezi olayları içindi neyi kasettiğinizi anladım ama siz anlamamışsınız

Hee bu arada 16 senedir gazetecisinden tutun askerinden herkes tehditle susturuldukları ve şakşakcı oldukları için incede onların dilinden konuşuyor ne yapsın Ada'm tehditi bu ülkeye getirmedi getirenler belli halkımız seviyor öyle liderleri:KK66: eeeeyyyy kardeşim
Tam şimdiki chp( esas chp bu değildi) kafasıyla verilmiş bir cevap
Yanlışa yanlış demeyen akp seçmenini koyun cahil diye etiketlersiniz
Kendinizde aynısını yapıyorsunuz
Mesela erdoğan uber konusunda hata yaptı
Taksicilerin oyu için stratejik bir hamleydi
Bence yapmamalıydı
Körü körüne savunan hangi parti seçmeni olursa olsun cahildir
Oyları geçersiz sayılsın istediğimdir
Hepimiz birine oy vereceğiz
Ancak yüzde yüz doğrudur diye değil
Hatalarınıda farkederek
Akıl süzgecinden geçirerek
Hiçbiri ideal değil
Kötünün iyisini arıyoruz
Sürekli haklı gösterme çabası komik

Hakaret edilirse yalan yanlış haberler lanse ediliyorsa Ne yapacak sessiz mi kalacak
Siz olsanız sizde hakkınızı ararsınız gücünüzün yettiği yere kadar
Sizde şu var erdoğanı eleştiriyorsunuz yerden yere vuruyorsunuz aynısını ince yapınca önce erdoğana bak oluyor tamam biz baktık gördük sizde bakın eleştirdiğiniz bütün vasıflar kendi cb adayınızda da var
İnce benim babamın oğlu değil ilk kıvılcımı saygı değer reisiniz ateşledi Ada'm üretim deDi ekonomi deDi eğitim deDi hoppp reisiniz bir anda haraketler savurmaya başladı eyyyy ince diye sizin reisiniz Nasıl hakaret karşısında Hakkı'nı aramak gibi bir hakka sahipse benimde Cumhur Başkan'ı adayım tabiki Hakkı'nı arıycak sessizmi kalsın Ada'm :KK66: en basit yandaş satılmış haber bültenlerinin siz adaletli davrandığını düşünmüyormusunuz lütfen biraz objektif bakın

Yooo konudan konuya atlamıyorum siz Ince bu ülkeyi yönetir mi dediniz ben de ülke yonetmenin kriteri nedir diye sordum.
Tayyip Erdoğan da doğduğu günden beri cb degil zaten farkındaysanız.
Yani siz diyorsunuz ki
Erdoğan sonradan öğrendi incede cumhurbaşkanı olabilir
Bu yüzden benim adayım ince?
Siz açıklayın mesela yanlış bir söylemde bulunduysam neden ince?

Benim annem başı kapalı bir kadın yerde sürüklendiğini hiç hatırlamıyorum.
Hayır şu sürüklenme olayı tam da akp iktidara gelmeden önce gündeme geldi ne ilginç degil mi ?
Sanki daha önce kapalı hiç yokmuş gibi bu ülkede bu sòylemin sadece 2002-2003 döneminde ayyuka çıkması ne ilginc.
Hani şu kabataşta deri giyimlilerin kadının üzerine işemesi gibi aynı.
Ya her sortluda dovulmedi provoke amacli dahi olsada..her kapali yerde mi suruklendi dedim? Valla ben yakindan arkadaslarima sahit oldum o zaman. Annenle isleri yoktur zaten o zaman okula gidenleri istemiyolardi.. ha birde askeriyeye igne takarsan almiyolardi.. no igne

İnce benim babamın oğlu değil ilk kıvılcımı saygı değer reisiniz ateşledi Ada'm üretim deDi ekonomi deDi eğitim deDi hoppp reisiniz bir anda haraketler savurmaya başladı eyyyy ince diye sizin reisiniz Nasıl hakaret karşısında Hakkı'nı aramak gibi bir hakka sahipse benimde Cumhur Başkan'ı adayım tabiki Hakkı'nı arıycak sessizmi kalsın Ada'm :KK66: en basit yandaş satılmış haber bültenlerinin siz adaletli davrandığını düşünmüyormusunuz lütfen biraz objektif bakın
Objektif.. AA... O da ne:)

Benim bakış açımda bu aslında
Yani ben mini eteğimle okula girerken kimse çoğunluğu müslüman ülkede böyle giyinemezsin demezken başörtüsüne karışmak iki yüzlülüktü
Ben kafasının içine bakarım bikinimi giymiş çarşafmı çokda umrumda olmaz
İnsanları yargılamanın kriteri giyimi dolaysıyla inancı olmamalı
Aynen bu iste.. ama bunu burda bile dersen suclu oluyosun nerdeyse:)

Oda eyyyyy Erdoğan diyecek o zaman
Eyyyy kaşar gazeteciler eyyyy temel paşa demeyecek

Yani siz diyorsunuz ki
Erdoğan sonradan öğrendi incede cumhurbaşkanı olabilir
Bu yüzden benim adayım ince?
Siz açıklayın mesela yanlış bir söylemde bulunduysam neden ince?

Ben açıklarsam siz de açıklayacak mısınız ?

Peki mesela iyi bir eğitimci ve biz egitimcilerin halinden anlayacağını düşünüyorum .
Mesela ekonomi ile ilgili açıklamaları beni umutlu düşünmeye sevk ediyor.
Mesela siyaset bilmeyen biri degil,siyasetin icinden ve bu da bir artı.
Mesela bana göre en gecerli sebep ATATÜRK ilke ve inkılaplarına bağlı,Atatürk'ü onun bunun kirli ağzına meze etmeyecek kadar net bir insan.
Mesela tarikat,şeyh,şıh gibi zirvalara pabuç bırakmayacağına eminim.
Mesela dioloması var ???
Evet sizi dinliyorum.

*bu arada cevap yazamayabilirim mesaim başladı okuldayım :)

Oda eyyyyy Erdoğan diyecek o zaman
Eyyyy kaşar gazeteciler eyyyy temel paşa demeyecek
Erdoğan'ı taklit etmek zorunda değil gazeteciler derken kimi kastettiğini çok iyi biliyorsunuz hepimiz biliyoruz kadın çatır çatır AKP'yi savunuyor gazetecilik bumu yaNi Bankasya'dan kredi filan neyse daha fazla uzatmıycam iyi günler

Ya her sortluda dovulmedi provoke amacli dahi olsada..her kapali yerde mi suruklendi dedim? Valla ben yakindan arkadaslarima sahit oldum o zaman. Annenle isleri yoktur zaten o zaman okula gidenleri istemiyolardi.. ha birde askeriyeye igne takarsan almiyolardi.. no igne

Sen anlamazsın çekil aradan:KK66:
Hay Allah sabah sabah guldurdunuz benı.. Saygılar:KK66:

Erdoğan'ı taklit etmek zorunda değil gazeteciler derken kimi kastettiğini çok iyi biliyorsunuz hepimiz biliyoruz kadın çatır çatır AKP'yi savunuyor gazetecilik bumu yaNi Bankasya'dan kredi filan neyse daha fazla uzatmıycam iyi günler
Size de iyi günler zira daha önemli işlerim var :emir_bebek:

Eşim Ankara gatada oldu İstanbul daha yoğun demekki
Hastaneden ziyade doktor önemli artık
Tüm hastanelerin imkanları yakın işini bilen doktor az

Eşinede geçmiş olsun,aslında Ankara daha yoğundur il dışından gelenlerin yoğunluğu fazladır orada.

Bildirimin sebebi benim :)

Gördüm şimdi mesajını:))

X