Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sizin icinizde carsaf yirtan teyzelere ne demeli???
Basortuyu silecegini soyleyenlere???

Kim yalan söylüyorsa: Allah onu cezalandırsın. Hangi 3 harfliden (CHP MHP HDP AKP) olursa olsun.

Sizin icinizde carsaf yirtan teyzelere ne demeli???
Basortuyu silecegini soyleyenlere???
Korkmayın başörtüsü bu saatten sonra kaldırılamaz. Darbeye direndiysek buna da direniriz çok mu zor korkmayın bu kadar?
Teyzeler en azından gebermemizi dilemiyorlar.
Ben kendim türbanlıyım ayrıca:)

Korkmayın başörtüsü bu saatten sonra kaldırılamaz. Darbeye direndiysek buna da direniriz çok mu zor korkmayın bu kadar?
yine türban ve yasaklanma konusu bence toptancı yaklaşımdan bahsetmişti arkadaş aslında ama neyse...
Neden bu saatten sonra yasaklanamaz o günlerden bu günlere nasıl geldik sizce fikriniz nedir türban olaylarını en iyi anlatan videolardan biri atiyorum anlattığı günler ile bu günler arasında ne fark var sizce baş örtüsü yada türbanın artık yasaklanamaz şeklinde düşünmenize neden olan olayne
ha bana sorarsanız bencede artık yasaklanamaz diye düşünüyorum ama fikrinizi merak ettim

Son düzenleme:
Neden böyle bir demeç verdi İnce?
Yasalara göre şuanda erdoğan başkomutan
Sözlerini alkışladı diye böyle bir tehditi hakettiğinimi düşünüyorsunuz
Bence vatana ihanet etmediği sürece bir komutana böyle birşey söylenemez
Ki böyle tepki veren muharrem ince başından beri chp de değil mi ?
Askerle bu tür konuşmaları olan
Askerin çokk uzun süre desteklediği
Kimi zaman savunduğu
Orduya en yakın olan parti chp
Sırf sözde bi açık bulup bunun rüzgarını kullanayım diye böyle fütursuzca bi laf etti

Her dönemde belli sorunlar, problemler olur. O dönemdeki sorun da buydu. Bir daha ısıtıp önümüze koymazlar diye düşünüyorum. Hala gündeme gelmesinin sebebi; bu durumun mağdur edebiyatını yapan ve ekmeğini yiyen çok insan oldu. Gerçekten mağdur olan insanlar da oldu.
Onun haricinde bu yasağa insanların "iyi madem başımı açayım" gibi bir tepki göstermeyeceği aşikar. Kim gelirse gelsin bununla uğraşmaya cesaret edemez diye düşünüyorum.

Aslında seçim bildirgesi anlatıyor bir çok şeyi
Doğru strateji uygulasaydı chp nin şansı vardı bence
Ama nereden geldiğini açıklamadıkları bi emir vardı
Erdoğan hariç hepiniz birleşin ve gülü aday gösterin diye
Bunu hepsi kabul etmişti kılıçdaroğlu adayı açıklamadan önce nasıl bi aday çıkaracaksınız sorusunda gülü tarif ediyordu
Ta ki akşenerle görüşüp iyi parti bunu kabul etmeyene kadar
Yoksa hdp chp vs anlaşmıştı bu konuda
Akşener kendş adayını çıkaracağını söyleyince yollarını değiştirdiler fazla süreleride kalmamıştı
Kılıçdaroğlu kendisi kaybetmek istemediği için parti başkanı olmasını dahi engellediği güvenmediği inceyi aday gösterdi
Kürsüye çağırma şekli bile fecaatti
Kaybetmek için seçime girdi çıkarmış olmak için aday çıkardı

Ya surekli bildirim gelio girmiycem topice giriyorum.. bu turban olayi turkiyede donem donem bi yasaklaniyi bi yasak kalkiyo.. tarihe bak..

Asker siyasete karışamaz.
Karışmamalı.
Fevzi Çakmak Mustafa Kemal ATATÜRK'e bazı bakanların çalışma şeklini beğenmiyorum dediğinde, Atatürk o halde apoletlerini çıkar ve siyasete atıl ama bu vazifenle bu yorumu yapman doğru değil demiştir.

Ayrıca Sayın Erdoğan o konuşmasını başkomutanlık mevkisini ilgilendiren bir konu için değil siyasi bir eleştiri için yapmıştır.
Dolayısıyla herkese eşit mesafede durması gereken bir ordu komutanının muhalefetin eleştirildiği bir konuşmayı alkışlaması etik degildir.

Ya surekli bildirim gelio girmiycem topice giriyorum.. bu turban olayi turkiyede donem donem bi yasaklaniyi bi yasak kalkiyo.. tarihe bak..
Diyelim ki yasaklandı. Tamam biz de başımızı açalım mı diyeceğiz? İnsanlar bu konuda bilinçli artık. Darbeyi yendik şöyle yaptık böyle oldu deniliyor ama türban yasağı söz konusu olunca korkudan tir tir titreniliyor?
Ben türbanlıyım, böyle bir yasak artık gelmeyecek. Gelirse de korkmuyorum direnirim. Sırf bu korkudan tüm geleceğimi birilerinin eline teslim edecek değilim.

Yasin kac bilmem ama o zamanlara sahit olanlari dinledin mi hic:) bakma guldugume..

Evet ne iyi oldu paylaşmanız şimdi
Bir kereden bişey olmaz denip duruyor bunu ne manaya çekerek söylendiğinin farkında mısınız peki?
Şöyle söyleyim üst üste öğretmen vakaları duyduk maalesef öğrencilerine cinsel tacizde bulunduğu ile alakalı bütün öğretmenler için bunu düşünebilir misiniz?
Burada da vakıfta rastlanmış olayı oradaki herkese mal edemezsiniz Hepsine sapık muamelesi yapamazsınız anlatılmak istenen o

Yasin kac bilmem ama o zamanlara sahit olanlari dinledin mi hic:) bakma guldugume..
Evet bizzat annem babam anlatır. Bu konuda video da izledim, o zamanki arşiv gazeteleri de okudum.
Ne yapayım yani ne demek istiyorsunuz anlamadım? Yeterki türban yasaklanmasın diye birilerine mi oy vereyim? Yasaktan korktuğum için mi oy kullanayım?
Yaştan vurmaya çalışmak hoş değil.

Etik değil bencede ama bu o lafları haklı çıkarmaz
Dediğim gibi vatana ihanet edenin apoletleri çıkarılır
Ki bu komutanı biraz araştırırsanız terörle mücadelede çok etkin kendisi
Tarihi boyunca chp nin ayakta kalmasına büyük katkısı oldu askeriyenin
O zamanlar gurur kaynağı idi?
Komutanın alkış tutması etik değil incenin söylediği çok daha fazlası
İnce nin cumhurbaşkanlığı yapabileceğini düşünüyormusunuz gerçekten?
Doğru adaymı sizce

Türban asla yasaklanamaz. Ailesinde türbanlı olmayan insan yoktur herhalde bu ülkede.
Bu sadece bir seçim politikası.
Hadi bana seçim vaadi olarak ekonomiyi düzelteceklerini ,yolsuzluğu ,rantçılığı yok edeceklerini belirtsinler.
Israile her seferinde sallayanlar Israil ile ticari anlaşmaları feshetsinler.
Hadi bana FETÖ'den mimli FETÖ'cü olduğu ayan beyan belli bakanları ihraç edeceklerini vaat etsinler.
Hadi bana Bülent Arınç 'ı Melih Gökçek 'i tıpkı diğer FETÖ'cüleri hapse attıkları gibi atacaklarını süründüreceklerini gerekirse idam edeceklerini açıklasınlar.
Biz yıllarca FETÖ devlet kademelerini ele geçiriyor dedikçe siz dinsizsiniz diyenler,Türkçe olimpiyatlarını düzenleyenler, adlarına para bastiranlar,geeeeel artık bitsin bu hasret diyenler bana/bize bir açıklama yapsınlar ki samimiyetlerine inanalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…