Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Birşey sormak istiyorum. Siz şuan ki örtünmeyi normal bulmuyor musunuz?
Buradaki örtünme tarzının BENİM dinimde yeri Yok. Bunu belirtmeden geçmek istemedim. Bu tarz örtünmede maalesef ki bazı kanunlardan sonra oluştu. Annem iğne ile bazı kurumlara giremiyordu ve başını bu şekilde bağlaması gerekiyordu artı saygı göremediği için kurumlarda belli işleri varsa bu şekilde örtünmek zorunda kalıyordu. Tartışma olsun diye belirtmiyorum. Sadece söylemeden geçemedim.
Arkadaşlar isteyen istediğini yapar örtünür veya örtünmez inanç meselesi ... kimin nasıl kapandığınında pek bir önemi yok yani bir chp li olarak saygı duyarız ,önemli olan kişinin kendisi iç guzelliği yoksa dıştan kapanmış ,açılmış heçççççç önemli deil.

Bence konu dağılmadı, aslında konuyla ilgili karşılıklı görüş yazmanız da iyi oldu, yaşanan acılarda bilinsin.

Az buz bir acı değildi be Mune. Üstüne utanç... sünniyim ben.. yıllarca "nerelisin ? " sorusuna cevap veremedim bir Sivaslı olarak. Çünkü ne zaman versem, "yananlardan mısın yakanlardan mı ? " sorusuna maruz kaldım..
Acısını da utancını da tarif etmek mümkün değil işte.. olmasaydı keşke...

Az buz bir acı değildi be Mune. Üstüne utanç... sünniyim ben.. yıllarca "nerelisin ? " sorusuna cevap veermedim bir Sivaslı olarak. Çünlü ne zaman versem, "yananlardan mısın yakanlardan mı ? " sorusuna maruz kaldım..
Acısını da utancını da tarif etmek mümkün değil işte.. olmasaydı keşke...

Doğru valla haklısın ne diyeyim, inanç, mezhep, siyasi görüş ayrımım olmadı hiç, insana insan olduğu için değer vermeli düşüncesindeydim her zaman ama maalesef öyle şeyler yaşandı yaşanıyor ki, insanlığımızdan utanır hale getiriliyoruz, oysa senin ne suçun var :KK43:

"masum"bir gelenekten kastınız nedir?
şuan tesettürlü kadınlar masum bir niyetle mi örtünmüyor bunu mu demek istiyorsunuz?
ben yazma örtüp de saçı gözüken kimseyi görmedim şu güne kadar.. bahsettiğiniz şey daha sonradan bir aksesuar gibi eşarp takanlarda vardı. ki hala daha böyle olanlar var bizzat tanıdığım
Ne kadar kıl bir yaklaşım kıllı görününler masum görünmeyenler Arap :bicak:
Tövbe estağfurullah nereden geldim ben buraya yine:kızgın:
En iyisi devamını okumayim ben

Vallahi ben kendi adıma meral akşeneri de dinliyorum.. Hatta birkaç paylaşımım da oldu... :) o kadını ben teyzeme benzetiyorum .. Öğretmen bir teyzem var... :) seviyorum ben akşeneri...Bu akşam fox da izledim.. Kadın çok fenaaa:) korkusuz bir kadın... Eğer ince olmazsa akşeneri kesinlikle desteklerim.. Hayırlısı olsun.. Akşenerin deyimiyle şu Erdoğangillerden kurtulalım :) çpk güldüm ben ya:)
Kurtulamazsiniz ancak defolup gidersiniz bu ulkden duydunuz mu avucunuzu yalayinnnn daha cok erdogangil goreceksiniz hahahahahah cok guluyorum sizlere catlayinnnnn geberinnnn yarilinnnn durmal yok yolaaaa devammmm haydi size gule guleeeee ancaaaaa yuruuuuuu

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin hiçbir vatandaşını kovmak veya ölmesini dilemek sizlere yakışmıyor.

Siyasi düşünceler sizleri ne hale getirdi görün artık. Ne için bu nefret söylemleri? Yarın hiçbiri siyasi olmayacak, hepsi emekli olacak geçmişteki siyasetçiler gibi, siz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, siz var olacaksınız ama, aynı mahallede komşu olacaksınız, aynı aileye akraba olacaksınız, aynı derde, aynı sevince ortak olacaksınız, siyasi görüşünüz olsun, olsun ama bunu vicdan ve merhamet duygularınızı yitirmeden dile getirin lütfen.

Kurtulamazsiniz ancak defolup gidersiniz bu ulkden duydunuz mu avucunuzu yalayinnnn daha cok erdogangil goreceksiniz hahahahahah cok guluyorum sizlere catlayinnnnn geberinnnn yarilinnnn durmal yok yolaaaa devammmm haydi size gule guleeeee ancaaaaa yuruuuuuu
Her zaman ki gibi seviye yerlerde hatta magma tabakasında!!! Eğitimsiz , cahil !
Seviyeli bir şekilde fikir paylaşmak yok ancak sokak ağzı NİYEYSE!!!

Birde iki kızın varmış! Beddua ederken hiç mi Allah korkun yok! Ramazan ayında birde ağzından saçtığın nefrete bak! Allah sizin gibilerden korusun vatanımızı! Dinden soğuttunuz insanları !

Sağol canısı,İstanbul'dayım ben gata bildiğin gibi değil artık,çok fazla yoğunluk ve hasta varmış..
Öncelik kanserli hastalar dedi doktor,devlet hastanesi yada sigortada yaptırabilirsiniz dedi..
Niye gideyim oraya kendi hastanem varken(O ESKİDENDİ)
Dışarda 4000 tl istediler bide..
Eşim Ankara gatada oldu İstanbul daha yoğun demekki
Hastaneden ziyade doktor önemli artık
Tüm hastanelerin imkanları yakın işini bilen doktor az

Muharrem İnce hakkındaki görüşleriniz değişti mi acaba şu son 1 ayda merak ettim? Asla yargılamıyorum görüşünüzü sadece seviyeli şekilde soruyorum.
Afrindede görev yapmış ömrünü orduya adamış komutana apoletlerini sökeceğim diyerek benim için ipini çekti muharrem ince

Yalan söyleyerek muhalefet yapmak sizde huy mu? Sizin içinizden bir kişi bir yalan uyduruyor hepiniz papağan gibi onu tekrarlıyorsunuz. Duydugunuz bir sözün doğruluğunu araştırmamaya yemin mi ettiniz?

Sen bana "bir kereden bir şey olmaz" sozunu getir ben ak Parti'ye oy vermeyeceğim.
Ama kaynak getirmezsen sen yalancı olduğunu, bakana iftira attigini ve burda dezenformasyon yaptığını kabul edecek misin?

"Kötü niyetli insanlar,bazı işleri suistimal edebilen insanlar her zaman olabiliyor.Bir kere rastlanmış olması hizmetleri ile önplana cıkmış kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz... Alın başa sarıp sarıp izleyin.
Sakın ama öyle demek istemiyor şöyle demek istiyor falan diye başlamayın olur mu...
Ne dediği gayet açık.

Gazeteci-Yazar Hüseyin Gülerce, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin FETÖ bağlantılarına ilişkin ilginç detaylar açıkladı. Gülerce, FETÖ'nün İnce'yi, 2006-2007 yıllarında Bosna-Hersek'e götürdüğünü belirterek, "İnce döndüğünde orada yaşadıklarını aktardı. 'Öğretmenlerin fedakârlıklarını gördük. Müslümanların kazdığı siperleri gördük' diye yaptığı işleri ballandıra ballandıra anlattı. Götüren kişiler FETÖ'nün il imamı, yanında da birkaç tane İnce'nin tanıdığı esnafı almışlardır. İnce bunu bu güne kadar söylemedi. Benim İnce'ye sorum şu; 'siz bu yapı tarafından 10 yıl kadar önce Bosna-Hersek'e bir ziyarete götürüldünüz mü? Bu yapının organize ettiği bir ziyaret miydi ailenizle mi gittiniz?" dedi.

Gülerce, Muharrem İnce'nin FETÖ bağlantısını anlattı "FETÖ İnce'yi Bosna Hersek'e götürdü"

MUHARREM İNCE'NİN EKİBİYLE ORTAK ÇALIŞTIĞINI ANLATTI
Yalova milletvekili olan ve 30 Mart 2014'teki yerel seçimlerde CHP'nin Yalova seçimlerini kazanması için kirli ittifaklar kuran İnce'nin FETÖ'den bile medet umduğu ortaya çıktı. Gülerce, FETÖ'ye ait, Mina öğrenci yurdunda örgütün il imamı Tayfun Tuna ve yardımcısı Aydın Kahveci'nin Muharrem İnce'nin ekibiyle ortak çalıştığını anlattı.

488

'1 YILDAN FAZLA ÇALIŞTI'
Gülerce, İnce'nin FETÖ dershanelerinde çalıştığını da sözlerine ekledi. İnce'nin 1989'de Kars ya da Ardahan'a tayininin çıkmasının ardından yanına geldiğini belirten Gülerce, İnce'nin kendisine, "Doğuya gitmek istemiyorum. Kalmak istiyorum. Onun için dershanenizde bana iş verir misiniz" dediğini anlattı. Gülerce, İnce'nin bunun üzerine, FETÖ'nün dershanelerinde 1 yılı aşkın çalıştığını belirtti.

:KK57::skandal:Şimdi fetonun has adamı incemiymiş:super:neyse benim uykum geldi ben kaçar yarın görüşürüz kızlar :uykucu:

Hı hı evet İnce'ymiş.
Gel artik bitsin bu hasret diyen de Ne istediler de vermedik diyen de İnce'ymiş.
Dublaj yapıyormuş sayın Erdoğan'a

Afrindede görev yapmış ömrünü orduya adamış komutana apoletlerini sökeceğim diyerek benim için ipini çekti muharrem ince
Benim icin bir anlamı basindan bile yoktu fakat dediginizde çok haklisiniz. Sirf muhalefet icin sacma sapan vaatler veriyor en buyuk ve affedilmez olani da bu!!!!
Apolet sökme
Kanal İstanbulu durdurma
3. Havalimanina diklenme
Trtyi basma

Bunlar nedir allah aşkına icindeki sakladiklarini biraz daha kussa mazallah. Belkide basa gelse Suriye gibi sunni alevi catismasi cikar.

Usluba bak bu devranın sonsuza dek böyle gideceğini sanıyor, bize avcunu yala diyenler yeni iktidarı ilk siz yalayacaksınız. Huyunuz bu.
Kimin vatanından kimi kovuyorsun, 15 yılda tapu aldınız. Biz 90 yıllık Cumhuriyetiz:)
Ah seviye görgü kuralları yerlerde. Varoş kenar mahalle ağzı. Herkes konuşmasında kendisini yansıtır:)

Bir de bunlarla oyumuz bir.
Aynı şahısa oy verecek arkadaşlar, bakın sizinle aynı fikirde ne düşünüyorsunuz? Ben olsam bu kadınla aynı tercih yapmaya utanırdım ki geneli böyle. Gerçi siz içinizden okurken oh iyi demiş bile demiş olabilirsiniz. Sizinki ayrıştırmayı sever nasılsa:)

Son düzenleme:
Usluba bak bu devranın sonsuza dek böyle gideceğini sanıyor, bize avcunu yala diyenler yeni iktidarı ilk siz yalayacaksınız. Huyunuz bu.
Kimin vatanından kimi kovuyorsun, 15 yılda tapu aldınız. Biz 90 yıllık Cumhuriyetiz:)
Ah seviye görgü kuralları yerlerde. Varoş kenar mahalle ağzı. Herkes konuşmasında kendisini yansıtır:)

Bir de bunlarla oyumuz bir.
Aynı şahısa oy verecek arkadaşlar, bakın sizinle aynı fikirde ne düşünüyorsunuz? Ben olsam bu kadınla aynı tercih yapmaya utanırdım ki geneli böyle. Gerçi siz içinizden okurken oh iyi demiş bile demiş olabilirsiniz. Lideriniz ayrıştırmayı sever nasılsa:)
Gel de Aysun Kayacı'ya hak verme.
Birileriyle Aynı oyu kullandığına yanma.
Avamlıltan gebermek diye bir şey olsaydı keşke.

Ya şey soracağım, Atatürk'ü profil fotografı yapmışsınız iyi hoş da, desteklediğiniz insan Atatürk ve Inönü için iki ayyaş dememiş miydi?
Lozan'ı hezimet olarak gören birini destekliyorsunuz. (Seçim zamanları da Lozan'a zafer diyor, kendisi bu konuda 100 kere fikir değiştirmiştir)
Bu konularda fikriniz nedir? Desteklediğiniz şahıs sizce Atatürk'e ne kadar sevgili ve saygılı?

Not: Chp de Atatürkçü değil, Gılışdar da şöyle bla bla kabul etmiyorum. Konumuz desteklediğiniz kişi.

Pardon burada aktifsiniz gördüğünüz halde neden soruma cevap vermiyorsunuz? Söyleyin biz de aydınlanalım?

Gel de Aysun Kayacı'ya hak verme.
Birileriyle Aynı oyu kullandığına yanma.
Avamlıltan gebermek diye bir şey olsaydı keşke.
Avamlık ne kelime. Kenar mahalle dilberi:)
Aysun Kayacı'yı ben de bu sıralar çok anıyorum..

Tarihin her dönemde böyle, onun tabiriyle baştakini ya(ğ)layanalar olmuştur. Iktidar değişsin bizden çok desteklerler :KK70: Genelde güce aşıklar, belli bir ideolojileri yok. Hayır hafızaları da yok 7 haziranı çabuk unutmuşlar :KK70:

X