Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Doğrudur henüz şaha kalkmış değiliz.
Bilmem ki kimler engel oluyor....................
Kimsenin engel olduğu yok valla tüm yetki ellerinde KHK lar bilmem neler.... Ha şaha kalkan birileri var o ayrı mesele tabiki yüzüklerin efendisi hayaldi gerçek oldu.

Onlar müthişti ama artık beyaz eşyaların en uzun ömürlüsü 10 yıl o da zorlaya zorlaya, dış kasaları paslanırdı ama motor aksamına hiçbirşey olmazdı, tam otomatik çamaşır makineleri vardı toç denirdi, ne günlerdi ah ahhh.

Bence de eskiden daha güzeldi, bir kere yediğim domates gerçek domatesti, dışını soyarken akan suyu elleri kabartırdı, şimdi öyle mi?

İnsanlar emekli parasıyla ev yapabilecek konumdaydı, hayal değil gerçek, ben o devirlerde yaşadım çünkü, baba çalışır bir eş, 4 çocuğu gül gibi geçindirirdi, paranın bereketi vardı, öyle bereketliyi ki ay sonunda anne tüm ihtiyaçlar sonrası arta kalan parayla gidip koluna 22 ayar bir bilezik alabilirdi, komşuluk vardı, sen şucusun bucusun denmezdi, evde birşey kızartırdın, yan komşuna koktu diye bir tabak da ona götürürdün, buzdolabı mı alacaksın ya da mobilya, esnaf zaten yöre halkını tanırdı, giderdin beyaz eşyacı Ahmet abiye benim hanım şu çamaşır makinesini beğenmiş derdin, yapardın senedi alırdın makineyi, taksidi geciktirmek zorunda mı kaldın, Ahmet abiye gider beni biraz idare et derdin sıkma canını deyip sırtını sıvazlar büyüklüğünü gösterirdi, kapı önünden bavulla geçen kazakçı Mehmet abi gür sesiyle bağırırdı kazaaaaaakkkçııııı mahalleden Ayşe abla, Hüsniye teyze fırlar kazak tişört etek bakar beğendiklerini alır, haftaya uğra Mehmet efendi parasını haftaya vereceğim derdi, güzel günlerdi o günler, kimsenin kimseye öfkeyle bakmadığı, hasta komşuya bir tas çorbayla koşulan, bayramlarda komşum deyip bayramlaşılan, yediğin lokmaların lezzeti ve bereketi olan günlerdi.

Garibanlık yok muydu vardı elbet ama kimseye garibanlığı hissettirilmezdi, herkes karınca kararınca üç beş toplar yardım ederdi, hoş şu anda da herkes villa da oturmuyor, eskiye nazaran zenginle garibanın arasındaki fark iyice açıldı maalesef.

Şimdikiler tadını bilmez o günlerin, tercih etme şansı sunsalar beni 90'lı yıllarda indirin derdim.

Sen dedin kendi buzdolabınızın resmini çekin diye. littlewaterspirit ben çekeyim deyince niye hayır koyma dediniz.

50 sene önce bizim evde buzdolabı vardı. Ne kadar refah içindeymişiz.
Ne günlerdi. Birlik beraberlik içinde ayrışmadan yasiyorduk. 15 yaşımda sokakta kız erkek demeden top oynar ip atlardık. Küçücük çocuklar sokaktaydı. Kediler köpeklerle büyüdük.

Resmen okurken o yılları yaşadım resmen

@Mune,ahretliğim burnunda et ve kemikle ilgili sorunu vardı,tıkanıyor nefes alıp verirken..
Ameliyat dedi doktor'da sıra gelmiyor ki bize maalesef,kanserli hastalar çoğunluktaymış..

@Mune,ahretliğim burnunda et ve kemikle ilgili sorunu vardı,tıkanıyor nefes alıp verirken..
Ameliyat dedi doktor'da sıra gelmiyor ki bize maalesef,kanserli hastalar çoğunluktaymış..

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin hem eşine hem tüm hastalara, evet maalesef cerrahi operasyonlarda aylarca sıra beklemek zorunda hastalar, Allah yardım etsin

Arkadaş hiç mi ironiden anlamazsınız?
Şaka mısınız anlamadımki.

Ayrıca bana "sen" mi "siz" mi diye hitap edeceğinize karar verin de öyle laf sokmaya çalışın bence.
Selametle !
Bu ironi değil arkadaşım sen dedin internet capsi değil gerçek resim istiyorum diye , gerçeği de var merak etme

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin hem eşine hem tüm hastalara, evet maalesef cerrahi operasyonlarda aylarca sıra beklemek zorunda hastalar, Allah yardım etsin

Kendi hastanemizde bunu yapamıyoruz artık maalesef,ortada doktor yok biliyormusun ya diğer olay yada mesleği bırakma diyim..
Amin sağol müdürüm inşallah geçer diyorum ..

Kendi hastanemizde bunu yapamıyoruz artık maalesef,ortada doktor yok biliyormusun ya diğer olay yada mesleği bırakma diyim..
Amin sağol müdürüm inşallah geçer diyorum ..
Geçmii olsun abla hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama geçen ay aynı ameliyatı eşim oldu
İşten izin alması sorun oluyor diye ricada bulunmuştu
Muayene olduktan iki gün sonra ameliyat oldu
Bu arada ameliyattan sonra naz niyaz tavan Allah yardımcın olsun :))

Sağol canısı,İstanbul'dayım ben gata bildiğin gibi değil artık,çok fazla yoğunluk ve hasta varmış..
Öncelik kanserli hastalar dedi doktor,devlet hastanesi yada sigortada yaptırabilirsiniz dedi..
Niye gideyim oraya kendi hastanem varken(O ESKİDENDİ)
Dışarda 4000 tl istediler bide..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…