Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Evet bende endişeliyim bu arada ben İst Bakırköy'de oturuyorum çok şükür Buranın halkı ne kiraya ev verdi nede sattı buranın halkı bu konuda aşırı milliyetçi parkta mahallede markette asla göremezsiniz ama gelgelim iş yeri Zeytinburnu of anam Offf bu arada Bakırköy belediyesi CHP yani buranın halkının yüzde 90 ı CHP o yüzden isteselerdi zaten prim yapan semte doldururlardı asla yapmadılar ohhh bir rahatız sorma arkadaşım keşke tüm ev sahipleri bunları yapsaydı
Bizde chp belediyemiz kaçak çalışanlar varmış eşim anlatıyor evet oraya geldiğimizde görmüştüm yol kenarlarında çimlerde oturuyorlar orda yaşıyorlar. Sanki hep ordalar. Keşke memleketlerine dönseler ama bedava kaynak bulmuşlar giderlermi birde oy kullanacaklar

Son düzenleme:
Evet bende endişeliyim bu arada ben İst Bakırköy'de oturuyorum çok şükür Buranın halkı ne kiraya ev verdi nede sattı buranın halkı bu konuda aşırı milliyetçi parkta mahallede markette asla göremezsiniz ama gelgelim iş yeri Zeytinburnu of anam Offf bu arada Bakırköy belediyesi CHP yani buranın halkının yüzde 90 ı CHP o yüzden isteselerdi zaten prim yapan semte doldururlardı asla yapmadılar ohhh bir rahatız sorma arkadaşım keşke tüm ev sahipleri bunları yapsaydı
Ben kendi adıma ev kiralamadim 3 kuruş fazla alayım diye. İş de vermiyorum ucuza çalıştırayım diye... gel gelelim onların varlığı bu ülkede çok kişinin ekmeğine yağ sürdü..
Ama ne yazık ki insanlar Hiç ölmeyecek gibi paraya tamah ediyorlar... ölüm var
Diyorum çevredeki esnafa işverrne oooooo benden evvel cennetlik hepsi...Ülkeme ayrı üzülüyorum, bir de bu kıblesi imanı para olmuşların yozlaştırdığı güzelim dinime ayrı...

Ben kendi adıma ev kiralamadim 3 kuruş fazla alayım diye. İş de vermiyorum ucuza çalıştırayım diye... gel gelelim onların varlığı bu ülkede çok kişinin ekmeğine yağ sürdü..
Ama ne yazık ki insanlar Hiç ölmeyecek gibi paraya tamah ediyorlar... ölüm var dı yorum çevredeki esnaflara oooooo benden evvel cennetlik hepsi...Ülkeme ayrı üzülüyorum, bir de bu kıblesi imanı para olmuşların yozlaştırdığı güzelim dinime ayrı...
Bende hiç maddi düşünmedim biz tekstilciyiz adamlar geldi karşımızda dükkan açtı Arap müşterilere çatır çutur mal satıyorlar bizde izliyoruz adamlar dükkanda kalıp dükkanda yiyorlar koca elbise yapıp 0.50 krş karla satıyorlar berbat ettiler piyasayı berbat

Bizde silivrideyiz kaçak çalışanlar varmış eşim anlatıyor evet oraya geldiğimizde görmüştüm yol kenarlarında çimlerde oturuyorlar orda yaşıyorlar. Sanki hep ordalar. Keşke memleketlerine dönseler ama bedava kaynak bulmuşlar giderlermi birde oy kullanacaklar
En kötüsü bu değilmi yıllardır diyoruz oy için bunlara bukadar rahatlık verildi ah ah şuan reisi dinliyorum öyle bir bağırınıyorki ooooo alkışşşş geliyor süper bişey Yaaa işi gücü Pensilvanya cahape sanki Pensilvanya bizi kandırdı komik Yaaa çocuğu bile bu devirde kandırmıyorsunuz benim 5 yaşında oğlum var valla kanmıyor:KK12:

En kötüsü bu değilmi yıllardır diyoruz oy için bunlara bukadar rahatlık verildi ah ah şuan reisi dinliyorum öyle bir bağırınıyorki ooooo alkışşşş geliyor süper bişey Yaaa işi gücü Pensilvanya cahape sanki Pensilvanya bizi kandırdı komik Yaaa çocuğu bile bu devirde kandırmıyorsunuz benim 5 yaşında oğlum var valla kanmıyor:KK12:
Aynen öyle dağdan gelip bağdakini kovmak dedikleri bu olsa gerek

Bizde chp belediyemiz kaçak çalışanlar varmış eşim anlatıyor evet oraya geldiğimizde görmüştüm yol kenarlarında çimlerde oturuyorlar orda yaşıyorlar. Sanki hep ordalar. Keşke memleketlerine dönseler ama bedava kaynak bulmuşlar giderlermi birde oy kullanacaklar
Anlayamadığım şu: Cumhuriyet Halk Partili belediye mi kaçak çalıştırıyormuş? Yoksa özel sektör esnaf mı? Belediye devlet kurumudur ve sigortasız kaçak insan çalıştırmaz.

Sn İnce yine pek bi ince ne diyorsunuz hanımlar “KAŞARLAR” kelimesi için

Çünkü kaşara kaşar denir... Nagihan Alçıyı kastetti.. Çok da güzel söyledi... Bir zamanlar Nazlı Ilıcak ne ise Nagihan Alçıda odur... Nazlı Ilıcak fetöden içerde... Nagihanda içeri girecek... Nagihan bankasyadan çektiği kredi ile yalı aldığından dolayı fetöcünün alasıdır.. Bana dokunmayan bin yaşasın taktiğini uygulayanlar çekecek.. Ve nagihan Alçı da çekecek.. İyi demiş.. Çokk doğru söylemiş... Hep siz mi görmezden geleceksiniz....Biraz da biz görmezden gelelim desteklediğimiz adayı.

Çünkü kaşara kaşar denir... Nagihan Alçıyı kastetti.. Çok da güzel söyledi... Bir zamanlar Nazlı Ilıcak ne ise Nagihan Alçıda odur... Nazlı Ilıcak fetöden içerde... Nagihanda içeri girecek... Nagihan bankasyadan çektiği kredi ile yalı aldığından dolayı fetöcünün alasıdır.. Bana dokunmayan bin yaşasın taktiğini uygulayanlar çekecek.. Ve nagihan Alçı da çekecek.. İyi demiş.. Çokk doğru söylemiş... Hep siz mi görmezden geleceksiniz....Biraz da biz görmezden gelelim desteklediğimiz adayı.
:KK9::KK9::KK9:

• Beğen
Reactions: H E
Teşekkürler... Biz de sizi çok alkışladık yürekten... Bir kereden bişe olmaz... Bu millet 16 yıldır çok şey duydu.. Bunu da duysun.. Sizin kulaklarınızı tıkadığınız her şeyi biz duyduk... Siz görmezden geldiniz .. Buna da kulak tıkayın.. Görmeyin.... Zor değil sizin için...

Siz değilmiydiniz Erdoğan kız dedi kadın dedi bu kadınları aşağılamaktır deyip sayfa sayfa yazan
Eee daha beterini söyledi ince
Ve bundan sonra bence bizler için tek kelime söyleme hakkı yok sizde anladım ne kadar boş savunucu olduğunuzu

Siz değilmiydiniz Erdoğan kız dedi kadın dedi bu kadınları aşağılamaktır deyip sayfa sayfa yazan
Eee daha beterini söyledi ince
Ve bundan sonra bence bizler için tek kelime söyleme hakkı yok sizde anladım ne kadar boş savunucu olduğunuzu

Hayırdır.? Oyunuzu inceye verecektiniz de nagihana kaşar dedi diye vazmıgeçtiniz.? Bırakın bu boş işleri... Nagihan Alçının vaziyeti ortada.. Saray yalakası bir gazeteci... Diplomayı erdoğandan daha çok sahiplendi.. Ne yapacağını bilemedi incenşn karşısında... Kaldı.. Güya aklınca inceyi alt edecekti.. Sırf Erdoğana yaranabilmek içindii.. Adam haklı...

X