Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Siz neye inanıyorsanız bizde ona inanmak istiyoruz aynıyız yani bunu anlaşmakta ne var hemen Mune filan ayıp ama size cevap vermek istemiyorum artık

Siz neye inanıyorsanız bizde ona inanmak istiyoruz aynıyız yani bunu anlaşmakta ne var hemen Mune filan ayıp ama size cevap vermek istemiyorum artık
Sizde maalesef aynı şekildesiniz derken aynı olduğumuzu mu söylediniz madem öyle neden maalesef dediniz
Aptal değilim ne ima ettiğinizi anladım düşündüğünüzü aynen size iade ediyorum

• Beğen
Reactions: H E
Pardon jeton şimdi düştü siz yanlış anlamışsınız herhalde yeni farkettim geriye döndükçe ben tahmin ettiğiniz gibi o kelimeyi kullanmadım siz neye inanıyorsanız bizde aynıyız demek istedim yani Nasıl açıklayım siz aynı biz aynı değişmez demek istedim ama bunu yanlış anlamışsınız kusura bakmayın kimseye burda bir parti lideri için asla o tarzda hakaret etmem benim terbiyem kaldırmaz

Anlamıyorlar anlamıyorlar anlatmak zorunda Değilim anlamak isterse anlasınlar yada Nasıl anlamak istiyorlarsa anlasınlar kafayı sıyırdım anladıda anlamadı anladıda anlamadı:temizlik::cool:

565 sayfa sadece bundan ibaret..
Kulaklarınızı tıkamışsınız anlamıyolar anlamazlar..cahil işte anlamıyolar.

Belkide anlamayan sensin hiç düşündün mü :KK66:

565 sayfa sadece bundan ibaret..
Kulaklarınızı tıkamışsınız anlamıyolar anlamazlar..cahil işte anlamıyolar.

Belkide anlamayan sensin hiç düşündün mü :KK66:
Tamam anlamıyoruz. Polimiğe girme Sonra banlanıyorsunuz en çok ben üzülüyorum şimdi kimle uğraşacam diye. Biz sizi seviyoruz ama siz bizi sevmiyorsunuz.

Biz diyoruzki şuan Erdoğan evet sonuç hiç yarın ince sonra Akşener Ali Mehmet vs vs kimseye kalmamış bu tc bu Erdoğan Sevda'sı nedir diyoruz tık yok dünya lideri vs vs değişiklik iyidir Can'ım ama bu seçim ama daha sonralarda olmıycak bu Ada'm bilin istedim babasının malı değil fani o fani fani fani

Çünkü kaşara kaşar denir... Nagihan Alçıyı kastetti.. Çok da güzel söyledi... Bir zamanlar Nazlı Ilıcak ne ise Nagihan Alçıda odur... Nazlı Ilıcak fetöden içerde... Nagihanda içeri girecek... Nagihan bankasyadan çektiği kredi ile yalı aldığından dolayı fetöcünün alasıdır.. Bana dokunmayan bin yaşasın taktiğini uygulayanlar çekecek.. Ve nagihan Alçı da çekecek.. İyi demiş.. Çokk doğru söylemiş... Hep siz mi görmezden geleceksiniz....Biraz da biz görmezden gelelim desteklediğimiz adayı.
Sevgili sinope boşuna kendini harab etme canım
Görende Erdoğan'ı haza İstanbul Beyefendisi sanır

Burada fetönün adamlarını koruyanları da gördük çok şükür
Anca bık bık :KK66:

Bu resmen kendi seçmenine hakarettir
Sizin aklınızla dalga geçiyor hala reis reis diye şakşaklıyosunuz
Görende Tayyip'den önce yiyeceklerimizi toprağa falan gömüyoruz sanar
Screenshot_20180605-171515.jpg

Bu resmen kendi seçmenine hakarettir
Sizin aklınızla dalga geçiyor hala reis reis diye şakşaklıyosunuz
Görende Tayyip'den önce yiyeceklerimizi toprağa falan gömüyoruz sanar Eki Görüntüle 2154352
Evet bugün duydum bende şaka gibi toprağa gömüyorduk yiyeceklerimizi resmen bunu söyledi buzdolabı deDi alkış yaptılar:KK48:

X