Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Laiklik neden var ki,kaldırın gitsin olsun bitsin..
Toptan kurtulalım hepimiz..
kaldırsınlar kocaları hepsini eve kapattığında 2.3. karıyı getirdiğinde çalışma özgürlükleri elinden alınıp eve kapatıldığında kocasız gezmeye gidemediklerinde oy veren bayanların karşıma geçip iyi oldu daha iyiyiz demesini dört gözle bekliyorum çünkü biliyorum diyemiycekler

kaldırsınlar kocaları hepsini eve kapattığında 2.3. karıyı getirdiğinde çalışma özgürlükleri elinden alınıp eve kapatıldığında kocasız gezmeye gidemediklerinde oy veren bayanların karşıma geçip iyi oldu daha iyiyiz demesini dört gözle bekliyorum çünkü biliyorum diyemiycekler

Ne hale geldik artık...

Bakın ben daha önceden de yazdım hepte yazacağım eğer Erdoğanın karşısında inanın bir tane basiretli aday olsa ,daha iyisini yapabileceğine inandığım bir aday olsa hiç düşünmem ancak adaylar ortada. Hatası var, yok demiyorum sadece kötünün iyisi .Bana ve arkadaslara oy
verin yeni kan dediğiniz adayın söylemleri kadar beni rahatsız eden bisey yok.Artı saraylım komşularımız hep amerika somurgesi altında hangisi ile barış halinde olalım ben diyorum ki kürtler ile bir sorunumuz yok.Yani benim hiç kürt düşmanım yok.Arti hem kürt hem alevi arkadasim var ben sünni ve türküm mesela.Ve arkadaşlarımı sünni _türk olacak diye ayırt etmiyorum.Ve hepsinide cok seviyorum ♡ Demirtasin ve avanesininde kürt olduğunu dusunmuyorum!!!onların kürtlerin hak ve özgürlüğünü düşündüğünede inanmıyorum. Ülkemizi bölmeye çalışana tahammül etmiyorum:kızgın:Bu bırakın tayyip Erdoğanı babam olsa farketmez. Allah cc bana ve benim gibi düşünenlere artı ülkemde vatanını hakkaniyetiyle düşünen hiç bir kardeşime yanlış kişiye oy vermeyi nasip etmesin.Diger bir konu ensar vakfı o videoyu 1_2 dakika izledim bir kargaşa var ama genel fikrimi soyleyim çocuklara ve hayvanlara uzanan eller kirilsin diller lal olsun.Hepimizinn kendi adayina oy vermek icin sebebleri ,diğer adaya oy vermemek ıçinde sebebleri var.Hepimiz için hayırlısı olsun.Vakit Türkiye vakti.Belkide dışarıda hastanede ,dolmuşta karşılaştığım tebessüm ettiğim (niyeyse bunu cok yaparim :) )sohbet ettiğim kişilerden birisinz ama burda düşman gibiyiz gerek yok.Burda 1 yada 2 kisi hariç (kim olduklarini sormayin) biriniz dahi ülkemiz için kötüsünü istemezsiniz buna eminim ♡ ben arada geleyim birşeyler yazayım kacayim. Az buçuk sizi sinirlendireyim sizde bize yapın minnos minnos geçinip gidelim:cool:Hepiniz Allah' a emanet olun .Ben Devam deyip kaciyorim:KK68:alıntıları geneline cevap verdim sanırım gözümden kaçan olduysa affola:KK22:

Bakın ben daha önceden de yazdım hepte yazacağım eğer Erdoğanın karşısında inanın bir tane basiretli aday olsa ,daha iyisini yapabileceğine inandığım bir aday olsa hiç düşünmem ancak adaylar ortada. Hatası var, yok demiyorum sadece kötünün iyisi .Bana ve arkadaslara oy
verin yeni kan dediğiniz adayın söylemleri kadar beni rahatsız eden bisey yok.Artı saraylım komşularımız hep amerika somurgesi altında hangisi ile barış halinde olalım ben diyorum ki kürtler ile bir sorunumuz yok.Yani benim hiç kürt düşmanım yok.Arti hem kürt hem alevi arkadasim var ben sünni ve türküm mesela.Ve arkadaşlarımı sünni _türk olacak diye ayırt etmiyorum.Ve hepsinide cok seviyorum ♡ Demirtasin ve avanesininde kürt olduğunu dusunmuyorum!!!onların kürtlerin hak ve özgürlüğünü düşündüğünede inanmıyorum. Ülkemizi bölmeye çalışana tahammül etmiyorum:kızgın:Bu bırakın tayyip Erdoğanı babam olsa farketmez. Allah cc bana ve benim gibi düşünenlere artı ülkemde vatanını hakkaniyetiyle düşünen hiç bir kardeşime yanlış kişiye oy vermeyi nasip etmesin.Diger bir konu ensar vakfı o videoyu 1_2 dakika izledim bir kargaşa var ama genel fikrimi soyleyim çocuklara ve hayvanlara uzanan eller kirilsin diller lal olsun.Hepimizinn kendi adayina oy vermek icin sebebleri ,diğer adaya oy vermemek ıçinde sebebleri var.Hepimiz için hayırlısı olsun.Vakit Türkiye vakti.Belkide dışarıda hastanede ,dolmuşta karşılaştığım tebessüm ettiğim (niyeyse bunu cok yaparim :) )sohbet ettiğim kişilerden birisinz ama burda düşman gibiyiz gerek yok.Burda 1 yada 2 kisi hariç (kim olduklarini sormayin) biriniz dahi ülkemiz için kötüsünü istemezsiniz buna eminim ♡ ben arada geleyim birşeyler yazayım kacayim. Az buçuk sizi sinirlendireyim sizde bize yapın minnos minnos geçinip gidelim:cool:Hepiniz Allah' a emanet olun .Ben Devam deyip kaciyorim:KK68:alıntıları geneline cevap verdim sanırım gözümden kaçan olduysa affola:KK22:
ben şunu anlamıyorum baykal konuşmayı bilmiyo dediniz oy vermediniz kılıçdaroğlu çoğundan duydum siz ne düşündünüz blmem ama alevi o kürt o deyip verilmedi ee muharrem ince patır patır cvp verip konuşuyo belgeliyo yaparım diyo daha iyi yerlee getitim ülkeyi diyo buna niye inanmıyosunuz Allah aşkına 16 senedir sömüren iyi chp yada başka parti hep kötü

verin yeni kan dediğiniz adayın söylemleri kadar beni rahatsız eden bisey yok.Artı saraylım komşularımız hep amerika somurgesi altında hangisi ile barış halinde olalım ben diyorum ki kürtler ile bir sorunumuz yok.Yani benim hiç kürt düşmanım yok.Arti hem kürt hem alevi arkadasim var ben sünni ve türküm mesela.Ve arkadaşlarımı sünni _türk olacak diye ayırt etmiyorum.Ve hepsinide cok seviyorum ♡ Demirtasin ve avanesininde kürt olduğunu dusunmuyorum!!!onların kürtlerin hak ve özgürlüğünü düşündüğünede inanmıyorum. Ülkemizi bölmeye çalışana tahammül etmiyorum:kızgın:Bu bırakın tayyip Erdoğanı babam olsa farketmez. Allah cc bana ve benim gibi düşünenlere artı ülkemde vatanını hakkaniyetiyle düşünen hiç bir kardeşime yanlış kişiye oy vermeyi nasip etmesin.Diger bir konu ensar vakfı o videoyu 1_2 dakika izledim bir kargaşa var ama genel fikrimi soyleyim çocuklara ve hayvanlara uzanan eller kirilsin diller lal olsun.Hepimizinn kendi adayina oy vermek icin sebebleri ,diğer adaya oy vermemek ıçinde sebebleri var.Hepimiz için hayırlısı olsun.Vakit Türkiye vakti.Belkide dışarıda hastanede ,dolmuşta karşılaştığım tebessüm ettiğim (niyeyse bunu cok yaparim :) )sohbet ettiğim kişilerden birisinz ama burda düşman gibiyiz gerek yok.Burda 1 yada 2 kisi hariç (kim olduklarini sormayin) biriniz dahi ülkemiz için kötüsünü istemezsiniz buna eminim ♡ ben arada geleyim birşeyler yazayım kacayim. Az buçuk sizi sinirlendireyim sizde bize yapın minnos minnos geçinip gidelim:cool:Hepiniz Allah' a emanet olun .Ben Devam deyip kaciyorim:KK68:alıntıları geneline cevap verdim sanırım gözümden kaçan olduysa affola :KK22:
Komsularimiz Amerikan somurgesi mi? Nerden anladin? Bir ulkenin guclu olmasi diger butun ulkeleri somurge yapmaz. Bizi Ortadogu'dan ayiran daha Avrupavari ve guvenli bir ulke olmamiz idi, gittikce onlara benziyoruz, o ayri. Yoksa bizim de Amerika'ya bir gobek bagimiz var ama daha henuz somurge olmadik.
Demek Erdogan basiretli ve cevrede onun gibi basiretli aday yok, he mi? Basiret kelimesini kullanirken anlamini biliyor muydun acaba? Basiret "ileri gorusluluk, dogruyu gorebilme" demektir. Onune gelenin kandirdigi, birgun dedigini ertesi gun yalanlayip tam aksini iddia eden, hergun baska hata yapan birine basiretli denmez. O degil 20-30 sene sonrasini, burnunun ucunu goremeyen bir lider demektir bu, ne basireti? :olamaz:

Son olarak yazdiklarina cevabim budur:

celladina-asik-olmussa-bir-millet_1119510_m.jpg

Komsularimiz Amerikan somurgesi mi? Nerden anladin? Bir ulkenin guclu olmasi diger butun ulkeleri somurge yapmaz. Bizi Ortadogu'dan ayiran daha Avrupavari ve guvenli bir ulke olmamiz idi, gittikce onlara benziyoruz, o ayri. Yoksa bizim de Amerika'ya bir gobek bagimiz var ama daha henuz somurge olmadik.
Demek Erdogan basiretli ve cevrede onun gibi basiretli aday yok, he mi? Basiret kelimesini kullanirken anlamini biliyor muydun acaba? Basiret "ileri gorusluluk, dogruyu gorebilme" demektir. Onune gelenin kandirdigi, birgun dedigini ertesi gun yalanlayip tam aksini iddia eden, hergun baska hata yapan birine basiretli denmez. O degil 20-30 sene sonrasini, burnunun ucunu goremeyen bir lider demektir bu, ne basireti? :olamaz:

Son olarak yazdiklarina cevabim budur:

celladina-asik-olmussa-bir-millet_1119510_m.jpg
:KK9::KK9:boşa dil dökme yorma kendini sabaha kadar anlat aynı tas aynı hamam olmaya devam etcekler

X