Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
İşte bu ince çizgiyi anlamıyorlar
Aynen öyle. Kendileri sayfalardır Muharrem İnce hakkında yazmadıklarını bırakmadılar. Ama biz diğerinin yorumu bırak nolur nolmaz diye ismini yazamıyoruz. Sorarlarsa çok özgürüz biz ülke olarak. Mutluktan ağlıyoruz yani o derece

Bu seçim bir nevi zeka testi kıvamında bir seçim olacak:KK45:
1 milyon 200 bin öğrenci LGS sınavına girdiler. Önce sınavın şekli değişti, cember geldi, nitelik geldi, adrese dayalı şeyedildi:confused: falan..
Sınav soruları sınav esnasında dışarı sızdırıldı dendi...
Şimdide sınav sonuçlarını açıklama tarihi değiştirildi. 22 hazirandan 26 hazirana alınmış. Yeğenim var yakinen takip ediyorum.
Bu kadar kötü, karmaşık ve aptal gidişe rağmen, bakalım % kaç akepeye oy verecek:KK34:

Ben vercem olurmu safımı değiştirdim artık:KK50:

Sonuç belli belli valla belli etlim var Pazar'da kalem dağıtmış AKP havalara uçuyor neden dedim bu sevinç bana inş Tayyip gelir diyor neden diyorum olsun ya ben seviyorum onu diyor şöyle baştan aşağı bir süzdüm haydi git 1 kilo et alda yiyelim diyemedim ne yapmışki Tayyip diyor bende ne yapmamışki dedim ve sustum gerek duymadım yani Allah'ın verdiği nefesi boşuna harcamayayım dedim

Öyle deme eltisi seviyor kadıncağız bırak sevsin..

Sonuç belli belli valla belli etlim var Pazar'da kalem dağıtmış AKP havalara uçuyor neden dedim bu sevinç bana inş Tayyip gelir diyor neden diyorum olsun ya ben seviyorum onu diyor şöyle baştan aşağı bir süzdüm haydi git 1 kilo et alda yiyelim diyemedim ne yapmışki Tayyip diyor bende ne yapmamışki dedim ve sustum gerek duymadım yani Allah'ın verdiği nefesi boşuna harcamayayım dedim

İnsanlar çok garipler davranıyorlar, korkuyorum...o_O

Bu seçim bir nevi zeka testi kıvamında bir seçim olacak:KK45:
1 milyon 200 bin öğrenci LGS sınavına girdiler. Önce sınavın şekli değişti, cember geldi, nitelik geldi, adrese dayalı şeyedildi:confused: falan..
Sınav soruları sınav esnasında dışarı sızdırıldı dendi...
Şimdide sınav sonuçlarını açıklama tarihi değiştirildi. 22 hazirandan 26 hazirana alınmış. Yeğenim var yakinen takip ediyorum.
Bu kadar kötü, karmaşık ve aptal gidişe rağmen, bakalım % kaç akepeye oy verecek:KK34:
Şuan büyük resmi ben de gördüm sanki. Aydınlanma yaşıyorum arkadaşlar :rolleyes:

Bugün pazara gidecem bakalım kısmetimde kalem çıkarmı acaba.:KK53:

Birde evlere gidiliyor ya hiç bana denk gelmedi gelmezde zaten.
Bizim güvenliği aşmak zor,içeri giremezler balka paertide olsa aynı durum..

Bugün pazara gidecem bakalım kısmetimde kalem çıkarmı acaba.:KK53:

Birde evlere gidiliyor ya hiç bana denk gelmedi gelmezde zaten.
Bizim güvenliği aşmak zor,içeri giremezler balka paertide olsa aynı durum..
Kalemi alırsan müzeye kaldır bakıp bakıp yadd edeceğimiz günler mutlaka gelecek

Tabi canım yüzde yüz öyle olur. Ne kadar candan ve açık sözlü teyze demez kimse :)))))
Aynen öyle reisleri kadının koluna dokunsa halkıyla ne kadar ilgili derler ince dokununca aa kadın asker arkadaşı mı dokunuyo diyolar onların gözünde namahrem ya böyle şeyler bide ama televizyona çıkıp bilmem neresinin bilmem nesiyiz demeyi bilirler

Eltimin okur ve yazarlığı yok yemin ederim yok eşi aldatıyor biliyor olsun döner dolaşır yine bu eve gelir diyor yemin ederim öyle hayat doluki onun kafasında yaşamak istiyorum bazen bu hayatı:KK70:
cahil olduğu her halukarda belli işte ne dersin ülkeyi soyanı kendini aldatanı tutuyo hala

Seni yemem merak etme mideme oturursun :KK70:

Valla sizin reisin ettiği hakaretlerin yanında deve de kulak
Bak 2.vaka diyorsun sizinkinin yaptıkları burdan uzaya 4 şeritli yol olur :KK53:
Hazmedemeyene soda var bebek:KK45:2 degil 3 daha buda aday olduktan sonrası ve bak aklıma geldi Amerikalılar vardi:KK45:

• Beğen
Reactions: H E
X