Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bak bunları inkar eden, doğru diyen yok.Amaca hizmet edilemedi.Keske edilse idi keşke hedeflenene ulasilsaydi.Ancak adamlar ülkeyi bölmeye çalıştı ve ben şu anki tavrı_davranisi bilirim.Bazen paranoyaklasiyorum acaba demirtaş gerçekten hapistemi yoksa değilmi? seçimden sonra çıkarılacak ya da söz verilen şeyler mi var diye korkmuyor değilim.Mecliste muhalefet olmalı ama hdp ve yanlısı ülkede bile olmamalı o kadar netim. Su an kürtler ile küs değiliz ki ne barisından söz etsin maksadı apaçık pkk ile barış ışte gerçekçi olalım. Birde demissinya ülkeyi yöneten Erdoğan evet ama ince de ulkeyi yonetmeye aday söylemlerine dikkat etmesi gerekmez mi? Şöyle genel bir bakarsak chp chp gibi değil ki adına misyonuna hizmet etmiyor ki.

Bakın kürtlere özerklik verilmekten bahsediyordı Erdoğan... Eyaletlere bölünmekten bahsesiyordu... ABD deb örnekler veriyordu... Eyalet sistemi nedir? Neden böyle bir açıklama gereği duyuldu bir aralar? Türkiye bölünemez.. Bunu dile getiren Erdoğan idi.. Bu vaadi onlara vermiş olacak ki dile getirdi.. Ve tabiki olamazdı böyle bir şey.. Eğer olsaydı napardık? Düşünsenize kürtlere özerklik...? Ya olsaydı.. Ne derdiniz.? İncenin pkk ile ilgili bir söylemi, bir süreci yöneteceğini nerden çıkarttınız ben onu anlamadım... Bizler tek millet tek bayrak sevdasından hiç ödün vermedik ki... Eminim siz kişisel olarak da böyle düşünüyorsunuz ben ondan eminim. .. Ama erdoğanı savunduğunuz için kılıf uydurmaya çalışıyorsunuz.. Yapmayın... Yanlıştı süreç yönetimi...Böyle ciddi vaatlerin sonunda kaç eve ateş düştü... Yazıktır,günahtır...

kaçak olarak inşa edilen Saray:KK45:dan sonrasını okudum ama ciddiyede alamadim.Birde bisey daha üstünemi yapmış erdoğan bu araclari devletin onlar devletin

İsraf diyoruz... Ödenen paraları keşke okusaydınız... Kaskosuna verilen parayı günlerce uyanmadan uyusanız rüyanızda göremezsiniz.. Göremeyiz millet olarak... Evinizde yemek yaparken israf olmasın diye kararında yemek yapmıyor musunuz? 4 kişilik yemek yerine 10 kişilik yemek yaparsanız o israf olur.. O yemeği ya kedilere verirsniz ya dökersiniz.. İsraf... İsraf..

FB_IMG_15280112773435847.jpg

valla geçende biriniz çok tatli dedi uzak durun benden:halay::deli::KK53:az bucuk korktum:KK48: yeme beni basbayagi kendi koluyla ve buda 2.vaka.:duduk:
diyanet bağlı hicbir imam müezzin bunu demez
Dediyse de canı cehenneme!
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...hanimlar-reis-i-cumhura-helaldir-dedi.995380/
Diyanet kıyamet işleri; bu yaratık neden cezalandırılmıyor? Partinize bir sorarmısınız. Eğer insanlar bunda sessiz kalıyorsa; bunu kabulleniyor anlamına mı gelir? Ben kabullenmiyorum. Allah 2 dünyadada belasını versin.
Yine Ensar da çocukları tecavüz edilince ''Çok hizmet etti. Hem bir defadan bir şey olmaz'' sözünü kınıyor musunuz?

Saraylim çokmuş kız arabaları , neyse ince onlari satsin bencede:) satmazsada kullansin baskandir sonucta :) yada bisiklete biner en olmadı. o değilde ben bunları deminde yazdım niye alintida çıkmamış ki:) yalnız şöyle bi baktım da haberlerden ibaret. Sadece bir videoda buldum oda geçmişten bugüne olan cumhurbaskanligi araclari.ondan bahsetmiyosun diimi.
Bunlardan once Ahmet Sezer Cumhurbaskani idi, 2 makam arabasi ile.. Onu mu yazayim? Arkadas haberi getirip koymus, kacak saraydan sonrasini da okusaydin gorurdun. Sarayin kacak oldugunu ilk kez mi duyuyorsun ayrica da zoruna gitti? Iki kez Danistay durdurdu kacak diye, ama kanunlar ustu AKP dinlemedi bile, halkin yuzde bilmem kacinin oyu ile gelmisler ya.. Kanun da neymis? Yer gok inledi yapilirken, reis kanun cignerse, halkin yesil alanina bina insa ederse sorun yok ama di mi?

Bak bunları inkar eden, doğru diyen yok.Amaca hizmet edilemedi.Keske edilse idi keşke hedeflenene ulasilsaydi.Ancak adamlar ülkeyi bölmeye çalıştı ve ben şu anki tavrı_davranisi bilirim.Bazen paranoyaklasiyorum acaba demirtaş gerçekten hapistemi yoksa değilmi? seçimden sonra çıkarılacak ya da söz verilen şeyler mi var diye korkmuyor değilim.Mecliste muhalefet olmalı ama hdp ve yanlısı ülkede bile olmamalı o kadar netim. Su an kürtler ile küs değiliz ki ne barisından söz etsin maksadı apaçık pkk ile barış ışte gerçekçi olalım. Birde demissinya ülkeyi yöneten Erdoğan evet ama ince de ulkeyi yonetmeye aday söylemlerine dikkat etmesi gerekmez mi? Şöyle genel bir bakarsak chp chp gibi değil ki adına misyonuna hizmet etmiyor ki.
Sadece Kurtler ile degil, Avrupalilarla, hatta Ortadogu ulkeleri ile bile kotuyuz. AB gorusmeleri kesildi. Libya iscilerimizi geri gonderdi. Kalan Turklerin bir gun ikisi, baska gun ucu kaciriliyor. Irak ile Iran ile aramiz bozuk.. Suriye ile adi konmamis bir savastayiz. Diplomasi berbat, komsularla iliskiler tutarsiz.. Yurt icinde bile Alevi-Sunni, Turk-Kurt diye ayristirildik bu 16 yilda, nefret soylemleri havalarda ucustu. Baris lafini sadece Kurtler icin etmiyor Ince.. Biraz buyuk resme bakmayi dene..

Bunlardan once Ahmet Sezer Cumhurbaskani idi, 2 makam arabasi ile.. Onu mu yazayim? Arkadas haberi getirip koymus, kacak saraydan sonrasini da okusaydin gorurdun. Sarayin kacak oldugunu ilk kez mi duyuyorsun ayrica da zoruna gitti? Iki kez Danistay durdurdu kacak diye, ama kanunlar ustu AKP dinlemedi bile, halkin yuzde bilmem kacinin oyu ile gelmisler ya.. Kanun da neymis? Yer gok inledi yapilirken, reis kanun cignerse, halkin yesil alanina bina insa ederse sorun yok ama di mi?
Bir de Atatürk Orman Çiftliği'ni talan ettiler üstüne
Bu kadar hazımsızlar işte Atam'a karşı !

valla geçende biriniz çok tatli dedi uzak durun benden:halay::deli::KK53:az bucuk korktum:KK48: yeme beni basbayagi kendi koluyla ve buda 2.vaka.:duduk:
diyanet bağlı hicbir imam müezzin bunu demez
Dediyse de canı cehenneme!
Seni yemem merak etme mideme oturursun :KK70:

Valla sizin reisin ettiği hakaretlerin yanında deve de kulak
Bak 2.vaka diyorsun sizinkinin yaptıkları burdan uzaya 4 şeritli yol olur :KK53:

Hayır bide burada yazdıklarına göre şuanki durumu onlar da onaylamıyolar ama garip şekilde savunuyorlar. Bu durumda ya onlar bu ortadoğu düzeninden memnunlar ama söylemiyolar ya da gerçek fikirleri bu değil ücretliler yani. Üstteki videoyu yorumlayın bari. Orjinal savunmalar görüyorum hoşuma gidiyor. Yoksa bu durumda mı onaylamadığınız kötü şeyler arasında

Ben bu kuzenlerim de dahil bir kitlenin karşısında çaresiz kalıyorum. Anlatamıyorsun, birazcık anlayan sonunda "olsun ben yine de seviyorum" diyor.:olamaz:
Dediklerime cevap veremeyenler eninde sonunda "dış güçler" diyor. Vallahi bıktım.
Anlamıyorlar.
An la mı yor lar.
Anlatamazsınız.
Kendileri okumadan bu iş olmaz.
Hatta şöyle söyleyim, işin ucu kendilerine dokunmadan bu iş olmaz (aslında dokunuyor ama şimdilik suçu dış mihraklara atıyorlar.)
Bu ülkede doğmayı ben istemedim, (Türk olmaktan mutluyum sadece) param yok döviz uçmuş gidemiyorum. (Tabi ya döviz de dış mihraklar yüzünden, benim işsiz olmam da onlar yüzünden)

Ecevit döneminde dış mihraklar yoktu, ne hikmetse yaşanan her şey Ecevit'in onun bunun suçuydu. Dış mihraklar ise ülkemize 2002den sonra asrın lideri, dünya lideri, padişahımız hünkarımız sultanımız geldikten sonra musallat oldu.

Ben cidden bu yaşta bu coğrafyadan vatanımdan sıkıldım:olamaz:

Son düzenleme:
Birde şu var farkındamısınız hanımlar,burada çok sevdiğim kapalı olan arkadaşlarım var onlar bile hükümeti dibine kadar eleştirirken neden diğer arkadaşlar bunu yapamıyorlar...
Yapmıyorlar..
Ben de türbanlıyım. Türbanlıların belli bir kesimi temsil etmesinden çok rahatsızım. Ben eleştirdiğim zaman insanlar hayretle yüzüme bakıyor. Çünkü tam tersi duruma alışmışlar. Bir daha başörtüsü sorunu olmayacak, korkmayın denilse de neyden korkuyorlar anlamıyorum. Diyelim ki oldu, darbeye karşı koymuş millet türban yasağına mı karşı koyamayacak:KK66:

Ben de türbanlıyım. Türbanlıların belli bir kesimi temsil etmesinden çok rahatsızım. Ben eleştirdiğim zaman insanlar hayretle yüzüme bakıyor. Çünkü tam tersi duruma alışmışlar. Bir daha başörtüsü sorunu olmayacak, korkmayın denilse de neyden korkuyorlar anlamıyorum. Diyelim ki oldu, darbeye karşı koymuş millet türban yasağına mı karşı koyamayacak:KK66:

Tepki gösteriyorlar demi eleştirince..

Tepki gösteriyorlar demi eleştirince..
Bazıları mutlu oluyor, bazıları da bana nankör gözüyle bakıyor:deli: Onlar olmasaymış üniversiteye gidemezmişmişim. E direnirdik, direnildi de. Üniversiteye türbanla giriliyor diye neden geleceğimin tamamını vereyim her şeye tamam deyim? Neden hâlâ korkuluyor anlamıyorum. Darbeye karşı koyan insanlar bundan korkuyor..

Atatürkçü olmama daha bir şaşırıyorlar. Atatürk Elmalılı Hamdi Yazır'a tefsir yazdırdı diyorum şok oluyorlar. Yok artık diyorlar.
Tarihi dizilerden öğrenirlerse olacağı bu.
Çok çaresizim çok

Son düzenleme:
Bazıları mutlu oluyor, bazıları da bana nankör gözüyle bakıyor:deli: Onlar olmasaymış üniversiteye gidemezmişmişim. E madem öyle gitmezdim ben de, türbanımdan değerli miydi açmazdım başımı gitmezdim. Şimdi gittim de noldu, e yine işsizim. Gençler işsiz.
Direnirdik, direnildi de. Neden hâlâ korkuluyor anlamıyorum. Darbeye karşı koyan insanlar bundan mı korkuyor..

Atatürkçü olmama daha bir şaşırıyorlar. Atatürk Elmalılı Hamdi Yazır'a tefsir yazdırdı diyorum şok oluyorlar. Yok artık diyorlar.
Çok çaresizim çok
Nankörsün nankör ver o türbanı Hakkı'nı ama veremiyorsun :KK70:anlamıyorlar arkadaşım anlamıyorlar Ada'm cuma namazına 1000 kişi korumayla gidiyor o korumaların Hakkı değilmi cuma namazı kılmak 1 Ada'm namaz kılacak 1000 kişi onu koruyacak yemişim böyle ibadeti korkuyorsan kıl sarayında ne gereği var kameralara oynamaya ama bizim halk seviyor dimi Cumhurbaşkanı bak namaz kılıyor demeyi:KK30::KK70:

Bazıları mutlu oluyor, bazıları da bana nankör gözüyle bakıyor:deli: Onlar olmasaymış üniversiteye gidemezmişmişim. E direnirdik, direnildi de. Üniversiteye türbanla giriliyor diye neden geleceğimin tamamını vereyim her şeye tamam deyim? Neden hâlâ korkuluyor anlamıyorum. Darbeye karşı koyan insanlar bundan korkuyor..

Çok çaresizim çok

Hep diyoruz ya bir kesim için sadece türban önemli diye..
Gerisi faso fiso..
Sırf türban serbest kaldı diye ülkenin geleceği gitti hala nedense gözler kapalı..
Tebrik ediyorum senide bu düşüncelerin içinde ..

X