Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Lütfen ama üstüne gitmeyiniz dağdaki iki ayaklıları meydanda zılgıtlarla karşılatan el ele megri megri söyleyen hep cehape zihniyetiydi

Valla canım bu cehape zihniyeti hep tabelalrdan tc yi de kaldırdı... En büyük düşman cehape Türkiyeye :)

Bravo bir bu eksikti o da olacak
Meclis tarihinin ilk Suriyeli milletvekili görüyorsunuz mükemmel

:) işinize geldiği gibi cevaplar verdiğiniz aşikar objektif olamadıktan sonra...
Size "iki ayyaş" söylemi hakkında sorduğum soruya cevap veremeyip soruya soruyla karşılık vermiş biri olarak objektiflikten bahsetmeyin komik oluyor

İşte sizde de eğreti duruyor kendi yapamadığınızı söyleyemediğinizi bize söylettirme çabaları...

:) işinize geldiği gibi cevaplar verdiğiniz aşikar objektif olamadıktan sonra...
O zaman siz de objektif olup haburdan gelenleri hoş karşıladığınız gibi incenin demokratik bir yarıştaki ziyaretini hoş karşılayın... Olur mu? Mesela bizler şöyle bir tiynette insanlarız.. Cehape iktidar iken haburdan gelen teröristleri davulla zurnayla karşılasaydı bugün onu savunmazdık emin olun... Demirtaşı ziyareti de bu rekabet ortamında tüm adayları ziyaret ettiğinden mütevellit sorun teşkil etmedi.. Ha eğerr çözümssüreci ayağına silah gömmelerine göz yumacak olurlarsa da bir dur bakalım sen napıyorsun deriz... Deriz biz müsterih olun.. Önce siz akp nin terörsit başı ile münasebetini sorgulayınız...

Akpartiyi asla desteklemiyorum lakin bu kişinin savaştan önce tr ye yerleşmiş biri olduğunu duydum ve yurt dışında yaşayan bulunduğu yerde vatandaşlık alıp siyasete giren bir sürü Türk var
Ve o zaman bunlar içinde aynı şeyi düşünseler adı ırkçılık Türk füşmanlığı olur
bence bu kişinin de hakkı aday olmak
Ha dersiniz şöyle şöyle negatif yönleri var anlarım ama diğer türlü söyledikleriniz doğru değil

Chp nin ittifak kurduğu Saadet Partisi mv adayını gördünüz mü Altan tan bakınız eski hdp mv
İttifakları onaylamıyorum. Oyum CHP'ye olmayacak zaten beni bağlayan bir durum yok.

Saadet Partisiyle de işim olmaz.

Sizin Suriyeli aday hakkında yorumunuz nedir?

Bakın yine ben konuşmadan asla çıkıp yanlışa yanlış diyemiyorsunuz

Onlar icin farketmiyor, reis yaparsa bir bildigi vardir. Yasasin reisleri. Isterse 1000 sehit olsun. Gorduk, biliyoruz. Yaptiklari yapacaklarinin teminatidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…