Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Aaaa sessizlikten mi şikayetciyiz @Mune ablos ♡olmaaay böyle misafirlerini hic iyi agırlayameyon :) az şenlendir da♡♡♡ bilgisayarı açayım canlandirıverelim şuralari geceyi bir kaç BAN ile kapatırız

Son düzenleme:

Haburdan gelen terörist takımı davulla zurnayla ülkeye girerken evlerinizde göbek atıyordunuz sanıyorum:) megri megrilerde ağlamalar... Barzani ile el ele fotolar.. Ya bir dönün de ardınıza ondan sonra sıra chp yi ve diğerlerini eleştirmeye gelsin ya... Valla.. Şehite kelle diyen adamı savunuyorsun... Şaşırdık mı? Yok.. Uzayda bir boşlukta gibisiniz .. Yuvarlanıp gidiyorsunuz... Çekim nereye siz oraya.. Bir dön bak bakalım geride neler olmuş...

Bem diyorum ki evinin önünü süpür pürü pak olsun da sıra diğerlerine gelsin.. Ziraa evinizin önü çöplük...

katılıyorum

CHP'li Avcılar Belediyesi maaşları ödemedi, çöpler sokakta kaldı
Maaşlarını alamayan temizlik görevlilerinin iş bırakma eylemine gitmesi nedeniyle Avcılar sokaklarından çöp kokuları yükselmeye başladı.

• CHP'li belediyelerin skandallarına bir yenisi daha eklendi.

Canım ya ben soyut bir çöplükten bahsediyorum.. O çöpleri çöp kamyonuyla temizlersin, miss givi yıkarsın ohhh tamam bitti gitti... Soyut olan çöplüğün kokusu gitmez... Çok keskindir...Ben ülke diyorum sen çöp konteyneri diyorsun.. Anladım ben...

Ayrıca emin olun öyle bir durum yok... Her akşam çöp konteyner ları toplanıyor... Emin olun... Ben avcılarda yaşıyorum...

anlamadığımı düşündüm diiimi merak etme bende somut işlemler dönemini geçeli çok oldu

bana güncel teröre, pydye ,ypgye destek veren ak partili gösterin hem varsada atsınlar dışarı

anlamadığımı düşündüm diiimi merak etme bende somut işlemler dönemini geçeli çok oldu

bana güncel teröre, pydye ,ypgye destek veren ak partili gösterin hem varsada atsınlar dışarı

Buralar acayip sessiz şu aralar

Seçim haftası ve dahi seçim gecesi sessizliği mumla ararsınız, çok fena kavga patlar burada

Ablacım ben gelince yemek menüsü yazıyorum insnaların canı çekiyor sonra
Ay ağzından yel alsın ne Ban'ı, ban falan olmasın da iktidar ve muhalefet kanadındaki pehlivanlar yoruldu az soluklansınlar, videoya video, köşe yazısına köşe yazısı, görsele görsel kolay iş mi siyasi arena da Cenk etmek

Seçim gecesi Türkiye'nin sandıklarından ne çıkar bilinmez ama sitenin sandığından ben çıkacağım elimde cımbızla, o gece balkon konuşması yapmam lazım dedim, balkonumuz yok, çıkma balkon içinde uzun iş dediler, ben de kendime tabure beğeniyorum, kararsız kaldım, hangisini alayım

Hep aynı sözler aynı cümleler sıkıldık valla hadi siz cevap verin yazdım ama cevap verende olmadı
Sizin cb adayınız niye cezaevinde ziyaret ediyor seloyu
Ağzınıza pelesenk olmuş ama dönüp hiç kendinize bakmıyorsunuz doğru buluyor mıusunuz Demirtaş’ı ziyaret etmesini

benim oyum kırmızıya çok modern o gece elimde mis gibi çayımla izleyeceğim sizi mune başkan

L lamelifAmine Eger Salih Muslim bu gorusmelerde OSO 'ye katilip ISID ile savasmaktan vazgecseydi ve Tayyip'in istedigi gibi OSO ile yanyana Esad'a karsi savasmayi kabul etse idi bugun terorist degil muttefikimiz olacakti.

Yoksa Muslim'in ne isi vardi Ankara'da?

Muslim "Suriye'de rejime karsi savasmam, gel birlikte ISID'a karsi savasalim" dedi ve kaybetti. O gunden beri terorist..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…