Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ee italyan maliyla dosenen saray nasil milletin oluyor onu bi aciklasana? Cebimizden cikiyor bunlara verilen para tabi ki sorgulayacagiz. Turk markasindan alsinlar yuzlerce issiz tasarimci var uluslarasi yarismalarda derece alan Turk genclerine yaptirsinlar neden italyan fransiz aski

Sen de kendi evinin first lady'sisin.. Versene kocanin maasinin 5 katini bir cantaya.. Once ver, sonra verenleri savun.
Allah razı olsun benim kocam da verir Ama şu var ki sanki tek gelirleri cumhurbaşkanlığı maaşı gibi konuşuyorsunuz. Emine Erdoğan’ın kendi geliri kazancı yokmu sizce?

Lafa gelince yerli ve de milliler.. AKPlileri boyle kandiriyorlar.. Icraate gelince ulkemiz mermer cennetiyken mermeri bile Hindistan'dan getirtmisler yav..
Turkiyede benim evin yerleri mermerdi, Amerika'da mermer olmadigindan ates pahasi, daha kimsenin evinde gormedim. Ama bizimkilerin Avrupa hayranligi kendi milletinin malini ezmecesine.. Sonra da: "Evropa bizi kiskaniii..!" yersen..

Yine geldik Akp ve kandırılma kısmına. Tamam bebeğim ben kendi adıma sizin çok akıllı olduğunuzu kabul ediyorum. Ben de kandırılıyorum buna da razı geliyorum. Benim için bir problem yok Cahilliğime ve kandırılmış olmama bu kadar üzülmeyin olur mu

Allah razı olsun benim kocam da verir Ama şu var ki sanki tek gelirleri cumhurbaşkanlığı maaşı gibi konuşuyorsunuz. Emine Erdoğan’ın kendi geliri kazancı yokmu sizce?
Hee.. Calisiyor muydu o? Nerde? O da mi 50 bin liraya kocasina danisman olmus yoksa kizi gibi?
Ha yok, o kocasi basbakan olunca ev kadinligindan oteller zinciri sahibi olmaya terfi edivermisti di mi? Boyle gokten paralar yagmisti da.. He valla, haklisiniz..

Yayınlasınlar diye ben dedim zaten buna nasıl cevap vermem lazım
Bazen sadece muhalefet olmak için cevap yazdığınızı unutmaya çalışıyorum ama hemen hatırlatıyorsunuz
Muhalefet yillardir yayinlayin diyor.ben de neden hala yayinlamiyorlar diye sana soruyorum, sen destekliyorsun ya, bosuna soruyormusum neyse...

Ya sanki mermer yok Turkiye'de

Valla biz ulkemizin gelecegi icin uzuluyoruz.
Senin bu tavirlarin vicdaninla kendin arasinda. Kendi evinde borca batsan bu kadar rahat olmazdin o markalar borcla aliniyor

Ben ne uzulcem, sen kendi haline bak bak agla.. Bana bunlarin destekledigi yerli ve milli kac sey sayabilirsin? Hani kandirilmamak baabinda.. Yerli kurufasulye, yerli otomobil, yerli telefon, yerli et, yerli bugday, yerli tutun, yerli tohum.. vesaire vesaire.. Hangisi yerli? Yerli diye diye hepsini disardan almaya anlasmalar yapan bunlar degil mi? Sizin de cok hosunuza gidiyor anlasilan bu durum.. Yerli deyip yabanciya muhtac kalmak..

O kadar yerli ve milliyiz ki, gözleriniz yaşarır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…