Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
İyide sana cevap verdim ki.. hemde 2 kere.. geçmişe bak görürsün..
Yooo neden kaçtı diyeyim
Verilecek bir cevabınız olsaydı bana bu mesajı yazmak yerine Akp/Mhp ittifakının doğru mu yanlış mı olduğunu yazardınız.
Alıntı yapmak zorunda değilsiniz
Kolay gelsin
Okuma yazmam var çok şükür
15 milletvekilini ortaya atıp birbirlerine ağır hakaret eden Akp ve Mhp başkanlarının ittifakına ses çıkarmamanız gayet samimi evet

sinope_ dün ASELSAN hakkında yazmışsınız şimdi okudum aynı yukarıda yazdığım sahne gerçekleşmiş.

Önce inanılmıyor kanıt isteniyor sonra "Yok yav aslında çok süper bi şey."

Aynı noktadan bakarsanız ikisi de aynı kapıya çıkıyor
Mevzu hdp akp chp değil herkesi aynı kefeye koyamazsınız diyorum nokta koyuyorum
Madem bu kadar hassassınız akp davulla karşıladı diyorsunuz hepsine tamam peki senin cb adayın ne hakla kendisini ceza evinde ziyaret ediyor

Evet aynen... Belge istiyorum inanmam....2012 de çıkan uyduruk bir haber dendi.. Ben de işte burda diyr paylşatım... Sonra aslında ne kadar iyi bir şey olduğunu anlatmaya çalıştılar.. :) olandan haberleri biz söyleyince oluyor... Önce yalanlanıyoruz sonra da siz yanlış düşünüyorsunuz sandığınız gibi değile geliyor olay... Vallahi hiçbir şeyi yanlış anladığım yok...

Şimdi Kerim Yıldız da o kuruluş da aslında öyle insanlar değillermiş tamam mı oyun büyük çok büyük yapmışlarsa bir bildikleri vardır belki zorla götürüldüler ziyarete.
Siz hiç bir yere zorla gitmediniz mi

Yol dediğin yol gibi olmalı yolun sonunda ulaşmalı bir yere, bize dön baba diyorlar hemen dönüyoruz.

İşin özeti

Ne diyeyim ki bi daha okuyun hadi
Bir kere okudum yetti bir kere de anlıyorum zaten şükür
Başta size yanlış gelen kanıt olmadan inanamayacağınız bir şeye kanıtı görünce bulduğunuz birkaç paragraflık yazıyı okuyup ikna oluyorsunuz.

Ne diyelim

Gerçekten anlamadığınız o kadar aşikar ki yorumsuz kalıyorum

AKP etmedi mi sanıyorsun ? Oslo'da, Dolmabahçe'de ? Öyle mi sanıyorsun cidden ? İmralı'ya ayağına heyetler gitti yahu...

İnsana gerizekalı muamelesi yapmayın
Cevap falan vermediniz
Amann bana neyse sizin anladığınız dil genel başkanınızın dili zaten
Burada ne konuşsak boş.
Milletin bekası için her şey mübah.. yapacak bişi yok.. ülkenin ortak menfaatleri için..

Üstelik Chp ile Hdp nin işbirliği yapmasından daha tuhaf bi durum değil..
Bu sizden önce soran kişiye verdiğim cevap

A

Cnm farkındaysan aynı anda bi çok mesja cevap vermeye çalılıyorum :)) bu tarz bi msja bikaç sayfa önce cvp yazmıştım .. gerçekten müsait değilim oğlum uyandu.. müsait bi vakitte tekrar gelirim
Bu size verdiğim cevap
bu da genel olarak verdiğim cevap..

Olay çok basit aslında... Satılanlar ve karşılığında Türkiye' nin geldiği durum .. Satıldı... Peşkeş çekildi üç kuruşa tüm fabrikalar... Yol mu yaptı ? Köprü mü yaptı? Evet... Onun vergisi senin sırtından mı çıkacak yıllarca... Doğmamış çocuğun borçlu mu borçlu? Şöyle düşünün. . Evinize eşya alacaksınız.. Aldığınız eşya x mağazasında daha uygun... Ama siz gidip y mağazasından arkadaşım aldı ben de oradan alayım diyorsunuz... Daha fazla para ödüyorsunuz.. Sonra ödeyemeyecek hale gelip altınlarınızı bozduruyorsunuz... Sonra da bir daha altın alıp kenara koyacak paranız kalmıyor... Her ay kıt kanaat geçiniyorsunuz... Sonra aaaa falan kişi şu arabayı almış biz de alalım.. Hadii hooop kredi çekelim. . Ödeyemiyorsunuz haciz geliyor... İşte ülke şu an o ödeyemediği kredilerin haczini ödemeye çalışıyor... Ödeyemediği için tüüüm fabrikalar, kurumlar satıldı... Şeker fabrikası zarar ettiriyormuşşş... Haaa o yüzden dünürüne sattı.. Dünürü zarsr etsin diye... Bildiğin padişahlık... 7 sülalesine yetecek kadar zenginleşti.. Hanginiz o kadar zenginleştiniz...?

Adamlar İslamcı Federatif yapıda bir devlet modeli icerisinde Kürdistan'a kimlik biçmeye hazırlanıyor, dönem meclisini Türkiye Cumhuriyeti'ni gömecek yeni kurucu meclis ilan edecek, 15 Temmuz'u yeni kurtuluş savaşı olarak ders kitaplarına geçirmiş zaten müfredata 'şeriat ve ukubat ünitesi' ekler, sağa sola gömdükleri silahlardan bahseder, Camilere telsiz tesisatı döşerken usulca göbeğini kaşıyan halk birdenbire Chp Kürdistan kuracak diye seçim üstü paniğe kapıldı.
Hükümet sopa gösterince kedi gibi miyavlayanlar konu muhalefet olunca aslan kesildi.
Yürüyün cahiller, oyumu en atarlı iletiyi döşeyene vereceğim...

bu kelimeye ifrit oluyorsunuz biliyorum... ve yine söylüyorum; c a h i l s i n i z...!

siz yıkılmış bir imparatorluğun kalıntıları, biz yeni doğmuş bir cumhuriyetin çocuklarıyız... üzerinde yaşadığınız vatana o gün de ihanet edip sattınız bu gün de satmakta ve ihanet etmektesiniz...

kaç nesil sonra barışırız bilmiyorum...

Neden sormuyorsunuz ? Onlar muaf mı alçaklıktan ?
Yorulacaksınız ama onu da sorun bir zahmet...

Benim ki de laf... Nasıl sorabilirsiniz ki zaten AKP'yi.. Nasıl sorgulayabilirsiniz ? Sizi aşar...
:) çok hoşsunuz gerçekten tamam hadi tamam es geçtim cevabınızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…