Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Adamlar İslamcı Federatif yapıda bir devlet modeli icerisinde Kürdistan'a kimlik biçmeye hazırlanıyor, dönem meclisini Türkiye Cumhuriyeti'ni gömecek yeni kurucu meclis ilan edecek, 15 Temmuz'u yeni kurtuluş savaşı olarak ders kitaplarına geçirmiş zaten müfredata 'şeriat ve ukubat ünitesi' ekler, sağa sola gömdükleri silahlardan bahseder, Camilere telsiz tesisatı döşerken usulca göbeğini kaşıyan halk birdenbire Chp Kürdistan kuracak diye seçim üstü paniğe kapıldı.
Hükümet sopa gösterince kedi gibi miyavlayanlar konu muhalefet olunca aslan kesildi.
Yürüyün cahiller, oyumu en atarlı iletiyi döşeyene vereceğim...

bu kelimeye ifrit oluyorsunuz biliyorum... ve yine söylüyorum; c a h i l s i n i z...!

siz yıkılmış bir imparatorluğun kalıntıları, biz yeni doğmuş bir cumhuriyetin çocuklarıyız... üzerinde yaşadığınız vatana o gün de ihanet edip sattınız bu gün de satmakta ve ihanet etmektesiniz...

kaç nesil sonra barışırız bilmiyorum...

Beni de banlayın.. İmzamı atıyorum altına çünkü.... Ooooh beeeee:)

Arkadaş bir tespitte bulundu.Cahil de aynı alim gibi bir vasıf hakaret değil.
Alime o karar veremeyeceği gibi kendi gibi düşünmeyene de cahil demeye o karar veremez.. üstelik o şahıs hakaret ettiğinin de farkında ki şanı ile ban yiceğini kabul ediyo..

İşte düz mantık devreye giriyor....
Örneğin benim kardeşlerimden herhangi birisinin işlediği suçu bana mal edemez kimse
Kardeş bile olsalar aynı fikirde olmak zorunda değildir

Insanlar sirf bank asyada hesabi var diye işlerinden oluyorlar. Dayisinin bağlantisi var diye soruşturma açiliyor.

Ve bu insanlar fetöyü destekleseler dahi, onu hayatlarinda görmemişlerdir.

Ve diğer taraftan kurucu üyelerin kardeslerine birak soruşturma açilmasi, milletvekili adayi oluyorlar!!

Mesela Arinçin oglu hayatinda ne becirmişte. Sirf babasi taniniyor diye milletvekili adayi oldu. Ki Arinç için fetölü olduğu söyleniyor.

Sizinki düz mantik ise yarin binlerce memur suçsuz halde perişan oldu. Ve bunu yapan partiye oy mu vermek istiyorsunuz?

Vayy beee... insanlar hakaret ederek, kendi gibi düşünmeyen insanları cahillikle itham ederek rahatlıyormuş demek...

Ohh beee... ne güzel dünya..
Kendimiz gibi düşünmeyenlere demiyo ısrarla onca şeye rağmen aynı şeyi söyleyenlere dedi üstünüze alınmayın değilseniz sizde
Vayy beee... insanlar hakaret ederek, kendi gibi düşünmeyen insanları cahillikle itham ederek rahatlıyormuş demek...

niye akp ve siz destekleyenler hani o laiklik elden gideyaaa diyen amca gibi herkesi fetöcü vatan haini derken iyi mi

https://www.facebook.com/cumhuriyetkiziyim/posts/1698080510310588

Bu gazeteyi evlere dağıtan motorlu kurye içerde... Bu pastayı yiyenler nerde ? Diye sorarlar adama.. Cevap o 2013 öncesi.. Motorlu kurye içerde mi bilinmez ama bunların dışarda olduğu kesin... Ama yargılanacaklar... Allahım o günleri iple çekiyorum... Zaten diploma da yok.. Verdiği tüm kararlar geçersiz ve belgede sahtecilikten yatarı kesin var... Allah büyük. Sopası yok.. Zamanı gelecek.. Ve hepiniz utana sıkıla kandırıldık diyeceksiniz..

Alime o karar veremeyeceği gibi kendi gibi düşünmeyene de cahil demeye o karar veremez.. üstelik o şahıs hakaret ettiğinin de farkında ki şanı ile ban yiceğini kabul ediyo..

İnsanların yaşam şekli, hali, tavrı bazı vasıfları hak ettiğini gösterir.Peki buna kim karar verir sizce?

Bir vasfı bir insana mal etmek için bir komisyon falan mı gereklidir?Bence aklı başında, hayat

görgüsü ve tecrübesi olan insanlar bu tespitleri yapabilir.Mesleki vasıfları kazanmak ya da

yüklemek o mesleğin otoritelerinin işidir.Cahil, alim, dürüst, hırsız, ahlaksız,aklı başında gibi

vasıfları yüklemek için yeterlilik belgesine değil görgüye ve bilgiye ihtiyaç vardır.

Bir kişiye veya bir gruba veya bir aileye bir vasıfın çoğul kişiler tarafından yüklenmesi

genel üzerinden kabul görür.

Ben akp yi sormadım ki :işsiz:

Neden kutuplaştık bizler böyle? Bunda ''Ya taraf olursun ya da bertaraf olursun.'' sözünün etkisi vardı. O sözü Edison mu söylemişti tam hatırlayamadım.
Kimse kimseye hakaret etme küçük görmeye hakkı yoktur. Birbirimize saygılı olalalım demeyecem. Kendimize saygılı olalım. Çünkü kendimize saygılı olursak herkese saygılı oluruz.

NOT: Sizden alıntı yaptım ama sadece size yazmadım. Burda yazan tüm arkadaşlar için yazdım.

Ergenekon davasında kendini savunan aslan Türk subayı .. Evet ben Atatürkçüyüm. Ne mutlu ki Atatürkçülükle suçlanıyorum... Diyor... Onu yargılayan savcı ve hakimler o gün kıçının altında fıstık kırıyorlardı.. Çünkü fetullah gülenin akp destekli savcılarıydı.. Gün geldi devran döndü.. O savcılar gitti hapse... Fetöden... Bu böyledir.. Devran döner... Ne mutlu ki bu askerler Atatürkçülükten ve cemaate karşı çıkmaktan şerefleriyle yargılanıp aklandılar.. Ama onuruna yediremeyip intihar edenler de vardı elbette.. Hastalıktan ölenler de... Ve sizker o gün bu askerlere hain dediniz.. Şimdi onu yargılayana hain diyorsunuz.. Bizim tarafımız hep belli idi.. Kandırılan hep siz oldunuz...

Kalabilirim . Hiç sıkıntı yok . Ben o borca gırerken bıle kenarı para atabılcegım sekılde gırdım .
10 yıllık ev borcunu 3 yılda bıtıyoruz.

Hastalığı dusundum , hamile kalma riskini düşündüm . Herşeyı dusundum . Ama çok şükür rabbım yardımcımız oldu.
24 yasindasin, 6 yillik evlisin, kocan okurken 800 lira ile ev tuttun, dosedin, para biriktirdin, ev aldin, 3 yil icinde de borcu bitecek, he mi? Ana babadan da hic yardim, gormedigin halde hem de..:confused:

Ben de diyorum bu AKP sevdasi nerden geliyor.. Reisinizin de oglu Amerika'da okumak icin burs aldi, dondugunde ilk is olarak okurken biriktirdigi paralarla! 2 milyon dolara bir gemicik almis, hemen pesinden de 10 milyon dolarlik diger gemiciklerini de filoya katmisti.

Bunlar AKPce cok akilli canim.. Salak olan bizleriz.:KK39:

Ergenekon davasında kendini savunan aslan Türk subayı .. Evet ben Atatürkçüyüm. Ne mutlu ki Atatürkçülükle suçlanıyorum... Diyor... Onu yargılayan savcı ve hakimler o gün kıçının altında fıstık kırıyorlardı.. Çünkü fetullah gülenin akp destekli savcılarıydı.. Gün geldi devran döndü.. O savcılar gitti hapse... Fetöden... Bu böyledir.. Devran döner... Ne mutlu ki bu askerler Atatürkçülükten ve cemaate karşı çıkmaktan şerefleriyle yargılanıp aklandılar.. Ama onuruna yediremeyip intihar edenler de vardı elbette.. Hastalıktan ölenler de... Ve sizker o gün bu askerlere hain dediniz.. Şimdi onu yargılayana hain diyorsunuz.. Bizim tarafımız hep belli idi.. Kandırılan hep siz oldunuz...

Pekiii kimler demişti acaba "Ben bu davanın savcısıyım." diye.
Kimler demişti "Türkiye bağırsaklarını temizliyor." diye.

Suçsuz günahsız insanlara vatan için canını ortaya koymuş insanlara iftiralar atıldı kendilerini adadıkları mesleklerinden oldular. İntihar ettiler, kanser oldular...

Kimin umrunda?

Mağduriyet mi demişlerdi?

Al sana mağduriyet.

Ne güzel demiş Ece Saygun:

Bir avuç vatan toprağı için Kardak Ada'sını Yunanistan'a vermeyen Aslan'ları, sıkışınca Yunanistan'a kaçanlara boğdurdunuz yıllarca.

Mahkeme salonlarına hapsettiniz Kahramanları.Eşkiya doldurdu yerlerini.Söylediler,bağırdılar, görün diye intihar ettiler.Sustunuz görmediniz!

Ali Tatar'ı intihara götüren savcı bakalım şimdi nerede acaba?

Ne kolay ya kandırılmak ne kolay...

24 yasindasin, 6 yillik evlisin, kocan okurken 800 lira ile ev tuttun, dosedin, para biriktirdin, ev aldin, 3 yil icinde de borcu bitecek, he mi? Ana babadan da hic yardim, gormedigin halde hem de..:confused:

Ben de diyorum bu AKP sevdasi nerden geliyor.. Reisinizin de oglu Amerika'da okumak icin burs aldi, dondugunde ilk is olarak okurken biriktirdigi paralarla! 2 milyon dolara bir gemicik almis, hemen pesinden de 10 milyon dolarlik diger gemiciklerini de filoya katmisti.

Bunlar AKPce cok akilli canim.. Salak olan bizleriz.:KK39:
Peki size neden yalan söylıyeyım ?
Bu platformda benı gerçek hayatta tanıyanlar var ..
Size benım evım olmadıgı halde , ev aldım deyıp , veya borcum bitmediği halde neden bttti diyeyım ?
Tapusunu mu ıstıyorsun ? :KK70:

Veya 6 yıllık vlı olduguma ınanmıyorsun . Evlilik cüzdanı ?

X