Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Farzedelim ki benim akrabalarımdan hdp ye oy veren var siz beni ve onları aynı kefeye koyma hakkını doğuruyor mu
Ben vazgeçtim cnm cevap vermekten.. çünkü herkes anlamak istediği şekilde anlıyor ve bi kişiyi karşıt görüşlü 10 kişi alıntılayıp zorundaymışız gibi hepsine cevap vermemiz bekleniyor.. elimden geldikçe tutuyorum kendimi :KK66:

Ben vazgeçtim cnm cevap vermekten.. çünkü herkes anlamak istediği şekilde anlıyor ve bi kişiyi karşıt görüşlü 10 kişi alıntılayıp zorundaymışız gibi hepsine cevap vermemiz bekleniyor.. elimden geldikçe tutuyorum kendimi :KK66:
Tutmuyorsun kaçıyorsun
Cevap vermek işine gelmiyor çünkü
Dünden beri size sorulan soruların hiçbirini cevaplamadınız
Sonra buraya gelip "kendimi tutuyorum"falan demeyin :KK66:

Tutmuyorsun kaçıyorsun
Cevap vermek işine gelmiyor çünkü
Dünden beri size sorulan soruların hiçbirini cevaplamadınız
Sonra buraya gelip "kendimi tutuyorum"falan demeyin :KK66:
Offff bi konuşsam var ya neler olacak.

-E konuş

Yok konuşmiyim kötü olur

:confused:

Oy vermek nedir aynı fikri desteklemektir
Pek bir farkı kalmıyor çünkü
Şaka mısınız siz ya... bir önceki mesajda ailemden biri yüzünden ben neden suçlu olayım diyor.
bende tastamam aynını diyorum. oy veren bir yakınınız yüzünden siz neden karalanasınız diyorum... Kalkıp bana verdiğiniz cevaba bak...
Hadi benimle aranız yok anladık da, sizin kendi aklınızla da aranız yok ...
Anlamalıydım kendinizi alıntılayıp yine kendinize bana yazmayın demenizden :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Şaka mısınız siz ya... oy veren bir yakınınız yüzünden siz neden karalanasınız diyorum... Kalkıp bana verdiğiniz cevaba bak...
Hadi benimle aranız yokda , Aklınızla da aranız yok sizin...
İşte susmak istiyorum haddini aşınca da söylenecek çoooook şey gerekiyor ama çizgimi bozmayacağım....
Alın o zaman istediğiniz yerden farzet ki akrabam hdp mv bende mi hdp li oldum şimdi böyle cevap verin o zaman
Düz değil genel algılayıp cevap verilirse konu bu kadar uzamaz

Ne anlatmak istediğimi dahi anlamadınız ki sizden cevap beklemek benim hatam çünkü cevaptan çok laf sokma çabaları var
Kılçdaroğulun abisini söylüyorum anlamıyorsunuz bakın iki kardeş ama en uç noktaları savunuyorlar
Kimin neyi savunduğu değil fikir ayrılıkların da normal olabileceğini düşündüğümü söylüyorum ama işte anlayana...

Aynı sizin gibi mi demek lazım o zaman.Anlamak istediğinizi anlıyorsunuz.Burası forum kimse

kimseye mecbur olduğu için cevap vermiyor ya da sormuyor.Bu tartışmaya dahil oluyorsanız

adap gereği cevap vermelisiniz.Tutuyorum kendimi nedir ayrıca? Sanki şahsınıza hakaret

ediliyor.Bir fikir, bir parti savunuyorsunuz tabiki bununla ilgili soru sorulacak ya da farklı

düşünenler neden sizin öyle düşündüğünüzü irdeleyecek aynı sizin cevaplarınızda yaptığınız

gibi.Bunun nesi garip?

Sormak, sorgulamak iyidir.Sora sora, sorgulaya sorgulaya doğruyu bulursun.

Şu an başımıza gelenler biat etmekten.Sormamaktan. Sorgulamamaktan.

Ne anlatmak istediğimi dahi anlamadınız ki sizden cevap beklemek benim hatam çünkü cevaptan çok laf sokma çabaları var
Kılçdaroğulun abisini söylüyorum anlamıyorsunuz bakın iki kardeş ama en uç noktaları savunuyorlar
Kimin neyi savunduğu değil fikir ayrılıkların da normal olabileceğini düşündüğümü söylüyorum ama işte anlayana...

Yazılanı okusanız bu kadar yorulmayacaksınız yemin ederim

Bakın fikir ayrılığı başka birşey... Gayet de olası birşey... 2 kardeş arasında... Ama Kemalin abisi AKP ye sempati duyabilir..
Diğeri bir terör örgütü, Namık denen adamın abisi amcaoğlu eli kanlı katil... kaç askerimizin canına kıymış... Bu insanlar duyamaz.. Duymaz... Mutlaka başka hesapları vardır...
Bu insanları nasıl aynı potada kıyaslıyorsunuz ?

X