Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ben tedbirimi alayım gerisi Allaht andır hanımefendı .

Benım etrafımda gıycek donu yok elınde iphone almış nasıl aldın dedım .
K.kartıyla dedı :deli:

Benımde iphonem var . Ama nakit aldım . :deli:
bak hala boş konuşuyosun bende 4 senedir çocuk istiyorum mesela durumum orta sayılır doktor ancak tüp bebek dedi geçen ben kredi kartı kredi olmadan nasıl vericem o parayı peki senin gibi nakit param yoksa:deli:

bende bunu demek istedim ama bayan anlamıyor

Beyin devrelerim yanıyor artık..

hanımcıgım merhaba samimi açıklamanız için teşekkür ederim partiyi eleştirsem de başkasına vermedim demişsiniz kendinize göre haklı sebepleriniz olabilir samimiyetinize inanıyorum
ama aynı açıklamayı ben yapınca didiklenmedik eleştirilmedik yerim kalmadı ne samimiyetsizligim kadı ne arkadaşlarımı arkadan vurmam vırt zırt
neyse dediğim gibi samimiyetinize güveniyorum ama ben somut örnekleriyle nasıl elestirdiğimi söyleyince yerden yere vuruldum samimiyetsizlikle yok efendim şirin görünmeye çalışılmakla suçlandım ak partiye oy veren kadınlar niye şuna şuna tepki göstermiyor diyorsunuz tepki gösterince samimiyetsizlikle suçlanıyoruz
ama ben sizin samimiyetinize güveniyorum hdp ye falan oy vermezsiniz bir asker eşi olarak saygı duyuyorum ve tepkinizi samimi buluyorum bakın geçen günlerde söylemek istedigim buydu herkes kendi kapısının önünü süpürürse mahalle temiz olur bütün c.h.p lilerin aynı oldugunu düşünmek kadar saçma birşey yok bütün akp lilerinde aynı olmadıgı gibi kardeş kardeşe benzemiyor bu nasıl genelleme

Sevgili metanol,seninle yazışmek güzel biliyormusun kibarsın naif yazıyorsun bana göre..

Benim eşim dağda çatıştı kurşunların arasında kaldı bliyormusun çok şükür sağ sağlim atlattı geldi..
Asker eşi olmamıda geç sivilde olsam gene oy vermem onlara,kendi halkına kurşun sıkab bebeleri öldüren itlere ne oyu verilirki..

Biz örnekler veriyoruz mesela videolar yada gazete yazıları şunlar bunlar oluyor neden sessiz kalıyorsunuz diyoruz..
Somut olarak bize çok açıklayıcı olarak örnekler verilmiyor maalesef..
Şunu diyin bana eğitim kötü,sağlık sistemi kötü,faiz yüksek,doları h,ç demiyorum,yandaşlık,hakaret,şehide kelle ,herşey ithal durumda..Ülkede satılmayan yer kalmadı..
Bunları anlatın ne olur,sadece türban,yol köprüyle gelmeyin..

Kadınız hepimize yapılan çok çirkin benzetmeler yapıldı söylendi bunlar için ne diyorsun peki..

saçma saçma konuşmayın lütfen o ne demek apo gelsin ses çıkarmazlar vatan hainin miyiz biz gerçi siz ve reisiniz alıştı siz dışında herkes fetöcü vatan haini

Benim yorumumda mübalağayı anlayamadınız sanırım.( bile ) dedim.
Burdaki kimse aponun adını bile ağzına almaz.

Seçim sonuçlarına bakmadan konuşma Ezbere konuşma. CHP nin seçimde oyu artmıştı, MHP nin oyu artmıştı. CHP liler oy verse oyu aratarmıydı. Demokratik Terör e oy verenler Güneydoğulu eski AKP seçmenleridir. Matematiğe vurursan görürsün. Demokratik Terör ü bu kadar güçlendiren de açılım saçılım denen ucubedir.

Ben duyduğumu söyledim.artı haber linki verdim.söylediğim bundan ibaret.

3 ünüze de ayrı ayrımı yazım . Bi zahmet birinize verdğiniz yorumu hepinize verdım ssayın :deli:

Günün üstüne gelınen uyesı benım .

Nasıl hoşlanmıyorsunuz karşıt görüşlerden :KK47:
Üstüne gelmiyorum ben hakikati merak ediyorum. Biliyorsun az çok durumumu ben nelerden feragat etmeliyim 1 çocuğum var evimiz yok. Evimde bişeyler örüp satma çabasındayım, telefonum çok iyi bir model değil, bimden alışveriş yapıyorum, evime tereyağ almıyorum pazarada gittiğim yok başka neler yapabilirim?

bak hala boş konuşuyosun bende 4 senedir çocuk istiyorum mesela durumum orta sayılır doktor ancak tüp bebek dedi geçen ben kredi kartı kredi olmadan nasıl vericem o parayı peki senin gibi nakit param yoksa:deli:

Bak bu konuda aynı kaderi paylaşıyoruz.
Devlet çocuk diyor iyi tamam ama devlet hastanelerinde tüp bebek için bir sürü uğraşıyosun rapor alıyosun.uzun bi tarih sonra gün veriyolar.
Senin için her geçen gün bile önemliyken beklemek oldukça yorucu o psikolojiyle.

Özelde ciddi pahalı.bizimkide tüp bebek.aile yardımıyla yaptırdım.ilk denemede Rabbim nasib etti.
En yakın zamanda sizede nasib olsun inşaallah.

Bak bu konuda aynı kaderi paylaşıyoruz.
Devlet çocuk diyor iyi tamam ama devlet hastanelerinde tüp bebek için bir sürü uğraşıyosun rapor alıyosun.uzun bi tarih sonra gün veriyolar.
Senin için her geçen gün bile önemliyken beklemek oldukça yorucu o psikolojiyle.

Özelde ciddi pahalı.bizimkide tüp bebek.aile yardımıyla yaptırdım.ilk denemede Rabbim nasib etti.
En yakın zamanda sizede nasib olsun inşaallah.
aminnn inşallah Allah hayırlısını nasip etsin ikimize isteyen herkese kimsenin kucağını boş bırakmasın
ben bunu anlatmaya çalıştım arkadaşa diyo ki borç yapmasın ayağını ona göre uzatsın borçsuz ne var ki hiç bişey yok

aminnn inşallah Allah hayırlısını nasip etsin ikimize isteyen herkese kimsenin kucağını boş bırakmasın
ben bunu anlatmaya çalıştım arkadaşa diyo ki borç yapmasın ayağını ona göre uzatsın borçsuz ne var ki hiç bişey yok

Aynen borç olmadan olmuyor hiç birşey,2 sene önce kızım evlenirken kredi çektik geçen aralık ayında bitti taksiti üstelik..

Ne
Çok haklı abla senın için dememiş olabılır. Ama ben İZmirliyim . Ve birçok tanığım sırf erdoğan insın dıye HDP ye oy vericem diyorlar ..

İnsanlar iyice sapkınlaştı.
Ne tuhaf tanıdıklarınız var sizinde ?
Bu lafı benim yanımda edecek biri tanıdık tanımadık kafa göz dalardim.
Ya o ya ben ölürdük...

X