Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Kim ben mıyım ?
Benım yorumlarıma göre yorum yapın lutfen genellemeyın . Siz genellerseniz bende sizi Tayyıp gıtsınde APO bıle gelsin diyenlerle aynı kefeye koyarım .
zorunda mıyız demişsin çoğul konuşmuşsun bende o konuştuğun çoğul içinde olan düşüncedeki insanlara dedim istediğin yere koy benim tarafım belli En Büyük TÜRKİYE

Herkes aynı pencereden bakmıyor olaya. Ben Karadeniz’liyim hdp ye oy çıkmazdı bizim oralardan. Başı çeken benim amcam oldu :deli: Sosyalist bir kişilik ve onun inandığı sistemde kim olursa olsun ne olursa olsun direniş hakkı kutsaldır. Direnen ve ezilen herkes desteklenmelidir. Sırf bu yüzden senelerdir hdp yi destekler. Bir kişinin kutsalı diğerine kutsal olamıyor maalesef. Bu vatan olsa bile.

Ve evet benim etrafımda da CHP li olup, Meclis’e girsin diye hdp ye oy veren kişiler var.
PKK ile senelerce savaşan Hizbullah şimdi parti oldu Hüdapar. Hdp Meclis’te şimdi de hüdapar girmek için uğraşıyor. Birbirlerini asıp kestiler dağda şehirde. Şimdi hüdapar hdp ye barış dalı uzatıyor kardeşiz diye:işsiz: Buyrun size Meclis’in hali. Ellerinde silah olan iki grup parti olunca vahşetinden vazgeçmiş oluyor mu? Açıkcası ne İnce ne Akşener ne de diğerleri korkutuyor beni. Ben bu sinsirellalardan daha çok korkuyorum. Çünkü bunlar bukalemun gibi kabuk değiştiriyorlar. Fetöyü mumla aratır bunlar. Neden yazdım size bu kadar uzun :deli: Sinirlenmeyin siz inandığınız davanızda açık mert ve yürekli bir duruş sergiliyor olabilirsiniz ama oluşumlar çok geniş ve içinde her türlü insan evladı var. Siz oy vermediniz ama verenler de var ve olacaktır.

Pkk'nın direniş hakkı yok,neyi savunuyorlar bunlar,bayraklarımı olsun kendi çizdikleri topraklarımı olacak yoksa..
Kendi halkına kurşun sıkan itlerin şerefsizlerin hakları olamaz.

Hüdapar akp'ye destek olacakalrını açıkladılar..
İşte al birini vur ötekine,adamlar lime lime insan kestiler gömdiler bide..

Kalabilirim . Hiç sıkıntı yok . Ben o borca gırerken bıle kenarı para atabılcegım sekılde gırdım .
10 yıllık ev borcunu 3 yılda bıtıyoruz.

Hastalığı dusundum , hamile kalma riskini düşündüm . Herşeyı dusundum . Ama çok şükür rabbım yardımcımız oldu.
Ya Allah sana sıkıntı verir borç ödeyemiyceğin hale getirise böyle çok net konuşuyosun

Kalabilirim . Hiç sıkıntı yok . Ben o borca gırerken bıle kenarı para atabılcegım sekılde gırdım .
10 yıllık ev borcunu 3 yılda bıtıyoruz.

Hastalığı dusundum , hamile kalma riskini düşündüm . Herşeyı dusundum . Ama çok şükür rabbım yardımcımız oldu.
Ciddi ciddi merak ediyorum 800 tl maaş ile nasıl kenara bişeyler koyabildin ve ne kadar koydunda 6 yılda bir ev parası birikti?

Evet verdim ben bunu saklamıyorum,çünkü beni yönetecek dindar bir kişiyi istemiyorum..
Bahçelinin zaten şansı olmadı ki hiç..
Hdp desen aslaaaaaa.
Kim kalıyor geriye..
hanımcıgım merhaba samimi açıklamanız için teşekkür ederim partiyi eleştirsem de başkasına vermedim demişsiniz kendinize göre haklı sebepleriniz olabilir samimiyetinize inanıyorum
ama aynı açıklamayı ben yapınca didiklenmedik eleştirilmedik yerim kalmadı ne samimiyetsizligim kadı ne arkadaşlarımı arkadan vurmam vırt zırt
neyse dediğim gibi samimiyetinize güveniyorum ama ben somut örnekleriyle nasıl elestirdiğimi söyleyince yerden yere vuruldum samimiyetsizlikle yok efendim şirin görünmeye çalışılmakla suçlandım ak partiye oy veren kadınlar niye şuna şuna tepki göstermiyor diyorsunuz tepki gösterince samimiyetsizlikle suçlanıyoruz
ama ben sizin samimiyetinize güveniyorum hdp ye falan oy vermezsiniz bir asker eşi olarak saygı duyuyorum ve tepkinizi samimi buluyorum bakın geçen günlerde söylemek istedigim buydu herkes kendi kapısının önünü süpürürse mahalle temiz olur bütün c.h.p lilerin aynı oldugunu düşünmek kadar saçma birşey yok bütün akp lilerinde aynı olmadıgı gibi kardeş kardeşe benzemiyor bu nasıl genelleme

Ciddi ciddi merak ediyorum 800 tl maaş ile nasıl kenara bişeyler koyabildin ve ne kadar koydunda 6 yılda bir ev parası birikti?
6 yıldır çunku ben 800 maaş aldım :KK70:
6 yıldır çünkü eşim üniv. okudu .

:deli:
6 yıl sonunda trınk ev aldım dedım çnku :deli:

Genelleme lütfen .

Anlamıyosundur belkı bır şöyle söylim ; Please generalize :lülülü:
Türkçe platformda Türkçe lütfen.
Sen dedin ya 3 çocuk yapmasın ama reis asgari ücretle çalışandan da 3 çocuk istiyor.
Valla inanıp nasılsa reisimiz istedi deyip yapanı biliyorum :) Sonra gelsin borçlar gitmesin borçlar.
Eee kredi kartı borcunu silcem diyenede oy verirler o zaman :)

Ya Allah sana sıkıntı verir borç ödeyemiyceğin hale getirise böyle çok net konuşuyosun
Ben tedbirimi alayım gerisi Allaht andır hanımefendı .

Benım etrafımda gıycek donu yok elınde iphone almış nasıl aldın dedım .
K.kartıyla dedı :deli:

Benımde iphonem var . Ama nakit aldım . :deli:

Pkk'nın direniş hakkı yok,neyi savunuyorlar bunlar,bayraklarımı olsun kendi çizdikleri topraklarımı olacak yoksa..
Kendi halkına kurşun sıkan itlerin şerefsizlerin hakları olamaz.

Hüdapar akp'ye destek olacakalrını açıkladılar..
İşte al birini vur ötekine,adamlar lime lime insan kestiler gömdiler bide..
Meclis te destek olurum dedi ama asla inanmıyorum. Kürdistan deyince gözleri parlıyor hepsinin. Onlar da köprüden geçene kadar ayı-dayı taktiğini uyguluyorlar.

6 yıldır çunku ben 800 maaş aldım :KK70:
6 yıldır çünkü eşim üniv. okudu .

:deli:
6 yıl sonunda trınk ev aldım dedım çnku :deli:
Tamam 6 yıl önce 800 idi peki şimdi kaç ve nerde çalışıyorsun birde hangi bankadan aldın o krediyi eşin ne iş yapıyor merak ettim bizede akıl ver ne olur

Türkçe platformda Türkçe lütfen.
Sen dedin ya 3 çocuk yapmasın ama reis asgari ücretle çalışandan da 3 çocuk istiyor.
Valla inanıp nasılsa reisimiz istedi deyip yapanı biliyorum :) Sonra gelsin borçlar gitmesin borçlar.
Eee kredi kartı borcunu silcem diyenede oy verirler o zaman :)
reisleri borçları silcem dese ooo reisimiz milletinden yana fakirin yanında helal derler ama karşıt görüşte insan yaptı mı biz salak mıyız oluyo

X