Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yani bence de ama o durum kişisel bir mevzudur karşılıklı konuşulur
Ama birde savunduğun bir davan vardır ve koltuk sevdası için çiğner geçersin o davanı...

Milletin bekası için her şey mübah.. yapacak bişi yok.. ülkenin ortak menfaatleri için..

Üstelik Chp ile Hdp nin işbirliği yapmasından daha tuhaf bi durum değil..
Evet dağdaki teröristleri halaylar eşliğinde getirip seyyar mahkemede yargılamaktan hiç mi hiiiiççç tuhaf değil.

Yani bence de ama o durum kişisel bir mevzudur karşılıklı konuşulur
Ama birde savunduğun bir davan vardır ve koltuk sevdası için çiğner geçersin o davanı...
Dava çiğneyip geçmeye hiç gelmeyelim bence Mavi Marmara'dan bir gireriz açılımla devam ederiz çıkamayız.

[
:) bu arada kendi çizimim
Sivas’ta ki Alevi katliamını seyreden temel ile ittifak kuran partiniz için ne düşünüyorsanız bende aynı şeyi düşünüyorum :)
Failleri yıllarca saklayarak davayı zaman aşımına uğratıp sonra da hayırlı olsun diyen hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Ben burada günlerce insanlar yandılar dedikçe sizler türbanda türban mağduruz dediniz.
Evt mağdursunuz ama başka mağduriyetlerde var insanlar yandı dedim. bi taneniz bir kelam etmedi. Şimdi dilinize doladınız... Samimi değilsiniz.
Polemik için mi ? Gerçekten yandığınız için mi ? gündem yaptınız acaba ?

[

Failleri yıllarca saklayarak davayı zaman aşımına uğratıp sonra da hayırlı olsun diyen hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Ben burada günlerce insanlar yandılar dedikçe sizler türbanda türban mağduruz dediniz.
Evt mağdursunuz ama başka mağduriyetlerde var insanlar yandı dedim. bi taneniz bir kelam etmedi. Şimdi dilinize doladınız... Samimi değilsiniz.
Hay ağzın bal yesin.

Lafı geçince kimse ağzını açıp tepki göstermez. Köşeye sıkışınca sür devreye bunu.

Samimi değil.

Evet dağdaki teröristleri halaylar eşliğinde getirip seyyar mahkemede yargılamaktan hiç mi hiiiiççç tuhaf değil.
Dağdaki teröristlerin partisi olan hdp'yi öve öve bitiremeyen parti chp'yi napıcaz :işsiz:

Halaylarla sınırı geçenler hiç bir suça bulaşmadıkları ispatlanan pişmanlık yasasından yararlanarak dönenler.. devler terörü bitirmek için elinden geleni yaptı .. ama akrep yine akrep işte sokmayı bırakmadı.. çözüm sürecinde devlet çözüm yolu ararken onlar güçlenmenin yollarını aramış.. şükür kökleri kuruyacak artık.. chp nin katliam olarak gördükleri kara ve hava harekatları ile..

[

Demek istediğim buydu.. bi partiyi tutuyo diye bütün her şeyden sorumlu değil.. hele hükümet sözcüsü hiç değil..

Dağdaki teröristlerin partisi olan hdp'yi öve öve bitiremeyen parti chp'yi napıcaz :işsiz:

Halaylarla sınırı geçenler hiç bir suça bulaşmadıkları ispatlanan pişmanlık yasasından yararlanarak dönenler.. devler terörü bitirmek için elinden geleni yaptı .. ama akrep yine akrep işte sokmayı bırakmadı.. çözüm sürecinde devlet çözüm yolu ararken onlar güçlenmenin yollarını aramış.. şükür kökleri kuruyacak artık.. chp nin katliam olarak gördükleri kara ve hava harekatları ile..
Suça bulaşmadıklarını ispatlayan hakimin fetöden tutuklu olduğunu da bilmezsiniz siz şimdi. :deli:
Çok şey var da yazılacak :işsiz:

Demek istediğim buydu.. bi partiyi tutuyo diye bütün her şeyden sorumlu değil.. hele hükümet sözcüsü hiç değil..
Biz de değiliz... Ben CHP nin nesiyimde gelip gelip soruyorsunuz..
O yazarsa fikrini ben de yazarım. Hükümet sözcüsü değilse her yoruma koşmasın...
Ayrıca size de ne ?

Suça bulaşmadıklarını ispatlayan hakimin fetöden tutuklu olduğunu da bilmezsiniz siz şimdi. :deli:
Çok şey var da yazılacak :işsiz:
Mübarek sizde maşallah işin içindeymişsiniz gibi her şeyi biliyorsunuz.. sizin de duyduğunuz okuduğumuz şeyler.. hiç bir şeyi biz tam olarak bilemeyiz dimi.. basına yansıdığı kadarıyla..

Mübarek sizde maşallah işin içindeymişsiniz gibi her şeyi biliyorsunuz.. sizin de duyduğunuz okuduğumuz şeyler.. hiç bir şeyi biz tam olarak bilemeyiz dimi.. basına yansıdığı kadarıyla..

O zaman sizin dediğiniz her şey aynı kapıya çıkıyor. Basından duydunuz emin değilsiniz.:deli:
Size sadece şunu diyorum. Açılımı şehit ailelerine anlatın. Onlara söyleyin söyleyeceklerinizi. Kandırılmayı, o acı manzarayı... Bakalım ne cevap alacaksınız.

O zaman sizin dediğiniz her şey aynı kapıya çıkıyor. Basından duydunuz emin değilsiniz.:deli:
Size sadece şunu diyorum. Açılımı şehit ailelerine anlatın. Onlara söyleyin söyleyeceklerinizi. Kandırılmayı, o acı manzarayı... Bakalım ne cevap alacaksınız.
Siz her şeyden eminsiniz yani .. sizin için parti başkanınızın söylediği her şey sorgusuz sualsiz doğru..

Ben partilileri suçluyorum yalnız. Taa fi tarihinden kalma şu olaydan kim sorumlu da ne düşünüyorsunuz diye sormadım..
fiiii tarihindeki türban mağduriyetleri için tepemizde hala boza pişiyor. O hiç eskimiyor....
Hal böyle olunca da 25 yıl evvel ki başka birşeyin mağduru da çıkıp ben insan değilmiyim / ya da bunlar insan değilmiy di diyebiliyor.
Kılıçdar SGK yı batırdı deyince siz de bunu anlatın demeyelim mi ? Hayır demeyelim mi ?
2 iken SGK açığı bugün 34 demeyelim mi ? Particilik ya da tek adamcılık değil bu bir bilinç hali...
Ben ülke menfaatine hizmet edeceğine inandığım herkese oyumu verebilirim. Ama vatandaşını birbirine düşman eden birine vermem. Cennete mekik yollasa yine veremem...

Oy oy yaz çiz yaz çiz diyecek bir ton laf varda valla banlanmaya değmez fikirleriniz tamam değişmiyor olabilirde kardeşim oy verdiğiniz vereceğiniz Ada'mın hiç suçu yokmuş gibi davranıp özel avukatı gibi bu kadar savunmak nedir arkadaş inceye vericem inş gelir haa gelsin dediklerini yapmasın bir yanlışını göreyim getirdiğim gibide gönderirim valla kimse benim babamın oğlu değil kimse yanar döner olmıycak o koltukta başkalarına değil bana hizmet edicek ne istediler vermedik demiycek sen kimin Hakkı'nı kime verdin desenize neden kandırıldın desenize koskoca devleti yönetiyorsun senin kandırılma hakkın yok desenize bu nedir arkadaş yok Ergenekon yok fetö ne kanun kaldı ne yasa ne hakim ne savcı bir vatandaş olarak biz kime güvenicez bukadar kandırılan insan oğlunu ya hala başkaları kandırıyorsa hiç düşünmüyormusunuz sadece onun Hakkı'mı o koltuk başka Can'a kana ihtiyacı yokmu bu ülkenin bunca kandırlmadan sonra kandırılan Ada'ma bir şans bir şans birdaha şans verebiliyorsanız bu sizlerin vicdanı diyorum başkada birşey demiyorum:KK43:

X