Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sizi nerden tanıyabilirim.. genel konuşuyorum.
hdp chp samimiyetinden bahsediyorsunuz lakin neden akpnin davulla zurnayla getirdiği pkklıyı anlatmıyorsunuz megri megrilerde ağlamalardan bahsetmiyorsunuz kolundan tutup meclise sokmalardan bahsetmiyorsunuz? Parmağında bi alyansı varken şimdi ki gemiciklerden niçin bahsetmiyorsunuz hanımefendi

hippoglisemi benim kardeşim askerlik yapıyorken üstelik beğenmediğiniz kılıçdaroğlunun oğlu askerlik yapıyorken o ayılıp bayıldığınız akpli insanların çocukları neden çürük raporu alıp sıyrılıyor ? Hepimiz bu ülkenin vatandaşı evladı değil miyiz ? Millete çamur atarken önce kendi savunduğunuz sözde doğrularınızı ölçüp tartın

[

Failleri yıllarca saklayarak davayı zaman aşımına uğratıp sonra da hayırlı olsun diyen hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Ben burada günlerce insanlar yandılar dedikçe sizler türbanda türban mağduruz dediniz.
Evt mağdursunuz ama başka mağduriyetlerde var insanlar yandı dedim. bi taneniz bir kelam etmedi. Şimdi dilinize doladınız... Samimi değilsiniz.
Polemik için mi ? Gerçekten yandığınız için mi ? gündem yaptınız acaba ?
Ne demek gerçekten yandığınız için mi ne yazdığınızın farkına varın öncelikle kendi yorumlarınızla beni itham edemezsiniz
O yorumunuza cevap vermediğim önemsiz olduğunu düşündüğüm için manasını çıkartma hakkını doğurmasın sizde
Herşey orta da ben söyleyince mi polemik oluşacak siz sindiriyorsanız amenna

Hahahahaha argümana argüman, partinin yaptıklarına diğer partinin yaptıkları, ittifaka ittifak çarpışması, okuyunca tencere dibin kara sözünü getiriyorsunuz insanın aklına, hepiniz yazdıklarınızı şöyle uzaktan okusanız hiçbirine oy vermezdiniz :KK70:

Savunmanız kötünün iyisi, ama alternatif yok:-) kötünün iyisi değil iyinin iyisine layığız, alternatiflerin çıkması içinde beraberlik içinde aynı duruşu sergilemek gerekir ama sizler bunu aslaaa yapmazsınız:KK51:

Yol,köprü demişken Tuncay Özkan Marmaray'ı Bülent Ecevit yaptı dedi,bu durumda ne düşünüyorsunuz merak ettim:confused:

Paylaştığım video programın tamamı 27. dakikayı dinleyin.

Marmarayı yaptı demiyor.Marmarıyın projesi Bülent Ecevite

aittir diyor.Ama 26sn aradan cımbızlamak şakşakçıların işi

algı operasyonu

Ne demek gerçekten yandığınız için mi ne yazdığınızın farkına varın öncelikle kendi yorumlarınızla beni itham edemezsiniz
O yorumunuza cevap vermediğim önemsiz olduğunu düşündüğüm için manasını çıkartma hakkını doğurmasın sizde
Herşey orta da ben söyleyince mi polemik oluşacak siz sindiriyorsanız amenna
Yazsaydınız 2 kelime sindiremediyseniz.
Bugün yazabiloyorsunuz karşı argüman olarak o zaman da yazsaydınız madem.
Güldürmeyin. Yazmadım diye yanmamış olamam deyip bugün yazmak. Samimi değilsiniz... geçiniz... insanı olarak sus siyasi argüman olarak söyle...

Yazsaydınız 2 kelime sindiremediyseniz.
Bugün yazabiloyorsunuz karşı argüman olarak o zaman da yazsaydınız madem.
Güldürmeyin. Yazmadım diye yanmamış olamam deyip bugün yazmak. Samimi değilsiniz... geçiniz... insanı olarak sus siyasi argüman olarak söyle...
Haklısınız tabi savunacak bir yanı olmayınca kişisel suçlamalar başlar ne düşündüğünüz açıkçası hiç umurumda değil istediğiniz gibi algılayınız

Haklısınız tabi savunacak bir yanı olmayınca kişisel suçlamalar başlar ne düşündüğünüz açıkçası hiç umurumda değil istediğiniz gibi algılayınız
Senin ki de benim umurumda değil...
Zira aynı yerde de değiliz aynı yöne de bakmıyoruz...
En bariz farkımız ben kandırılmadım:KK48:

Emin misin? En az %30 var.
Hepsi döner onların :)) nasıl fetö den döndüler Tayyip ten de dönerler.
Zamana inanmak lazım :kahve:
Bir zamanlarin fetö sevicileri bugün hiç sevmeyen bizlerden daha düşmanlar..
Gerekce kandırıldık...
Hatırlarsınız bir sunucu kız vardı. Vefat etti sonra. Defne Joy olmalı.

Fetö dedi diye kızı sosyal medyada linç edenler şimdi ağızlarını kopurterek fetöcü diyor..
İkiyüzlülük hiç bu kadar iğreti durmamıştir insanda....

Ben böyle bir iktidarı desteklemekten esef duyarım
Kendi aklıma hakaret bi kere :KK66:
Duymuyorlar...Görmüyorlar...Taraf tutmak için insani duygularını yok sayıyorlar .. Yaptığı iyi şeyleri yaptığı kötü şeylerden fazla sanıyorlar... Yol ile köprü ile türban ile ülkenin ayakta kalabileceğine inanıyorlar.... Demokrasi, hak, hukuk kavramları yok... Ergenekonda ilker Başbuğ yu yargılayıp aşağılayarak konuşan hakime bir gün sen de yanacaksın diyen muharrem ince haklı çıktı.. Şimdi o hakim fetöden içerde...Bir gün adalet hepimize lazım olacak diyoruz... Anlıyorlar elbette ama itiraf edemiyorlar... O adalet bir gün herkese lazım olacak...

12 mayısa kadar vatandaşlık verilmiş Suriyeliler 24 haziranda oy kullanacakmış peki bu durumda düşünceleriniz neler oy kullanmaları doğrumu esadıda kendileri getirmemişmiydi bu ülkeye alınma sebepleri neyDi ne oldu şimdi Google amcaya yazın direk çıkıyor karşınıza ben alıntı yapmak istemedim:işsiz:

:KK54:
İnşallah hep beraberce olalım burada:))

Şu basılan 1 liralar varya asla almıyorum,heleki pazarlarda çok fazla verdilermi almıyorum başka 1 lira verin diyorum...

Geçen kadıköy Bostancı dolmuş hattında bir bayan aynı sizin ile aynı gerekçe ile 1 TL şöforden değiştirmesini istedi.yani ben çok şaşırmıştım. o siz misiniz? :KK3:

Dinle dinleee..!

Ne diyor ses açılmıyor bende..

Biz bu kadar hızlı dönüşleri iktidar sayesinde gördük!

İşlerine kim geliyorsa orada bitiyorlar..

:KK54:

Geçen kadıköy Bostancı dolmuş hattında bir bayan aynı sizin ile aynı gerekçe ile 1 TL şöforden değiştirmesini istedi.yani ben çok şaşırmıştım. o siz misiniz? :KK3:

Yok ben değilim,benşn genelde pazarda yada markette hep başıma geliyor:))

12 mayısa kadar vatandaşlık verilmiş Suriyeliler 24 haziranda oy kullanacakmış peki bu durumda düşünceleriniz neler oy kullanmaları doğrumu esadıda kendileri getirmemişmiydi bu ülkeye alınma sebepleri neyDi ne oldu şimdi Google amcaya yazın direk çıkıyor karşınıza ben alıntı yapmak istemedim:işsiz:

Babalarınun hayrına verilmeyecek o vatandaşlıklar..
Zehir zıkkım olsun hepsine..

X