Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Nihat Genci genelde izlerim ilk defa bu Kadar umutsuz gördüm ttps://youtu.be/ix3dgMP6ikQrix3dgMP6ikQr

Son düzenleme:
Anlatmaya gerek yok görüyosunuz :KK53:

Onada sorulsun ben sorulmasın demedim.
Cevap veremezse erdoğanada kıvırdı derim.
Kızı uyutucam şimdi :KK66:
Soramaz çünkğ totosu yemez. . Anında bankasyadan kredi çekip yalı aldığı için fetöcü diyw tıkarlar içeri... Ayrıca Erdoğan bu soruyu sordurtmaz... Çünkü gittiği programlara soruları kendisi hazırlayıp bunları soracaksınız diyor...

Gülen'in iadesinin istenmediğini Abd,li dostları İnce'ye telefon açmış söylemiş.. mitinginde söyledi.. gel bakanlığa belgelerle ispatlayalım dedi hükümet.. bakın telefon görüşmesi mi yoksa belgeli ispat mı?? Kim söyledi dedi ses yok..

Erdoğan:Madem öyle ispatlamazsan namertsin dedi..
İnce: ispatlamazsam namerdim dedi..

Eee ispatla..

İnce:24 hazirandan sonra ispatlıcam..

Yaa şimdi ispatlanana Sayın İnce.. bende ona göre oyumu sana verim.. neden seçimden sonrayu bekliyorsun .. yoksa ispatın mı yok??

Hükümet defalarca dosya hazırlayarak Abd ye gidio istedi fetö elebaşını.. ama has adamlarını verirler mi??

Gülen'in iadesinin istenmediğini Abd,li dostları İnce'ye telefon açmış söylemiş.. mitinginde söyledi.. gel bakanlığa belgelerle ispatlayalım dedi hükümet.. bakın telefon görüşmesi mi yoksa belgeli ispat mı?? Kim söyledi dedi ses yok..

Erdoğan:Madem öyle ispatlamazsan namertsin dedi..
İnce: ispatlamazsam namerdim dedi..

Eee ispatla..

İnce:24 hazirandan sonra ispatlıcam..

Yaa şimdi ispatlanana Sayın İnce.. bende ona göre oyumu sana verim.. neden seçimden sonrayu bekliyorsun .. yoksa ispatın mı yok??

Hükümet defalarca dosya hazırlayarak Abd ye gidio istedi fetö elebaşını.. ama has adamlarını verirler mi??
Yahu adam kendinden emin... Ben biliyorum diyor...Elinde kitapla çıktı ince... Erdoğanın ennn yakın arkadaşlarından birinin kştabı ile..
Fetö ve Erdoğanın ilişkisi ile ilgili birkaç satır okudu... Anında dönüşü şu oldu kitabı yazanın... Ben yazmadım... İnce Özgür Özel ile resmi yazı yollamış belgeler için... Ses yok... Bir hafta olmuş yazıyı göndereli... Sadece cevap ince gelsşn baksın... İnce onun babasının uşağı mı? Ne münasebet... Her şwyşn usulü var... Resmi yazıya resmi yazıyla cevap verilecek... Gğn verilecwk... Saat verilecek .. Bakkal mı bunlar?

Ğ
Yahu adam kendinden emin... Ben biliyorum diyor...Elinde kitapla çıktı ince... Erdoğanın ennn yakın arkadaşlarından birinin kştabı ile..
Fetö ve Erdoğanın ilişkisi ile ilgili birkaç satır okudu... Anında dönüşü şu oldu kitabı yazanın... Ben yazmadım... İnce Özgür Özel ile resmi yazı yollamış belgeler için... Ses yok... Bir hafta olmuş yazıyı göndereli... Sadece cevap ince gelsşn baksın... İnce onun babasının uşağı mı? Ne münasebet... Her şwyşn usulü var... Resmi yazıya resmi yazıyla cevap verilecek... Gğn verilecwk... Saat verilecek .. Bakkal mı bunlar?
Uşağı mı derken :)) tabiki de böyle önemli bi iddiada bulunuyorsa ispatlıcak..adam biliyor diyorsunuz da ben ona güvenmiyorum ki.. zaten o partinin politikası bu.. sürekli iddiadan bulunup belgeleri var diyip ispatlamamak.. çamur at izi kalsın taktiği :KK66:

Ben yazmadım demiyor yazdıklarım belgeye dayalı değildi diyor kendi düşünceleri ile yazılmış bir kitap sonra oda gördü tanıdı belki yazdığı çizdiği gibi bir adam olmadığını bu arada o kitap 20 yıl önce yazılmış
Herkesin yazdığı çizdiği doğru olsaydı....

Marmaray açılalı 5 sene olmuş,Ecevit'in ne zaman rahmetli olduğu malum .O zaman ki kriz ortamı malum.Linkte Japonya ile kredi anlaşması var ama ortada proje falan yok ,proje çalınmış o zamandan desen ilk proje Abdulhamit'e ait,o zaman ki adı da Tüneli Bahriye yani deniz tüneli.
Japonya ile kredi anlaşması ne projesi için sizce? Marmaray için işte.. Sonuçta anlaşma ecevit ile başlamış mı? Başlamış... Erdoğan ile bitirmiş mi? Evet.. Ama açılış konuşmasında Abdülhamid ten bahseden adam sen ecevitten neden bahsetmiyosun? İşte o gün ondan bahsetmediği için bugün siz sadece Erdoğana mal ediyorsunuz... Halbuki öyle değil..

Bakın ince ne derse o doğru söylüyor özü sözü bir diyorsunuz nereden tanıyorsunuz da bu kadar emin siniz buda körü körüne bağlı olmak olmuyor mu?
Biz İnanınca cahil oluyoruz sizler için ne demeliyiz
İnce daha kendi partisine Başkan seçilmemiş kendileri bile güvenememiş partiyi emanet edememiş ben nasıl ülkemi ona emanet edeyim

Japonya ile kredi anlaşması ne projesi için sizce? Marmaray için işte.. Sonuçta anlaşma ecevit ile başlamış mı? Başlamış... Erdoğan ile bitirmiş mi? Evet.. Ama açılış konuşmasında Abdülhamid ten bahseden adam sen ecevitten neden bahsetmiyosun? İşte o gün ondan bahsetmediği için bugün siz sadece Erdoğana mal ediyorsunuz... Halbuki öyle değil..
E o zaman da Onlar da Abdulhamitten ilham alındığını söylemiş mi proje için ?O zaman alınan kredi parası ile mi yapılmış Marmaray?

Ğ

Uşağı mı derken :)) tabiki de böyle önemli bi iddiada bulunuyorsa ispatlıcak..adam biliyor diyorsunuz da ben ona güvenmiyorum ki.. zaten o partinin politikası bu.. sürekli iddiadan bulunup belgeleri var diyip ispatlamamak.. çamur at izi kalsın taktiği :KK66:
Yahu yandaş medyanın fetö ile araları iyiyken çıkardığı manşetleri görmediniz mi? Görmediniz tabi ki.. Kime ne anlatıyorum... Neden isim vermediğini de söyledi... Çünkü zarar verecek Erdoğan o isime.. O yüzden cb oldupumda açıklayacağım diyor... Açıklayacak... Zaten size şunu söylim... Kırşehir ve Kırıkkale mitinginde bu sorularınızın cevabını bulabilirsiniz..

Bakın ince ne derse o doğru söylüyor özü sözü bir diyorsunuz nereden tanıyorsunuz da bu kadar emin siniz buda körü körüne bağlı olmak olmuyor mu?
Biz İnanınca cahil oluyoruz sizler için ne demeliyiz
İnce daha kendi partisine Başkan seçilmemiş kendileri bile güvenememiş partiyi emanet edememiş ben nasıl ülkemi ona emanet edeyim
Kimseye körü körüne bağlanmaz artık bu ülkede kimse. Herkes dersini aldı... İnsanlara yutturulmaya çalışılan yanlışı doğru ile düzeltmeyelim mi ?

E o zaman da Onlar da Abdulhamitten ilham alındığını söylemiş mi proje için ?O zaman alınan kredi parası ile mi yapılmış Marmaray?
Tabi kredi alınan kredi ile proje başlatılmıştır... Ben şunu anlatmaya çalışıyorum... Eğer bu projede ecevitin ve diğer siyasilerin de imzası varsa bu sadece erdoğanın projesi olmuyor.. Yoksa tabiki bitiriş erdoğanın...

X