Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bahsi geçen videoda muharrem ince resmen kıvırmış.
"Erdoğan cevap versin sonra ben vericem"

Arkadaşım sen cevap ver hele bi.biz erdoğanada sorarız sen merak etme.
Kaçış yolu oldukça acemi

Vaatleri yokki.hiç biri vaat veremiyor.akpnin yaptığı şeyleri yıkma vaatleri veriyolar
Gelde oy ver bunlara

Çünkü köprü yapacağım diye vaat hiç vermedi.... Fabrika yapacağı dedi... Hep aynı şeyi söyledi her mitinginde. .. Köprü yapmak kolay ben bacası tüten fabrikalar yapmak istiyorum... Diyor her mitinginde... Köprü mü fabrika mı size göre daha kıymetli ? Ona bakarsanız 3600 ek gösterge için chp meclise önerge verince akpli milletvekilleri hayır demiş kasım 2017 de ama muharrem ince seçim vaadi olarak söyleyince akp de vaat olarak söylemeye başladı.. Bu daha acı bence... Hiç öyle sizin sandığınız gibi yok yapacağım, köprü yapacağım diye vaat verip sonra kıvıracak bir adam değil..

Bahsi geçen videoda muharrem ince resmen kıvırmış.
"Erdoğan cevap versin sonra ben vericem"

Arkadaşım sen cevap ver hele bi.biz erdoğanada sorarız sen merak etme.
Kaçış yolu oldukça acemi
Heee çok sordunuz hee... ince 4 mayıs tan veri aday. Sadece aday... yıllardır başında ülkenin RTE. Soraydınız ne beklediniz şimdiye kadar. Elinizi kolunuzu sallayarak soru sorabiliyorsunuz madem reyise şunu da soruverin ?
Ensar da cocuklara tecavüze edenler nerede ? Ne ceza aldilar ? 1 kereden 1 sey olmaz diyen o kadin neden hala gorevde ? Anne olarak empati yapabiliyorsujuzdur umarım.
Cevap alırsanız bize d söyleyin.
Adamın müsebbibi olmadığı olay adama soruluyor...
Ne diyecekti? Temel ve tayfası ile düşen kalkan kimse ona sorulacak elbet de ..
Bir soruverin. Dava zaman aşımına uğradı. Hayırlı olsun demişti bildiniz mi ?

Vaatleri yokki.hiç biri vaat veremiyor.akpnin yaptığı şeyleri yıkma vaatleri veriyolar
Gelde oy ver bunlara
Vaad ve hizmetten anladığınız tek şey köprü ve yol değil mi ? Haaa bir de türban..
Sanayi dedi üretim dedi beyin göçü dedi..
Vah size vah...

Gelde oy ver bunlara
Asla yıkacağız demedi.. Asla... Siz neden böylesiniz ya..? Hepiniz sadece doğruyu yanlış görmeye,duymaya niye programlısınız? Objektif olsanıza biraz... Adam diyor ki devlette devamlılık esastır... Ama önce ekonomiyi ayağa kaldırmalıyız.. Eğer o proje gerekli ise bakacğaız.. 15liralık projeyi 100 liraya yaptırmam.. Bunu halka vergi olarak döndüremem.. Enayi değiliz diyor... Ayrıca da nagihan ın sivas olayı ile ilgili sorusu tam çomak sokmalık bir soruydu... Ve amacına ulaşamadı.... Hiç kıvırmadı... Çok güzel bozdu..

Vaad ve hizmetten anladığınız tek şey köprü ve yol değil mi ? Haaa bir de türban..
Sanayi dedi üretim dedi beyin göçü dedi..
Vah size vah...

Anlatmaya gerek yok görüyosunuz

Onada sorulsun ben sorulmasın demedim.
Cevap veremezse erdoğanada kıvırdı derim.
Kızı uyutucam şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…