Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ve kelimelere değil cümleye odaklanarak yorum yapın
Hedef olarak Nisanı gösterip saçma sapan bir yere götürmeyin konuyu ben Nisanı değil akrabasını şikayet edeceğimi söyledim geyik yapılacak birşey göremiyorum

Hem vereni hem alanı şikayet etmelisiniz.. Alan da veren kadar suçludur.. İnsanları bu hale getirenn en suçludur..

RTE basbakan olmadan once 8 kere ABDye gitmisti, kesin ugramistir. Ince ispat edeyim mi derse dava duser. Kilicdaroglu da buna "hirsizdan cumhurbaskani olmaz" demisti ve Erdogan dava acmisti.. Ne oldu? Kilicdaroglu tapeler dinlensin deyince dava sak diye dusmustu.

Ah ah ne dicem bilmiyorum Atatürk gibisi gelmez

Şimdi bir düşünelim hep beraber, akrabası rüşvet vermiş gelmiş anlatmış.Bizimki de olmaz

öyleşey bu haksızlık demiş gitmiş şikayet etmiş.Haydaaa soruşturma açılmış diyelim.

Akrabanın mülakatı iptal edilmiş.Akraba gelmiş bizimkinin üstüne yürümüş, ortalık karışmış.

Rüşveti alana memur diyelim.Memur demişki iftira efendim.Bu fetöcü iftira atıyor ya da

fetocuların kumpası ya da yok öyle birşey dedi direkt.Eeeee rüşvetin belgesi olur mu? Olmaz.

Genelde gizli saklı el altından ayakkabı, çikolata kutusunda falan verilir.Resmi dekontu olmaz.

Memur yırttı mı?Yırttı. Akraba işsiz kaldı mı? Kaldı.O akraba bir daha o sınava girebilir mi?

Girse geçebilir mİ??? Hayır.Bizimki ne oldu??? Yaptığı hiçbir işe yaramadı.Yakınını işinden etti.

Tüm sülalede kırkbin türlü laf döndü.Bizimki tü kaka fesat oldu.

(Bu sizin öneriniz hukuk devletlerinde işe yarar o mülakat şartını koyanların dönenlerden
haberi yok mu sanıyorsunuz?)

Arkadaşım tekrar soruyorum sen uzayda mı yaşıyorsun???

Sen darbeyi yanlis anlamissin. Senin veya halkin yenilmesi diye birsey yok. Tamam, belki sikiyonetim ilan edilir, belki kacaga, terore, rusvete, yolsuzluga bulanan adamlar toplanir, ama sen gibi siradan vatandaslar icin baska birsey yok. Sikiyonetim, OHAL zaten su anda da var, iste oyle birsey..

Su anda bir darbe oldu zaten, ama darbe sivil darbe ve iktidarin darbesi. 70000 kisi toplayip iceri atti ve OHAL ilan etti. Askeri darbe de bunun gibi, ancak o zaman darbeyi Tayyip degil ordu yapiyor. Muhaliflerine ve eski dostlarina degil, tum suclulara yapiyor. Bulasanlarin yarisini degil, siyasileri de topluyor. Halktan da oyle 250 kisi filan taranmiyor. Velhasil Ordu mevcut iktidar tarafindan Cumhurbaskanligi ve hukumete baglandigi icin askeri darbe filan olmadi, olmaz. Boyle masallara inanmayin.

farkındaysan abla savunduğu şeyin en başında gene eşarp ve takke var akp 16 yılda milleti nasıl kandırcağı biliyo en güzel vurma yöntemi din
emoji yanlış yerde oldu o sonda olcaktı

Konu din olunca akan sular durur,insan kandırmanın en kolay yolu dindir zaten...Allah hepimize akıl vermiş göz vermiş demi...Kullanmasını bilecen...

Sokak röportajları var youtebe'da oyunuzu kşme vereceksiniz diye.
Akp diyor vatandaş,neden diye soruyor muhabirde..
Yol yaptı cami yaptı diyor,birde seviyormuş..
Biride diyor ki karnımı onlar doyuruyor dedi..
Bu ilin sırrı yol camiden geçiyor onlara göre

tabi onlar doyuruyo bir ay çalışmasın bakim kendi akp ona kapıya yemek ekmek getiriyo mu faturaları yatırıyo mu kafaya bak yazık yazık cami ibadethane yerimiz ama heryere cami açmanın anlamı ne müze aç tiyatro salonu aç kütüphane aç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…