Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Onlarin 180 derece dönme hakki var. Onlar dönünce aydınlanmış farkına varmış olur. Baska siyasetçi olunca dönek olur ikiyüzlü olur. Benim de merak ettiğim bu keskin dönüşlerden birini yaşayan Bahceli için ne düşünüyorlar. Kesin gerçeğin farkina varmıştır bla bla :ukala:
Bak bak sen dönüşe bak asıl :KK49:
Screenshot_20180527-115320.jpg

Sağlık muhteşem miş öyle mi.
Gözlük çerçevem çok yıprandı değiştireyim dedim. Önce göz muayenesi olayım diye uğraştım yok randevu alamıyorum 21 gün boyunca dolu. Üstelik yaşadığım yerde özel hastane de yok. En son cumartesi günü yakın ile gittim. Özel de muayene oldum gözlüğü anca alabildim. Cebimden çıkan paraya birde yol parası eklendi.
Abla geçen biri cenazelerimiz hastanede kalmıyor artık dedi inanabiliyormusun
Bu ülkede neden vergi verdiğini verdiği verginin nereye gittiğini bilmeyen insanlar var.

Abla geçen biri cenazelerimiz hastanede kalmıyor artık dedi inanabiliyormusun
Bu ülkede neden vergi verdiğini verdiği verginin nereye gittiğini bilmeyen insanlar var.
Yaa ben artık buraya değil yazmak okumak bile istemiyorum .Muhteşemiz tüm dünya bizi kıskanıyor tabiii yersen.

Dün akşam Yenikapı Ramazan şenliklerine gittim wc 1 tl idi abi vatandaşın cebindeki 1 tlde gözü var bari ramazanda ücretsiz yapın yooookkk daha çok yol yapacağız paraya ihtiyacımız var dimi ver mehteri ver hizmette sınır yok ha bu arada ispark denilen yasal değnekçi varya onlar belediyenin değil yandaşların gelir kaynağı bilmeyen inkar eden koyu reisçi arkadaşlarım var onlarla bu konuyu hep tartışırız buradaki reisçilerede duyurayım dedim :olamaz:gerçi biz yazıyoruz biz okuyoruz biz inanıyoruz :kızgın:

Kendimiz yapmışız gibi çek panpa :KK70:
O değilde değil o bizim devlet bile yapmıyor eser diyorlar yap işletmiş bak sen sanki sana bedava yapıyorlar o kadar para ödeyeceğine kendin yap işlet madem yollar için kimseye sormadan bizleri 20 yıllık borçlandırdılar sanki geri ödemesi yok o köprülerin pes yani kendi ömrü yetmeyecek yolların borcu bitmeyecek :mad:

Mükemmel değil mi.
Amann zatın biri ne demişti .
Dolar dolsa ne olur dolmasa ne olur. :KK50:
Hem bize ne dolardan dolar mı kullanıyoruz. Kullananlar düşünsün:ıslık:
Valla arkadaşım ben dolarla alıp dolarla satış yapıyorum halbuki beni ilgilendirmez Türkiye'de yaşadığım için ana sermayem dolar olduğu için bence yükselişi benim işime geliyor biz burda onlar içinde yırtıyoruz kendimizi anlamıyolarki varsın olmasın dolarları bu gidişle olmazda zaten:sus:

Doların artması yurtdışında yaşayanlar ve turkıyeye ailelerine para yollayanlara yaradı desenize ama yıne para ele geçti ve gitti çünkü her şeye zam zAm zAm :)

Burda evinden dışarı anca bakkala pazara gitmek için çıkan küçük çevresinde yaşayanlar ülkede her şey çok güzel zannediyor. 2 laftan biri yok köprü yok bina.. bina isteyen arabistan'a gitsin en iyileri orada var. en büyük gökdelen orada mesela ama sorsan kimse gidip orada yaşamak istemez.
neden acaba?

bu ülkeye demokrasi, özgürlük lazım.
kuru binadan kimseye hayır gelmez.

16 senedir iktidarda olanlar alevileri yeni hatırlıyor.

eşcinsel olmak suç adeta, eylem yapma hakları yok.

pek çok internet sitesi yasaklı.

okulların hepsi imam hatip olmuş adeta, bazı şehirlerde normal devlet lisesi yok.

eğitim yap-boza göndü. çocuklar girdiği sistemle mezun olamadı.

adam kayırmacılık, torpil, particilik almış başını gitmiş. partili değilsen iş yok.

hukuk, ordu gibi önemli alanlar fetöcülere teslim edilmiş zamanında.

daha 5 günlük er darbeci diye müebbet alıyor.

daha neler neler,

sadece bina yapmakla övünen bir anlayıştan bu ülkeye huzur, mutluluk gelmez.
dış mihrak masallarıyla ülke yönetilmez.
izin verme kardeşim. madem öyle.
niye isveç'e dış mihrak bulaşamıyor?

16 senedir neyi bekliyorsun?

işte buralarda binacıları seçenlerin batıda yaşayanları oradaki sosyal demokrat, solcu partileri seçiyor.
riyakarlık akıyor her yerlerinden.

burdan anlayın binadan bir halt olmayacağını...

Doların artması yurtdışında yaşayanlar ve turkıyeye ailelerine para yollayanlara yaradı desenize ama yıne para ele geçti ve gitti çünkü her şeye zam zAm zAm :)
Benim tüm işim dolarla ana sermayemde tam rakam veremiycem mesela 100 bin dolar sermayem geçen ay 380 bin tl idi bu 480 bin tl oldu 1 ayda 100 bin tl müthiş birşey demi oturduğum yerden kazandım benim çok işime yarıycak birşey ama ben reisleri gibi kendi cebimi değil etraflıca tüm ülkenin çıkarını düşünüyorum günlerdir yırttım kendimi anlayan yok bizim dolarımız yok diyor varsın olmasın vatanı milleti düşünmüyorsunki olsa ne olmasa ne bu gidişle dolar değil tl bulamayacaklar haberleri yok birde reisleri dün mitingde dalga geçer gibi çıkarın yastık altı dolarları bozdurun diyor şaka gibi demi çoğu asgari ücretli çalışan emekli vs halka yastık altından bahsediyor bak seeen :işsiz:

X