24.01.2009 Bugün Üye Olanlar Arkadaslar Hosgeldiniz

Kuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
2.027
13
24.01.2009

Bugün Üye Olanlar Arkadaslar Hosgeldiniz

a.s. a.s. a.s.

slm arkadaşlar yorumlarınızı almak istediğim bir konu var.,şöylekiii evlilik aşkı öldürür derler.,ben katılmıyorum.,aşk değilmidir evliliğe götüren,ve evliliği anlamlı kılan sizcede böylemidir .buyrun düşüncelerinizi bekliyorum .aranızada yeni katıldım buda güzel:asigim:

Yeni üye oldum.henüz siteyi tanımaya çalışıyorum.ev, iş, çocuk üçkeninde sıkışmış bir kadın olarak, benim gibi arkadaşlarla sohpet etmek ortak sorunlarımızı paylaşmak istiyorum.dünyada yalnız olmadığımı bilmek istiyorum belkide...

........................................günaydı yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.........

mumuk hoşgeldin arkadaşim iyi paylaşimlar diliyorum burada çok güzel arkadaşliklar kuracağina eminim

aramıza yeni katıaln arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniza.s.

merhaba herkese ben de bir süredir takip ediyorum sonun üye olmaya olmaya karar verdim ii yaptım bence. birçok bilgi edindim burdan umarım bende bişiler katabilirim.

Herkese merhaba.Bende aranıza yeni katılanlardanım.Bu sabah moralim çok kötüydüsenağlama.Tesadüfen bu siteye girdim.Çok hoşuma gitti.Daha doğrusu moralimi düzeltecek şeyi buldum şu an çok iyiyim.İnşallah güzel dostluklar kurarız.Sevgilerimle....:teytey:.

slm ben yeni üye değilim ama çok oldu girmeyeli artık bundan sonra sessiz izleyerek bakınmayacağım:) pasif kullanıcı olmaktan çıkıp aktif hale geliceğim:) şimdiden kadın olmanın ayrıcalığını sınırsızca eğlenceli hale getirip paylaşmak dileğiyle herkese selamlar hihoyyyt

hoşgeldiniz arkadaşlar bende dün üye oldum anlaşılan benim gibi yeniler çokmuş

herkese mrb sitenizi cok begeniorum başarılı buluyorum ve basarınızın devamını diliorum :sm_cool::enbuyukkk:

Ben dün aranıza katıldım fakat bugün yazma imkanı bulduğumda dünün kilitli olduğunu gördüm. Ben Burçin. 14 yaşındayım. Burada genelde büyükler var ama gezinirken 14 yaşındakilerinde olduğunu gördüm. Herkese iyi paylaşımlar ... =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…