239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

hersey_dua_ile canim ben dut icin okumustum, banlaninca neden okumadigimi dusundunuzki, bugüne kadar kimsenin okumasini bırakmadim ben

Canım seni pasif gördük herhalde dedik banlandı yanlış anlama sakın sen sıradaki arkadaşa bağışla :)) ne zaman süren biter diye de bilemedik ondan canım

hersey_dua_ile canim ben dut icin okumustum, banlaninca neden okumadigimi dusundunuzki, bugüne kadar kimsenin okumasini bırakmadim ben
Yok canım kimseye okumasını bırakmadın tabi de. Mesela başlarken biri vardı ay mı ne sürecekti banlanması. Bilemedik senin ne kadar sürceğini. Niyetide görüp okudun mu bilemedik. Sen bi sonraki arkadaş için duasını edip bağışla okuduğunu

evet tatlim senin okumandan degil banlandigin icin ne kadarının eksik kaldığını bilemedik ondan okuduk yerine.
döndüğünde sana diyecektik sıradaki arkadaşa hediye et okuduklarını diye

Canım seni pasif gördük herhalde dedik banlandı yanlış anlama sakın sen sıradaki arkadaşa bağışla :)) ne zaman süren biter diye de bilemedik ondan canım

evet tatlim senin okumandan degil banlandigin icin ne kadarının eksik kaldığını bilemedik ondan okuduk yerine.
döndüğünde sana diyecektik sıradaki arkadaşa hediye et okuduklarını diye
Anladim kizlar, ben arada böyle yaramazlik yapabiliyorum gitsemde takip ediyorum merak etmeyin, okuyan herkese teşekkür ediyorum hakkinizi helal edin ❤

Okudum allah dualarını kabul eylesın inşallah

Okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…