239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

Demek ki alışık olmadığım için
Teşekkür ederim cevabınız için, umarım daha hızlı okuyup bitirebilirim
Bitiremeyeceğim diye stres oluyorum.
Muhtemelen nazar olmuşsundur bir bardak suya niyet ettim Ayşe'nin kızı Fatma'nın nazarı geçmesi için de Ayşenin yerine annenin ismi Fatmanin yerine senin ismini koyarak niyet et 3 tane Ayetel Kürsi 3 tane nas 3 Felak 3 ihlas 3 Fatiha oku her duada suya üfle .sonra şifa niyetine de besmele çek suyu iç inan esnemeyi kesiyo hatta gözün aydinlaniyo bu dediğim duaları 3 değil 7 kere yaparsan daha iyi resmen hissediyorsun vücuduna enerji geliyo birden bazen sevgiden de nazar degiyo insana her zaman kötü nazarda değmez belki biri çok severek yada güzel gözle bakmıştır yada konusmustur seninle ilgili .olabiliyor yani ve suya okuyup içince daha ferahlatıyo beni.

Teşekkür ederim
Allah razı olsun sizden
Zaten bana çok çabuk nazar değer

aksam 10 a kadar sanirim vaktimiz.ben de cekiyorum elbette.bitirince yazicam arkadaşlar.
günlük tespihlerim de var bu sebeple bize tanınan süre içerisinde cekiyorum.sıkıştirmiyorum yani.
ancak bitirenler ikinciye başlamasın bence.karismasin.hep birlikte aynı kişi için okumuş olmal daha güzel gibi geliyor bana.
tabi siz ne dersiniz bilemem.

Okudum Allah kabul etsin

Canım ikinci arkadaşın niyeti ne bitirenler ona başlasın sorar mısın? hersey_dua_ile
Canım direk gecsin diyecektim ama gecilsin diyen var gecilmesin diyen var. Sadece soyle yapabiliriz. Cogunluk hizli okuyor gibi yada haftasonuna geldi diye mi bilmiyorum.. 48 saat vermeyizde mesela 40 saat veririz. Yada 1.5 gun seklinde... birine başladığımızda digerinin hala bildirimleri kaldiysa kimse merak etmesin. Ben de bunun takibini yapmak için burdayim

tatlım sanırım ben geç okuyanlardanım.ama dün hem kandildi.hem de günlük başka tespihlerim de var.veee ayrıca çalışıyorum. ay çıldırıcam bu emojiler nerden koyuluyo bilgisayardan yazarken.bu ne böyle kitap yazar gibi oldu yaw

Hahaha şuan yazıcağım mesajı yazmışsın empji koyamadığım için pc den telefondan gürdim kızlar bende akşama bitirebilirim çalışıyorum mola veridikçe okumaya çalışıyorum bence birinci kişiyi bitirelim sonra ikiye başlıyalım karışmasın
an

ben de öyle.sıra verirken,koridorda bir yere giderken yani her fırsatta canım.buraya kalp koydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…