239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

ya kızlar çok güzel bişey değil mi bu.
hiç tanımadığınız biri için yürekten dua edip inanarak,olmasını isteyerek her fırsatta dua okumak.çok hoş bir şey bu yaşadığımız
Evet. Biliyormusun uz ben burda cok eskiden acılmıs Ya Fettah hatmi konusunu görüp girdim ilk defa duydum desem cok abartmamıs olurum ama tabi yıllar olmuş insanlar hatmi yapmıs lar. Allahım dedim bir kişi bile yok bu hatime bana yardım edecek birde 7-10 gün içinde bitirilmesi uygun görülüyor yazıyo Google de sonra dedim ki tek basına baslayayım basladım ama bitmiyo 5 gün oldu daha 10 da birindeydim içimi bir hüzün kapladı eşime bile söyledim oda sende 40 günde bitir Allah kalbini biliyor dedi eşimde calıstıgı için yorgun düşüyordu oda yardım edemşycekti bana bir gece 5 te diş agrım uyandırdı beni buraya bir girdim birde ne göreyim bu konu acılmıs hemen girdim o an dedim ki Allahım sen ne kadar büyüksün niyetine girince yardım ediyorsun simdi birsürü kişi birbirimize dua edicez hem illa arasında biri vardır ki onun hatrına bizim duamızıda kabul eder Allah dedim hemen eşime söyledim ama cocuk lar gibii sevindim kalbim küt küt atıyordu sonra bu sayfayı kuran kisi bana seni 17. Sıraya aldım dedi hesapladım benim için okunacak hatim hangi gün bitecek diye . Tarihe bir baktım biliyormusun uz geçen sene o tarihte ikizlerim karnımda kalbi durdu gu için o gün onları suni sancıyla hastanede dogum gibi düşük yaptıgım gündü . Dedim ki Allahım geçen sene o gün gözyaşlarımla hastanedeyken bu sene aynı gün benim için zikirler cekecek hiç tanımadığım insanlar. Sonra 15. Sıraya alınmısım o günde onların kalplerinin durduğunu ögrendiğim güne denk geliyor hatimin bitişi Allah cok büyük gerçekten. Hepinizden Allah bin kere razı olsun Allah dualarımızı kabul etsin dualarımızın oldu sevincini buraya yazıp paylasmayı da nasip etsin

Düzeltiyorum yanlıs hesaplamısım haberlerini almadan 2 gün öncesine denk geliyor bitişi Allah nasip ederse . Her şekilde o tarihlerde oluyor işte. 30 unda haberlerini almıstım 1 inde dogum olmustu

tatlım inan bana kendimden daha çok sevindim senin için.ve tüylerim diken diken okudum yazdıklarını.Rabbim en hayırlı en güzelliklerinin yaşatsın sana ve sevdiklerine.

tatlım inan bana kendimden daha çok sevindim senin için.ve tüylerim diken diken okudum yazdıklarını.Rabbim en hayırlı en güzelliklerinin yaşatsın sana ve sevdiklerine.
Amin canımm Allah hepimize Ya Fettah ismiyle öyle güzellikler mutluluklar nasip etsin ki bu sefer mutluluktan aglayalım

Biz 2019 da ya fettah hatmini yapmıştık herkes meyvesini bir şekilde almıştı ben evlat istemiştim şimdi kızım 1.5 yaşında dünya tatlısı güzel mi güzel bir evladım oldu elhamdulillah her zaman derim Müslümanın müslümana ettiği dua makbuldür. Rabbim buradaki herkesin Halis niyetini kabul etsin çünkü çıkarsızca menfaat beklemeksizin dualarda buluşuyoruz güzel bir aura oluşuyor.

En azından diğer kişinin dileğini daha erken saatte paylaşsanız ve ilk kişinin okumasını bitirenler 2. Ye başlasa?
Çoğunluk nw diyor bilemiyorum tabi..

Haklisin canim ben evde olunca okuma bitiyor tabi. Insallah atanirim da bende okumakta gecikirim valla emoji konusunda bende aslında bilgisizim. Deminki kahkahayi yapmak istememiştim mesela :) mesaj yazdigim klavyeden ekliyorum

ya kızlar çok güzel bişey değil mi bu.
hiç tanımadığınız biri için yürekten dua edip inanarak,olmasını isteyerek her fırsatta dua okumak.çok hoş bir şey bu yaşadığımız
Ilk defamı dua grubuna katılıyorsun. Mesajlarin cok tatlı geldi bana, cok heycanlı görünüyorsun evet tanımadıgın insanlarla birbirine dua etmek gercekten cok güzel bide ramazanda daha farklı oluyor

Yaaaa kiyamam sana. Senin sevincini ben mesajindan bile hissetmiştim biliyomusun. Allah yardimcin olsun canim. Bundan sonra yetisemedigin bi okuman olursa bana ozelden yaz. Beraber okuruz inşallah :) tamam mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…